![]() |
Electro.pl
Potrzebne opinie i doświadczenia ze sklepem internetowym ELECTRO.pl -może ktoś kupował coś tam u nich-bo w necie jak zwykle od zachwytów po wieszanie psów.
Oczywiście z górki dzięki.:D http://www.electro.pl/index.php |
Kupowalem mini-wieze. Zamowilem, paczka przyszla dosyc szybko, zaplacilem kurierowi.
|
Miałem kupować telefon, niestety wycofali go z oferty. Mimo wszystko - kontakt ze sklepem doskonały.
|
Ceny które podają są (jak to przy rozmowie mi powiedzieli): orientacyjne
Większość promocji okazała się oszustwem - inaczej tego nie nazwę... na Ceneo znalazłem, jeden z najtańszych, chociaż nie najtańszy. Zamówiłem 2szt. następnego dnia dzwoni ze zamiast 350 będzie kosztować 410zł (za 400 mogłem mieć na miejscu a jeszcze przesyłka wchodziła)... Dobrze że można zrezygnować... Więcej tam nie będę kupował, bo zakupy po orientacyjnej cenie mnie nie interesują... edit: odnośnie tego co napisał Mich@ł to prawda...Dzwonią informują, potwierdzają... szybko... koniec plusów :P |
Cytat:
Wychodzi na to, że opinie są jak zwykle takie i takie :) |
Edytowano sobie dzisiaj
Zdecydowałem się na zakup w Electro.pl- super zamówienie w niedzielę sprzęt dostarczony we wtorek rano, oczywiście płatne kurierowi-taniej niż na allegro 300zł,u idiotów 700zł.
|
ODPOWIEDŹ DLA polakT
Szanowny Panie Jestem przedstawicielem skleu ELECTRO.pl i na tyle dotknęła mnie Pańska wypowiedź, ze aż postanowiłem zarejestrować się na tym forum aby ją skomentować. Otóż albo pomylił Pan sklep, albo jakaś złośliwość podpowiada Panu smarowanie takich oszczerstw. Jednoznacznie i kategorycznie zaznaczam i informuję, że nigdy wcześnie ani teraz nie było ni nie ma w sklepie żadnej "orientacyjnej" ceny. Wszystgkie ceny są podane, wszystkie są ostateczne. Ponadto zaznaczam, ze sklep nie sprzedaje produktów których nie ma na SWOIM magazynie. Tyle mojego komentarza dla tych, którzy oczekują rzetelnej informacji a nie spreparowanych bzdur. Pozdrawiam |
@webmin: Dziekuję za nazwanie mnie oszczercą, jest mi niezmiernie miło to słyszeć. Oczywiście sprzęt był na magazynie, tyle że pan który do mnie dzwonił przekazał że nie chcą go wypuścić po tej cenie - nie wiem jak wyglądało to od wewnątrz, ale z mojej strony wyglądało jak napisałem.
ps, cena po tym jak zakupiłem zmieniła się na wyższa (po której propozycje zakupu otrzymałem - towar nie był dostępny, powiadomienie na maila o dostępnośći , zakup, chwile później wyższa cena i moja radość - która nie trwała długo - z dobrych zakupów) ... |
jeśli faktycznie miała miejsce taka sytuacja i chciałby Pan wyjaśnienia, proszę o nr zamówienia, chętnie sprawdzę i wyjaśnię zaistniałą sytuację.
Jednocześnie ponownie zaznaczam, że opisana przez Pana sytuacja i opinia jakoby ceny były "orientacyjne" jest absolutnie chybiona. |
Cytat:
|
czuję się poruszony :'(
|
Prawda że piękne to były słowa :>
|
napilibyśmy się w tym momencie, ale grypa...cholera:(
|
Ja ze swojej strony mogę dodać, że robiłem zakupy w elektro.pl już wielokrotnie poczynając od pierdół po rzeczy dość drogie i zawsze byłem zadowolony zarówno z cen, szybkości dostawy jak i jakości obsługi. Raz w przesyłce nie znalazł obiecany upominek od sklepu (o ile pamiętam był to zegarek na biurko) ale wystarczył jeden telefon, żeby upominek został do mnie przesłany kolejną przesyłką. W związku z tym jak mogę ten sklep tylko polecić.
|
Mam pozytywna opinie o tym sklepie. Kupowalem kombajn Canona. W poniedzialek wplata, w srode kurier w domu. I to na dodatek przed swietami.
|
Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:55. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.