![]() |
Ilość załączników: 1
Memorex DVD+R 16x, nagrywany NERO 2,4x. "Delfin" 1,-zł/szt. Nagrywane 16x i 8x poszły do kosza: błędy PO :>
|
Cytat:
BSRB jest faktycznie najnowszy, natomiast BEGB jest do BenQów zewnętrznych - ale stosujemy go (z powodzeniem) do 1640 :spoko: |
Cytat:
BEGB to bardzo stary bios sprzed roku dla zewnętrznej wersji 1640 czyli EW164B :czytaj: :D |
vizzard skad masz tego BEGB? myslalem ze BSRB jest najnowszy...
|
Ilość załączników: 1
Obiecany
Fortis DVD+R x8 burn x8 1640 BEGB Załącznik 36055 Te wieżyczki przy PIFach ma cały cake, niezależnie na czym palone :taktak: |
Ilość załączników: 1
Memorex DVD+R DL 2,4x, nagrywany Nero 2,4x. Delfin, 7,50zł/sztuka :>
|
Cytat:
:mruga: |
Plik trochę mały...
Pokaż taki powyżej 4,2GB :P |
Ilość załączników: 1
|
Ilość załączników: 1
A tak Omegi potraktował LG z toshiby, nagrywane programem Toshiby :rotfl:
|
Ilość załączników: 2
Omega DVD-R 8x, "Delfin" Wrocław, 0,70zł/sztukę.
Nagrywane 8x (wyżej), 4x niżej. :sciana: Oczywiście weryfikację nagrania przeszły obie :D |
Cytat:
|
Ilość załączników: 1
:)
|
Cytat:
|
Ilość załączników: 1
BenQ DVD+R 8x, wypalony Nero 8X. Carefure, 10szt=9,9xzł ;)
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.