Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   BenQ 1640 / BenQ EW164B (https://forum.cdrinfo.pl/f15/benq-1640-benq-ew164b-54486/)

czechoj 28.12.2006 19:59

Conti a beneq nie jest jeszcze czasem na gwarancji? 24 miechy min***261; w czerwcu jak sta***322;em si***281; posiadaczem DW1640 a by***322;em jednym z pierwszych

Conti 28.12.2006 19:52

Ale Plex tylko testuje ........ a i kosztuje.
B***281;d***281; szuka***322; jak ju***380; padnie benek .....

slawekj 28.12.2006 10:51

Cytat:

Napisany przez Conti (Post 721184)
.... a tak muszę kupić coś co będzie mogło służyć również do testów .... .

Plextor jest dobry do testów.... :>

:)

Conti 28.12.2006 09:17

Co***347; si***281; chyba zaczyna jednak dzia***263; z moim Beniem.
Plusy nagra***322; super, ALE wczoraj troszk***281; kopiowa***322;em na hdd z p***322;yt i niestety z nap***281;du w nieregularnych odst***281;pach czasu wydobywa si***281; do***347;***263; g***322;o***347;ny stuk - w pierwszym momencie przerazi***322;em si***281;, bo d***378;wi***281;k by***322; tak jakby g***322;owice w hdd zacz***281;***322;y si***281; obija***263; po talerzach ..... ale okaza***322;o si***281;, ***380;e to Benek ..... wrrrrr ..... Na czym b***281;d***281; testowa***322; p***322;ytki ??
Do benia mia***322;em dokupi***263; pionka, a tak musz***281; kupi***263; co***347; co b***281;dzie mog***322;o s***322;u***380;y***263; r***243;wnie***380; do test***243;w .... .

zene_k 28.12.2006 01:46

A najlepiej BSLB:spoko:

joujoujou 28.12.2006 01:14

Zaktualizuj cdspeed do najnowszej wersji, korzystaj z ikony dyskietki u g***243;ry do zapisania screena, no i zapisuj go w .png, to nie b***281;dzie go przeskalowywa***263;. :idea:

BTW, spr***243;buj innego biosa, BEGB, albo BSRB. :czytaj:

raffal 28.12.2006 00:40

Verbatim DVD+R, palony x8
http://i53.photobucket.com/albums/g50/raffal123/x8.jpg
test tranferu

http://i53.photobucket.com/albums/g5...al123/x8-1.jpg

kolejna x8

http://i53.photobucket.com/albums/g5...al123/x8-2.jpg

Te p***322;ytki s***261; jakies dziwne. Raz test wychodzi naprawde dobrze , aby przy nast***281;pnej wyj***347;***263; s***322;abo.

Conti 25.12.2006 13:28

Zawsze to sprawdzam - "sesja jedna, dysk sfinalizowany".

rork 25.12.2006 12:35

Może przez przypadek nagrały się multisesyjnie ? :>

Conti 25.12.2006 11:08

Jak to si***281; m***243;wi RWA kulszowa czy RWA ma***263;.
HGW co si***281; sta***322;o.

LiteOn 1693 widzi obie jako czyste (ale wyra***378;nie na p***322;ytach wida***263; nagranie).
Benq 1640 kt***243;re je nagrywa***322; widzi je jako czyste lub stwierdza b***322;***261;d dost***281;pu.
Samsung - combo - odczyta***322; obie bez zaj***261;kni***281;cia.
Jeszcze sprawdz***281; na LiteOnie 812.

P***322;yty DVD-R, Verbatim Colour, index 16x, nagrywane Benq 1640 z pr***281;dko***347;ci***261; 8x, nagranie poprzedzone symulacj***261; (dost***281;pna tylko dla DVD-R), zako***324;czone pomy***347;lnie weryfikacj***261; - czyli po nagraniu nagrywarka je doskonale widzia***322;a. Po wyj***281;ciu z nagrywarki i ponownym wsadzeniu ju***380; ich nie widzi WRRRRRR.

W pierwszym momencie pomy***347;la***322;em, ***380;e czytnik zg***322;upia***322; bo jest du***380;o ma***322;ych plik***243;w, ale przemy***347;la***322;em i doszed***322;em do wniosku, ***380;e niby czemu - najwy***380;ej czyta***322;by wolniej, poza tym na DVD+R nagrywa***322;em du***380;o wi***281;ksze ilo***347;ci plik***243;w.

Qsuite ustawione "domy***347;lnie", a przy okazji si***281; zapytam jak macie ustawion***261; strategi***281; zapisu (SolidBurn) - domy***347;lnie czy te***380; "zawsze testowanie jako***347;ci no***347;nika dla znanych i nieznanych p***322;yt" ??

P.S.
Liteon 812 te***380; nie przeczyta***322;.
Czyli z czterech na kt***243;rych sprawdza***322;em nie przeczyta***322;y 3 nagrywarki a odczyta***322; nap***281;d combo Samsunga - ciekawe ....

gallus 25.12.2006 09:58

A mo***380;e bawi***322;e***347; si***281; QSuite i zaznaczy***322;e***347; mu test write?

Czołgista 25.12.2006 04:01

A mnie Benek 1640 wysiada :(

Chyba kres przyszedł nań !

Nie podołał wyzwaniu kuchni + nałogowemu palaczowi .

Cześć jego pamięci !

:taktak:

marynarz 25.12.2006 03:35

Podstawowe pytanie to jakie to byly plyty i jak szybko nagrywane. Potem mozna dumac dalej.
A w innym napedzie sprawdzales? Moze u kolegi?

Conti 25.12.2006 01:46

Panowie, mam pewien problem i pytanie.
Nagra***322;em 2 p***322;yty DVD-R, obie zako***324;czone pomy***347;lnie, obie przesz***322;y weryfikacj***281; po nagrania, ALE po wyj***281;ciu z nagrywarki i wsadzeniu z powrotem obie s***261; "puste"
Czy jest jakie***347; ograniczenie ilo***347;ci plik***243;w ?? Du***380;o tego by***322;o - na 1 p***322;ycie co***347; ko***322;o 7.000, na drugiej oko***322;o 12.000

esem 20.12.2006 18:48

Ilość załączników: 1
Maxell, DVD-R 16x, nagrywany 8x. "Delfin" 1zł/szt. :>


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:48.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.