![]() |
No skoro na minusach śmigasz to nie oczekiwał bym dobrych wyników. :)
|
Ilość załączników: 3
Przegląd, czyszczenie, crossflash:
Załącznik 67191 Qsuite dla BenQ, posiada o trzy zakładki więcej niż dla Philipsa: Załącznik 67192 TDK DVD-R 16x Burn 8x (wybrana), faktyczny zapis 4x (nierozpoznany nośnik, Solid Burn). Załącznik 67193 TA good/good/good Nie ma co się sugerować "końcówką", ewidentnie uszkodzenie nośnika. Generalnie "staruszek" nagrywa, jeszcze go potestuję. |
Ilość załączników: 6
Napęd wygląda na "niezmęczony", zresztą potwierdzają to wpisy w bazie Solid Burn, wszystkie nośniki tam zapisane mają indeks prędkości 8x.
Załącznik 67183 TDK DVD-R 16x@ Philips 1648P1 Burn 8x (wybrana), faktyczny zapis 4x (nierozpoznany nośnik, Solid Burn). Załącznik 67186 Załącznik 67187 Załącznik 67188 Załącznik 67189 Załącznik 67190 |
Ilość załączników: 4
Właśnie nabyłem Philipsa 1648P1 :D
Cena 10zł + 15zł kw = 25zł Napęd nie rozkręcany, oryginalna plomba na obudowie :) Nie miałem jeszcze w kolekcji BenQ`a z tym philipsowskim panelem. Załącznik 67179 Załącznik 67182 Załącznik 67180 Załącznik 67181 |
Kiedyś robiłem, ale teraz zbytnio czasu nie mam na to...
|
Cytat:
:) |
Adapter pci/usb na pata zawsze do czegoś innego się może przydać, a napęd sata tylko jest do jednego:( BenQ 1640 jest dość marudny jeśli chodzi o adapter, nie zawsze działa jak należy:((
|
No właśnie nie wiem, czy gra jest warta świeczki...
|
Zawsze możesz spróbować jakiś adapter na pci/usb.
|
Witajcie.
Muszę odłączyć moje 1640 :( Kupiłem płytę tylko z SATA :/ W związku z tym, co możecie polecić jako jego następcę ? W sumie mam już PIONEER BD-RW BDR-208D i PIONEER DVD-RW DVR-215. |
Cytat:
http://allegro.pl/nagrywarka-dvd-benq-i4250342116.html A Tu NOWE Lite-on iHAS 124-19 A http://allegro.pl/nagrywarka-liteon-...248528219.html |
Jak Banq, to tylko czarny. Nie przykręcę przecie białasa do eleganckiej budy z czarnymi napędami w sąsiedztwie. :)
|
Ilość załączników: 1
Cytat:
http://allegro.pl/dvd-rw-benq-solid-...231930239.html Można przerobić Lite-on iHBS112 na BenQ:D:haha:;);)Próbuj;);););););) BQFlesher widzi go jako rodzeństwo benkowe tylko firmware trzeba napisać żeby powstał pierwszy napęd BluRay firmy BenQ:haha:;) Załącznik 66004 |
Cytat:
|
Cytat:
Za cztery dyszki, jest do wzięcia Benek 1650: http://allegro.pl/nagrywarka-benq-dw...239770065.html |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:24. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.