Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Przerwa na porno... (https://forum.cdrinfo.pl/f5/przerwa-porno-62306/)

nimal 20.02.2006 23:25

fony - nie przesadzaj - odnioslem sie do tego co napisales jako do ogolnego przykladu - ze punkt widzenia zalezy od kibla na ktorym akurat sie sra (przepraszam za dosadnosc - w pelni zamiezona, nie stosuje jej czesto, co starzy bywalcy wiedza) - jakbys ty byl tym "bardziej doswiadczonym" to bys inaczej pisal pewnie - zamiast sie obrazac zastanow sie nad tym, odwroc sytuacje i przemysl
swoja droga padla kolejna liczba - 2miesiace - tak dlugo jestescie razem? (tak mozna wywnioskowac z kontekstu) i to ma byc zwiazek? no fakt, jak sie ma 17 lat to sie inaczej patrzy na zycie... ;)
prawda jest taka, ze w tym wieku wiekszosc zwiazkow rownie szybko sie zawiazuje i rozkwita, jak i rozpada
zadko ktore trwaja i przeradzaja sie w cos wiecej

dobra, starczy tego bravovania... na dzis :fiu:

pawelblu 20.02.2006 22:45

Cytat:

Napisany przez Prezesik
no to co zamykamy?? ???
:gerda:

No to zamykajcie. Jak moderator dzialu bedzie uznawal za stosowne to zamknie, wszelkie motywowanie jest zbedne.

Prezesik 20.02.2006 22:18

no to co zamykamy?? ???
:gerda:

mallow 20.02.2006 21:51

Cytat:

Napisany przez Burt
''mój pierwszy raz''

To juz bylo na forum ^_^

@andrzejj9 na co czekasz? nie obijaj sie ;)

Stanley 20.02.2006 20:24

@Burt nie przesadzaj... a zreszta nvm
proponuje zamknac

Burt 20.02.2006 20:15

Po raz kolejny popieram.Nie róbmy z forum BRAVO(jak pisał @mallow).Zaraz pojawi się topic ''mój pierwszy raz '' albo''dlaczego mam tak obfite ...nie powiem co''.Litości. :ysz:

Prezesik 20.02.2006 20:09

Tak jest zakonczmy ten temat na publicznym forum :gerda:
takie rzeczy mozna pisac na priva jak ktos chce :)

pawelblu 20.02.2006 19:40

Ja tez proponuje skonczyc z wywlekaniem zycia prywatnego, bo juz jeden probowal i wiem czym to sie konczy. Na forum publicznym nie uzyskasz porady psychologicznej. EOT to dobry pomysl.

Piterniel 20.02.2006 18:38

Cytat:

ak facet przeleci dziewczyne to jest ok, a jak laska przespi sie z facetem to juz nie? to jest chore myslenie
Niestety takie jest chyba 'założenie' dzisiejszego społeczeństwa. Wiele wartości jest przymowanych przez ludzi odgórnie. Dużo chciałoby się zmienić, ale na to trzeba czasu. Zgadzam się, że to chore myślenia, ale takie są realia i nikt tego nie zmieni.
Dosadnie powiedzieć można to tak, że dziewczyna dostanie opinie puszczalskiej, a chłopak babiarza.

@fony - tak jak już większość zauważyła jesteś dość dojrzałym człowiekiem emocjonalnie. Widać tutaj masz inne postrzeganie wartości stosunku niż twoja bliska znajoma. Jeżeli robi to z nudów musisz sam wywnioskować co dla niej to znaczy. Przykładowo ty z braku zajęcia możesz oglądać filmy co jest w twoim mniemaniu całkowicie normalne i większosc ludzi ma takie wyobrażenie o oglądaniu filmów podczas, gdy się nudzisz. Niestety w tym przypadku jest oddmienne postrzeganie wartości i tutaj jest największy problem.
Dodam, że nie powinieneś się sugerować odpowiedziami ludzi z forum, tylko sam dokonać wyboru. Oczywiście możesz korzystać z porad jakie udzielili Ci forumowicze, ale nie możesz podjać decyzji z powodu takiego, że ktoś ma znadnie takowe czy inne. Wiec zycze powodzenia..

andrzejj9 20.02.2006 18:27

Cytat:

Napisany przez fony
ok, wybacz. moja wina, ja zaczalem ten temat. z mojej strony eot..

Ja jeszcze się do niego odniosę. Rzeczywiście trochę to jak rubryka Bravo, ale nie o takich tematach już tu dyskutowaliśmy i jeśli osoba, której to przede wszystkim dotyczy, nie ma nic przeciwko, to nie widzę specjalnego powodu, żeby temat kontynuować (ewentualnie z czasem przenieść do śmietnika jako niezwiązany z tematyką komputerową).


