Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zobacz rezultaty głosowania: Czy popierasz legalizację marihuany w Polsce?
Tak 53 37.86%
Nie 65 46.43%
Wisi mi to 22 15.71%
Wszystkich głosów: 140. Nie możesz oddać głosu w tej sondzie

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.08.2003, 13:20   #61
sayan
Guru
 
Avatar użytkownika sayan
 
Data rejestracji: 15.03.2002
Lokalizacja: 071
Posty: 2,162
sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
***8222;Jeszcze jedna zaleta: marysia podnosi jakość gleby o 1 klasę i produkuje 3 razy więcej tlenu niż lasy, wiem to ze studiów.***8221;
(domel)

ehem ..
__________________
WAL ŚMIAŁO! Tylko nie po oczach

WCHODŹ na czat, a link znajdź gdzie indziej !!!!!!!
sayan jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.08.2003, 15:07   #62
Y@nkee_PL
Maciek: Reaktywacja
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Y@nkee_PL
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 4,776
Y@nkee_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
sayan napisał(a):
***8222;Jeszcze jedna zaleta: marysia podnosi jakość gleby o 1 klasę i produkuje 3 razy więcej tlenu niż lasy, wiem to ze studiów.***8221;
(domel)

ehem ..
ale nie palona
__________________
...yea-ea-ea-ah, yea-ea, I feel hardcore
yea-ea-ea-ah, yea-ea, always hardcore...

The firmware page - stronka z BIOSami do napędów optycznych
Y@nkee_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2003, 16:38   #63
Bagjo_
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Bagjo_
 
Data rejestracji: 07.07.2002
Lokalizacja: Poland
Posty: 195
Bagjo_ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Legalizacja maryhy ?
No pewnie, że tak !! Pomyślcie sobie co wyprawiają ludzie po goudzie i innych alko (pewnie wy sami też nie raz). Standardowe pytanie na drugi dzień po sporzyciu wiekszych dawek spirytu itp " Co ja wczoraj robiłem" Legalizacja marychy niesie same korzyści dla gospodarki kraju, tak jak dla nas samych, dlatego zawsze będę ZA LEGALIZACJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PALCIE KONOPIE !!!!!!!!!!
__________________
A to mój @@@ imejl @@@
Bagjo_ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.08.2003, 10:13   #64
Macio.Men
The Division Bell
 
Avatar użytkownika Macio.Men
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Lokalizacja: Zamość
Posty: 873
Macio.Men zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tak sobie czytam i czytam, doczytałem do połowy strony 3 i mam dość. Błędem było zalozenie tego tematu. Błędem bylo też napisanie każdego słowa w tym temacie - czy to było słowa za legalizacją, czy przeciw. Poza tym, już na stronie 3 zeszliście z tematu. Tak wogóle to nie ma sensu mówić drugiemu co jest dla niego lepsze, bo i tak się go nie przekona. Po prostu - ten temat jest drażniący, prowadzi do nikąd i nic nie zmienimy denerwując się na każdego osobno. Chętnie bym zobaczył ten temat zamknięty, ale znając tutejszą nagminną "wolność słowa" i naginanie do granic zdrowego zdrowego rozsądku przekonanie o "poprawności" dyskusji, pewnie nikt nie ruszy palcem.

P.S. I nie jest ważne, czy ja palę czy nie, jaki jest mój stosunek do tego. To nie jest ważne. Ważne jest to, że według mnie przegieliscie trochę...
P.S.2. Kto mnie dobrze zna i/lub pamięta temat o szkodliwości (lub nieszkodliwości) papierosów moje zdanie zna.
__________________



Kazimieła mówi: Ten temat śmiełdzi!
Macio.Men jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.08.2003, 10:37   #65
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
tak - nie zamkne tematu - to sie zgadza

tak - temat jest drazniacy i drazliwy - ale przynajmniej obylo sie bez jazdy po sobie - tak jak to bylo przy okazji ostatnich takich tematow w czym przodowal jeden user

a o naginaniu napisz cos wiecej - bo chetnie poczytam

a dla mnie nie jest bledem ani topic ani wypowiedzi - z zainteresowaniem sledze wynik ankiety - czytam wypowiedzi ludzi ktorzy wiedza cos na temat zycia i samych uzaleznien maja prawo sie wypowiadac - i wyciagam z nich wnioski, moze nawet modyfiuje moje stanowisko

nie - to zdecydowanie nie byl blad
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.08.2003, 12:08   #66
mqy
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 06.11.2002
Posty: 504
mqy zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
tak - nie zamkne tematu - to sie zgadza

