![]() |
wybredny bardzo, próbowałem parę przejściówek i żadna nie zadziałała...
|
Benek jest wybredny na przejściówki...
Ciekaw jestem jak będzie palił :) |
3 lata bez 2 dni - czas na odkopanie. :D
Powodem jest to że dziś, drogą nabycia poprzez wyciągnięcie ze śmietnika* stałem się właścicielem napędu Philips DVD8701, znanego szerzej właśnie jako DW1640. :taktak: Zanim jednak zamieszczę pierwsze skany, to muszę znaleźć jakąś działającą z napędem przejściówkę na USB, no i oczywiście przeflashować philipsa na benka. :] * - mamy w fabryce pojemnik na elektronikę "do recyclingu" -ostatnio znalazły się w niej dwa zupełnie nieużywane blaszaki (w środku ani grama kurzu, na zewnątrz naklejki z napisem "SPARE"). Grzech było nie wziąć. :zawstydz: |
Ilość załączników: 3
I jeszcze TA dla płytki wypalonej na BenQ
TA1 Załącznik 52547 TA2 Załącznik 52548 TA3 Załącznik 52549 |
Ilość załączników: 2
Verbatim DVD+R x16 burn x8 1640 BEGB
Załącznik 52545 Verbatim DVD+R x16 burn x8 116D@L A16J 1.09 Załącznik 52546 Referencyjny skanujący wszystkie od kilku lat nagrane płytki Benq mimo upływu czasu daje radę :taktak: :mruga: |
Ilość załączników: 2
Witam,
zrobilem testy na predkosci 8x, sorki za moje bledy :PP patrzac na te wyniki 93 dla tadka i 95 dla verby to chyba niezle mi wypalilo :D Pzdr |
Cytat:
|
Witam ponownie,
mozecie ocenic te przepalone plytki moim benqiem o ktorym pisalem kilka postow wczesniej ? TUTAJ chce ocenic jego stan uzytecznosci :PP ewentualnie jak jeszcze moge przetestowac benqusia :PP? Pozdrawiam |
nio - i plytki
Verbatim :spoko: TDK :nie: |
DVD (w przeciwieństwie do CD) nie testuje się na max. :nieee:
:czytaj: --> masz sporo lektury. ;p |
BENQ DW1640-jak najlepiej go sprawdzic, jaki bios najlepszy ??
Ilość załączników: 2
Witam,
zakupilem ostatnio nagrywarke Benq model DW1640 i mam takie pytanko do was jak ja najlepiej sprawdzic zeby bylo wiadomo czy jest w pelni sprawna ?? na poczatku mialem w niej bios BSHB jednak byl lekki problem z nim poniewaz po nagraniu plyty nie mogl odczytac plyty powyzej 62% tylko caly czas walil na czerwono w scan disc w Disc Speed oraz nie mogl zrobic testu jakosci dysku bo wyskakiwal blad SCSI. Nosniki nagrane w innych nagrywarkach przechodzily test bezproblemu.. Wrzucilem teraz biosa BSRB tylko nie wiem czy jest najlepszy.. w kazdym razie juz nie wystepuja te bledy ktore napisalem powyzej. Zalezy mi glownie na wypalaniu plyt DVD+R DL oraz DVD+R 4,7GB z naciskiem na DL ktory bios do tego bedzie najlepszy ?? ponizej zrzuty nagranych plytek wlasnie Benq DW1640, plytki DVD+R verbatim oraz TDK Pozdrawiam |
Zdecydowanie najnowszy BSRB:
http://benq.pl/support/downloads/dri...2fbsrb%252ezip |
IMO - nowszy. :taktak:
|
Mam pytanie. Do nagrywania DVD+R DL zostawic bios BSLB czy moze przeskoczyc na jakis nowszy?
|
Cytat:
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:48. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.