Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   BenQ 1640 / BenQ EW164B (https://forum.cdrinfo.pl/f15/benq-1640-benq-ew164b-54486/)

esem 17.12.2006 19:42

Ilość załączników: 1
Memorex DVD+R 16x, nagrywany NERO 2,4x. "Delfin" 1,-zł/szt. Nagrywane 16x i 8x poszły do kosza: błędy PO :>

esem 17.12.2006 18:49

Cytat:

Napisany przez belek (Post 717010)
vizzard skad masz tego BEGB? myslalem ze BSRB jest najnowszy...

Poszukaj kilkadziesiąt postów wcześniej ;)
BSRB jest faktycznie najnowszy, natomiast BEGB jest do BenQów zewnętrznych - ale stosujemy go (z powodzeniem) do 1640 :spoko:

VIZZARD 17.12.2006 18:47

Cytat:

Napisany przez belek (Post 717010)
vizzard skad masz tego BEGB? myslalem ze BSRB jest najnowszy...

Bo jest

BEGB to bardzo stary bios sprzed roku dla zewnętrznej wersji 1640 czyli EW164B :czytaj:


:D

belek 17.12.2006 18:44

vizzard skad masz tego BEGB? myslalem ze BSRB jest najnowszy...

VIZZARD 17.12.2006 12:19

Ilość załączników: 1
Obiecany

Fortis DVD+R x8 burn x8 1640 BEGB

Załącznik 36055

Te wieżyczki przy PIFach ma cały cake, niezależnie na czym palone :taktak:

esem 15.12.2006 19:52

Ilość załączników: 1
Memorex DVD+R DL 2,4x, nagrywany Nero 2,4x. Delfin, 7,50zł/sztuka :>

VIZZARD 10.12.2006 16:28

Cytat:

Napisany przez esem (Post 714676)
Plik trochę mały...
Pokaż taki powyżej 4,2GB :P

Jak tylko będzie chwilka... :taktak:


:mruga:

esem 10.12.2006 16:25

Plik trochę mały...
Pokaż taki powyżej 4,2GB :P

VIZZARD 10.12.2006 16:15

Ilość załączników: 1
Fortis DVD+R x8 burn x12 1640 BEGB

Załącznik 35896

esem 03.12.2006 20:51

Ilość załączników: 1
A tak Omegi potraktował LG z toshiby, nagrywane programem Toshiby :rotfl:

esem 03.12.2006 18:44

Ilość załączników: 2
Omega DVD-R 8x, "Delfin" Wrocław, 0,70zł/sztukę.
Nagrywane 8x (wyżej), 4x niżej. :sciana:
Oczywiście weryfikację nagrania przeszły obie :D

joujoujou 26.11.2006 23:30

Cytat:

Napisany przez VIZZARD (Post 709475)
Nie jest ***378;le :D

I nadruk jaki ***322;adny... :serdusz:

esem 26.11.2006 21:10

Ilość załączników: 1
:)

VIZZARD 26.11.2006 20:44

Cytat:

Napisany przez esem (Post 709292)
BenQ DVD+R 8x, wypalony Nero 8X. Carefure, 10szt=9,9xz***322; ;)

Nie jest ***378;le :D

esem 26.11.2006 11:40

Ilość załączników: 1
BenQ DVD+R 8x, wypalony Nero 8X. Carefure, 10szt=9,9xzł ;)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:59.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.