tak - temat jest drazniacy i drazliwy - ale przynajmniej obylo sie bez jazdy po sobie - tak jak to bylo przy okazji ostatnich takich tematow w czym przodowal jeden user

a o naginaniu napisz cos wiecej - bo chetnie poczytam

a dla mnie nie jest bledem ani topic ani wypowiedzi - z zainteresowaniem sledze wynik ankiety - czytam wypowiedzi ludzi ktorzy wiedza cos na temat zycia i samych uzaleznien maja prawo sie wypowiadac - i wyciagam z nich wnioski, moze nawet modyfiuje moje stanowisko

nie - to zdecydowanie nie byl blad
oczywiscie.......
mqy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.12.2005, 22:44   #67
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Stary topic i stara sonda ale co tam zagłosuje, niech zalegalizują i tak kto chce jarać to jara
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.12.2005, 00:06   #68
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
a mnie to ryra
sam nie uzywam a co robia inni mam gdzies
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.12.2005, 07:20   #69
Calme
West Coast Player
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Calme
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Lokalizacja: Lublin
Posty: 923
Calme zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Odpowiedzia jest moj staly podpis
__________________
Obiektywni.pl
Calme jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.12.2005, 08:38   #70
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ale wykopaliska...
ale skoro odkopane to sie wypowiem

jestem za legalizacja
ale - absolutny zakaz wsiadania za kolko (uproszczenie - oczywiscie chodzi mi takze o rower i pojazdy mechaniczne) po - kwestia odpowiednich testow dla policji
tak samo jak absolutny zakaz palenia tytoniu przez kierowcow powinien byc imho (sam jestem od lat kierowca i od jeszcze wiecej lat palaczem i wiem co pisze)
legalizacja umozliwila by kontrole i czerpanie zyskow oraz onizyla ryzyko zatruc (sprzedarz legalnej czystej marysi -> nieoplacalnosc narkobiznesu) i na pewno obnizyla spozycie! (podawany przyklad prohibicji...)
czy sam bym zapalil... raz po raz popalalem i pewnie przy szczegolnych okazjiach... a skutki uboczne - i tak piwo+tyton w duzych ilosciach daja mniej przyjemnosci niz skret a za to jakiego kaca... wiec czemu nie marysia
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.12.2005, 08:58   #71
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jestem jak najbardziej ZA - to szansa turystyczna dla Polski!!!!

nie mamy super klimatu, ciepłego morza, znowu nie tak wiele zabytków.

a tak - gwarantowany przypływ turystów, zabytki i inne żubry i kopalnie soli by zwiedzili a potem w miasto do kafejek 8 )

i milutkie dolarki zostały by w u nas.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.12.2005, 09:18   #72
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
jestem jak najbardziej ZA - to szansa turystyczna dla Polski!!!!

nie mamy super klimatu, ciepłego morza, znowu nie tak wiele zabytków.
Zabytkow mamy sporo, bez przesady @Ed, uwazasz ze w takiej Szwecji, Norwegii, Finladii, Irlandii jest wiecej atrakcji?

Turysci z krajow zachodnich wybieraja nasz kraj ze wzgledu na walory kraiobrazowe (Baltyk, Tatry) oraz to ze jest tanio...

A maryska mi wisi... wole porzadna ognista
__________________
----------
pozdrawiam
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.12.2005, 09:22   #73
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
a ja wole zmrozona vodke albo zimnee piwo
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.12.2005, 09:44   #74
czero
-=| GodFather |=-
 
Avatar użytkownika czero
 
Data rejestracji: 30.04.2003
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 3,284
czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ja jestem ZA legalizacja, jak ktos chce to i tak kupi, a walka policji z dilerami to jak walka z wiatrakami, jedna grupe zlikwiduja to sie pojawia 2 czy 3 nastepne.
Sam czasem korzystam, wiec jestem ZA
czero jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.12.2005, 09:53   #75
malaczarna
Guru
 
Avatar użytkownika malaczarna
 
Data rejestracji: 05.06.2005
Posty: 2,054
malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol
Zdecydowanie jestem przeciw!!!
Moja malza pracuje z nalogami i wiem i widze co sie dzieje!!!
Tak samo z piwem, piwo uzaleznia i to bardzo mlodych ludzi!!!
NIE MA MIEKKICH NARKOTYKOW!!!
stara wypowiedz ale tez jestem przeciw narkotykom.

Ostatnio zmieniany przez malaczarna : 23.12.2005 o godz. 09:56
malaczarna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.