Cytat:


szkoda ze nie chodzi o kolezanke... a o moja obecna dziewczyne.
i szczerze mowiac jestem w kropce - czuje 'cos' do niej (nie powiem ze kocham, za krotko z nia jestem zeby tak mocnego slowa uzywac), zalezy mi na niej... ale to, co zrobila za mlodu, nie daje mi spokoju. Ani troche. Mysle, co zrobic z tym zwiazkiem...
Obecnie ma prawie 17lat.. heh i z rozmowy z nia na ten temat wyszlo cos w stylu 'wykpienia' mnie ze jestem jeszcze prawiczkiem, nie mam doswiadczen seksualnych etc. Tylko ze ja mam dosyc 'powazne' podejscie do zycia i zwiazku, nigdy nie szukalem dziewczyny dla zabawy. To jest rowniez chore, to nie jest zwiazek. Zwiazek musi opierac sie na pewnych uczuciach - przynajmniej wg wartosci, w ktore wierze. W czasie obecnym - wartosci chyba zludne...
Nie chcialo mi sie komentowac jej jak to mowila, bo bym byl chamski. To ze ktos wchodzi komus do lozka i kocha sie analnie z nudow, jest po prostu chore.

Widzisz, ja osobiście takiej osoby prawdopodobnie nie chciałbym nawet mieć jako znajomej, bo po prostu nie akceptuję takiego podejścia do życia seksualnego. Ale to moje osobiste zdanie.

Natomiast co do sytuacji.. o rzeczach z przeszłości generalnie można zapomnieć, a przynajmniej je zaakceptować. Pod warunkiem jednak, że rzeczywiście do przeszłości należą, a z tego, co piszesz, to ta osoba w żadnym stopniu się nie zmieniła i te.. "eskcesy" z przeszłości wcale nie są wykluczone w przyszłości.

Nikt nie powie ci jasno - kontynuuj to, albo przerwij. Ale patrząc na twoje (dojrzałe) wypowiedzi i oceniając tę osobę na tyle, na ile mogę po tym, co napisałeś, ja jednak radziłbym ci znaleść kogoś dojrzalszego, dla kogo nie będziesz po prostu.. kolejnym doświadczeniem..

Stanley 20.02.2006 18:15

Cytat:

Napisany przez mallow
nie robmy tutaj bravo.pl prosze...

ok, wybacz. moja wina, ja zaczalem ten temat. z mojej strony eot..

Dorian 20.02.2006 18:11

Cytat:

Napisany przez nimal
polecam film "Chasing Amy" mowiacy o takich dylematach (bylo tez o tym troche w "Clerks" tej samej ekipy, ale nie jako glowny watek) - pomijajac to ze to swietna komedia, to moze pomoc ci w przemysleniach


Amerykańskie wzroce zawarte w tych filmach mają być dobrym przykładem? Wybacz.

mallow 20.02.2006 17:41

nie robmy tutaj bravo.pl prosze...

Stanley 20.02.2006 17:26

Cytat:

Napisany przez nimal
fony - a co w tym zlego ze uprawial taki czy inny rodzaj seksu? no dobra - wiek, 15 lat to chyba jednak torche za malo, duzo za malo imho

no to chyba jest wystarczajacy powod
Cytat:

Napisany przez nimal
jednak pomijajac wiek - jak facet przeleci dziewczyne to jest ok, a jak laska przespi sie z facetem to juz nie? to jest chore myslenie

nigdy nie powiedzialem ze cos w tym jest ok lub zle. Nie mam nic przeciwko stosunkom plciowym, ale nie w wieku, w jakim oboje sie znajdowali... bo fakt faktem, to byly jeszcze... dzieci :|
Cytat:

Napisany przez nimal
jesli miala faceta i mieli ochote na taki rodzaj stosunku to co w tym zlego?

coz, wiek, jak wyzej wspomniales...
Cytat:

Napisany przez nimal
wiec kwestja jest nie taka czy ona robila to czy tamto - ale to jak sie teraz zachowuje

po 2 miesiacach mi sie nie bedzie ladowala do lozka chyba, ale kto wie co bedzie pozniej...?
Cytat:

Napisany przez nimal
polecam film "Chasing Amy" mowiacy o takich dylematach (bylo tez o tym troche w "Clerks" tej samej ekipy, ale nie jako glowny watek) - pomijajac to ze to swietna komedia, to moze pomoc ci w przemysleniach

nie posiadam, a zanim bym sciagnal to troszke czasu minie...

nimal 20.02.2006 16:01

fony - a co w tym zlego ze uprawial taki czy inny rodzaj seksu? no dobra - wiek, 15 lat to chyba jednak torche za malo, duzo za malo imho
jednak pomijajac wiek - jak facet przeleci dziewczyne to jest ok, a jak laska przespi sie z facetem to juz nie? to jest chore myslenie
jesli miala faceta i mieli ochote na taki rodzaj stosunku to co w tym zlego?
wiec kwestja jest nie taka czy ona robila to czy tamto - ale to jak sie teraz zachowuje
polecam film "Chasing Amy" mowiacy o takich dylematach (bylo tez o tym troche w "Clerks" tej samej ekipy, ale nie jako glowny watek) - pomijajac to ze to swietna komedia, to moze pomoc ci w przemysleniach


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:27.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.