Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Turboni - z³odziejem!!! (https://forum.cdrinfo.pl/f5/turboni-zlodziejem-49982/)

mensir67pl 21.03.2005 11:51

Cytat:

Napisany przez legion
panowie mysle zebysmy sobie dali spokoj moze @turboni ma jakies klopoty prywatne poczekajcie moze wyjasni ta sprawe bo narazie widze ze kazdy juz go osadza i chlopak sie zdenerwowal


Jestem tego samego zdania niech napisze na trzezwo!!!spokojnie co i jak mu lezy na sercu chyba mozna miec w ZYCU ciezkie dni .Sprawa sie napewno wyjasni niesmak pozostanie ale takie jest zycie i jednym wybrykiem nie mozna go przekreslac jako KOLEGI z forum.

Mysle ze OFICJALNE przeprosiny i zwrot KASY zalatwia sprawe KOLEGI VIZZARD tym bardziej ze ida SWIETA a to czas wyjatkowy porozumienia i przebaczenia.

PS.
Wcale nie wybielam @TURBONI -zeby byla JASNOSC

a i jeszcze takie moje odczucie ze temat TURBONI _ZLADIEJ -bardziej
by sie zgadzalo OSZUST,WYLUDZIL bo jakos nie zakradl sie i nie wyjal tych
70 pln (np.spod talerzy) a ZLODEJ to boli ale moze tak ma BYC.(lub ja jestem w bledzie)

Kris 21.03.2005 12:04

VIZZARD!

Daj sobie spokój z organami... wiêcej nerwów bêdzie Ciê to kosztowa³o ni¿ to warte... niech Turboni zachleje siê, a¿ sra...czki dostanie za te 70 z³...

-Kowalik- 21.03.2005 12:23

Zamknijcie to ju¿.. Ta rozmowa nic i tak nie da wydaje mi siê ¿e wszystko ju¿ zosta³o powiedziane.

Ormianin 21.03.2005 12:27

Poczytalem sobie caly watek, pierqwsza moja mysl - prowokacja.
Teraz zastanawiam sie czy czasem to byl dobry pomysl wrzucenia takiego tematu na forum, w sumie bedzie on jak pietno dla Turboniego, nie wiem czy sluszne ale uwazam ze nikt na takie pietno nie zasluguje... sprawa nie jest wyjasniona, ta sprawa jest zagadkowa dla mnie, kto tak naprawde zna sytuacje Turboniego? Kto wie co sie z nim dokladnie dzieje, przeciez nie mozna sugerowac czegos na podstawie kulku zdan jakie napisal Wam w GG, a tak swoja droga to co mial napisac? Przypuszczam ze nerwica rozrywa go od srodka od kiedy zobaczyl ten watek na forum... to prawie jak samosad, jeszcze tylko ukreccie pentelke i hejka... iscie jak w Ryjownictwie!
Z drugiej strony kradziesz jaka by ona nie byla, nie mozna jej bronic, ale ja dalej nei wiem jak sie sprawa miala od poczatku... Skoro niektorzy recza za Turboniego, poznali go wczesniej i sie na nim nie zawiedli, nie skazujcie go na banicje!

A temat kojarzy mi sie z tania sensacja...

joujoujou 21.03.2005 12:29

Cytat:

Napisany przez -Kowalik-
Zamknijcie to ju¿.. Ta rozmowa nic i tak nie da wydaje mi siê ¿e wszystko ju¿ zosta³o powiedziane.

Popieram. :gerda:

polakT 21.03.2005 12:29

ZAMKN¡Æ !!!!ZAMKN¡Æ !!!!ZAMKN¡Æ !!!!ZAMKN¡Æ !!!!ZAMKN¡Æ !!!!ZAMKN¡Æ !!!!ZAMKN¡Æ !!!!ZAMKN¡Æ !!!!ZAMKN¡Æ !!!!ZAMKN¡Æ !!!!

Je¿eli bedzie potrzeba zainteresowana osoba zalozy temat o odpowiednim tytule

ZAMKN¡Æ !!!!ZAMKN¡Æ !!!!ZAMKN¡Æ !!!!ZAMKN¡Æ !!!!ZAMKN¡Æ !!!!ZAMKN¡Æ !!!!ZAMKN¡Æ !!!!ZAMKN¡Æ !!!!ZAMKN¡Æ !!!!ZAMKN¡Æ !!!!

Bartez 21.03.2005 12:32

K³óda. I niech nikt nie próbuje tego ponownie otwieraæ. Chyba, ¿e na pro¶bê Turboniego lub VIZZARDa.

Ja nie wypowiadam siê w tej sprawie.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.