Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   napisy.org - ZAMKNELI (https://forum.cdrinfo.pl/f5/napisy-org-zamkneli-71814/)

yahol 04.12.2007 18:26

Cytat:

Napisany przez Agusia (Post 866934)
Zostały usunięte napisy z napisy.info ( przez administratora )
http://napisy.info/News172.html

Cytat:

Moja decyzja o zamknięciu serwisu nie była nigdy prowokacją, chwytem reklamowym, tak mogli tylko uważać ludzie niedojrzali psychicznie, emocjonalnie. To były moje ostrzeżenia do Was wszystkich kierowane. Wraz z tym serwisem upaść będą musiały pozostałe serwisy w Polsce świadczące podobne usługi. Decyzja o zamknięciu serwisu NAPiSY.info jest decyzją Waszą, a nie moją - ja ją jedynie za Was wdrażam w życie! Jeżeli macie w tej materii jakieś wątpliwości lub czegoś nie rozumiecie, to wińcie siebie, nie mnie! Ja jednak - jak powinno być to w dobrym tonie - na Forum wyłuszczę to jedynie tym, którzy do tej pory niewiele nie tylko z tym serwisem mieli do czynienia!
Ten czlowiek, nie dosyc, ze cierpi na megalomanie, to uwaza, ze istnieja osoby ktore sa mniej inteligentne od niego.
A to jet po prostu NIE-MO-ZLI-WE!

Bródka 04.12.2007 18:31

Cytat:

Moja decyzja o zamknięciu serwisu nie była nigdy prowokacją, chwytem reklamowym, tak mogli tylko uważać ludzie niedojrzali psychicznie, emocjonalnie. To były moje ostrzeżenia do Was wszystkich kierowane. Wraz z tym serwisem upaść będą musiały pozostałe serwisy w Polsce świadczące podobne usługi. Decyzja o zamknięciu serwisu NAPiSY.info jest decyzją Waszą, a nie moją - ja ją jedynie za Was wdrażam w życie! Jeżeli macie w tej materii jakieś wątpliwości lub czegoś nie rozumiecie, to wińcie siebie, nie mnie! Ja jednak - jak powinno być to w dobrym tonie - na Forum wyłuszczę to jedynie tym, którzy do tej pory niewiele nie tylko z tym serwisem mieli do czynienia!
Ten gościu jest porypany:bicz:

Stef 04.12.2007 18:44

oj zle sie dzieje... oj zle...

Agusia 04.12.2007 19:11

Przeczytajcie tę wypowiedź:
Cytat:

Chcąc chronić was przed odpowiedzialnością karną z tytułu rozpowszechniania tłumaczeń przyjąłem na siebie karną i cywilnoprawną odpowiedzialność oświadczając publicznie, że wy jedynie dla własnych potrzeb "magazynujecie" tu napisy, a decyzję o ich rozpowszechnianiu podejmowałem i podejmuję jedynie ja. Tak byłoby w istocie, gdybyście zastosowali się do moich rad i warunków, które wam stworzyłem. Ten "numer" jednak nie przeszedł, a wy - pyszałkowaci wobec litery prawa, faktów głupcy twierdzicie nadal, co jednak jest zgodne z faktami, którym nie mogę nadal zaprzeczać, że to wy napisy rozpowszechniacie. Muszę przyznać, że to szczyt *****izmu! Stworzyłem dla was "dupochron", który zapewniłby wam całkowitą bezkarność - "dupochron", z którego nie chcieliście i nie chcecie korzystać - wasza wola, ale moją wolą jest nie zadawać się nadal z głupcami, bo nic się nie zmieniło w porzekadle, że "lepiej z mądrym zgubić, niż z głupcem znaleźć". Usiłowałem wmówić Prokuraturze, że to ja jeden odpowiedzialny jestem za rozpowszechnianie napisów, ale okazało się to pustosłowiem, gdyż nie dysponuję jakimkolwiek dowodem na to, że oskarżonym powinienem być ja i tylko ja. Nie udała się ta mistyfikacja wobec organów ścigania, gdyż nie raczyliście zastosować się do moich rad, a ja nie mogę nadal twierdzić wbrew oczywistym faktom, że rozpowszechniam napisy ja, a nie wy! Wybaczcie, ale nie mogę chronić głupców, którzy nie dostrzegli i nie dostrzegają powagi całej powstałej sytuacji. Prokuratorzy doskonale wiedzą, dlaczego chciałem i chcę przyjąć odpowiedzialność jedynie na siebie, ale nie uda mi się wmawiać komuś, że to ja rozpowszechniam, gdyż wy wolicie wziąć odpowiedzialność na siebie.
stąd : http://napisy.info/forum/index.php?showtopic=128493 ( to link, który dawał Smartek)

SpeedFreaK 04.12.2007 19:52

No pisa***322;em ju***380; gdzie***347;, ***380;e kole***347; zdrowo poj*bany.

mensir67pl 04.12.2007 19:56

co***347; sam kombinuje sam nie wie co ..przecie***380; wszytko dzia***322; i dzia***322;a***322;o ..

troszk***281; zawilej sie porusza***263;

Kasprzak 04.12.2007 23:44

dziala Wam wyszukiwarka na napisy.info ?

mgit 04.12.2007 23:55

My z tego nie korzystamy, mamy napis pojekt :D

andrzejj9 05.12.2007 07:57

No w***322;a***347;nie p***243;ki napis project dzia***322;a, patrz***281; na te wszystkie historie z du***380;ym przymru***380;eniem oka ;)

Stef 05.12.2007 11:53

tylko ile jeszcze napis project bedzie dzialal? tego tez nikt nie wie

Kasprzak 05.12.2007 12:58

Cytat:

Napisany przez Stef (Post 867271)
tylko ile jeszcze napis project bedzie dzialal? tego tez nikt nie wie

To jedno - też korzystam...a drugie... pytanie bylo inne i nawet moderator nie odpowiedział na temat :/

icemac 05.12.2007 13:15

kto mi potwierdzi konto na napisy24 ??

pliz :)

ksviper 05.12.2007 13:37

Cytat:

Napisany przez icemac (Post 867298)
kto mi potwierdzi konto na napisy24 ??

pliz :)

chciałbym, ale nie wiem jak :(

icemac 05.12.2007 13:42

Cytat:

Napisany przez ksviper (Post 867309)
chciałbym, ale nie wiem jak :(

ja też nie wiem, ale kumpel wysłal dane mojego konta ze swojego maila celem potwierdzenia powiązań rodzinnych ;)

demek 05.12.2007 14:30

ja mam konto na nap24....


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.