![]() |
kupiłem rozjaśniacz do włosów jutro robię testy za dnia z wybielaniem panela
|
jest czas zaczynam znowu kupować ;-) czekam na kolejne paczki :-)
dreszczyk emocji jest zawsze co się kupi ;-) |
No ładne cacko za te pieniądze ;)
|
Ilość załączników: 7
ostatnio bardzo cenny model pilnie poszukiwany u szejków :D
mi udało się kupić kolejną sztukę za całe 17zł przesyłką fabryczny kolor "biege" ale wymaga wybielenia bo już żółty jest panel przedni zwykły bez logo Benq wymaga gruntownego czyszczenia i smarowania paska bo tacka się nie otwiera trzeba pomagać drutem i czasami nie domyka ale odczyt jak na 12lat całkiem dobry Załącznik 107409 Załącznik 107410 Załącznik 107411 Załącznik 107412 Załącznik 107413 Załącznik 107414 Załącznik 107415 |
czary2mary, mój Benek 1640 którym tę płytkę paliłem to ex Philips, więc w sumie był jak nowy. Dotarł do mnie w folii, ale używam go wyłącznie to testów ;)
Takowych wynalazków jest trochę na aukcjach, więc i mało przechodzone OPU się mogą trafić ;) |
Traxdata DVD+R DL x8 8,5 GB
BenQ DW1640 Fw.: BSRB ImgBurn 2.5.8.0 SolidBurn Known & Unknown: YES & YES WOPC: ON Speed: x2,4 Traxdata DVD+R DL x8 8,5 GB |
Ilość załączników: 3
Verbatim DVD+R DL MKM003 Made in UAE \ FalconMedia
BenQ DW1640 fw.BSRB ImgBurn 2.5.8.0 x.4 Załącznik 85261 Załącznik 85262 Załącznik 85263 |
Ilość załączników: 8
PlexDisc DVD-R Printable Liquid Defense Plus MID : OPTODISCR016
BenQ EW164B fw.BEGB Nero Speed Disc x12 Załącznik 85167 Załącznik 85168 Załącznik 85169 Załącznik 85170 Załącznik 85171 Załącznik 85172 Załącznik 85173 Załącznik 85174 |
Kodak DVD+R DL (MBI)
BenQ DW1640 Fw. BSRB All Settings: Default WOPC: ON ImgBurn 2.5.8.0 Speed: x2,4 Kodak DVD+R DL |
Świetne porównanie :)
Zastanawiam się co im szkodziło zaimplementować w BSRB UDMA4, zwłaszcza, że nowsze...? |
Ilość załączników: 4
@joujoujou
sprawdziłem to prawda 164B ma UDMA-4 a 1640 UDMA-2 Załącznik 76370Załącznik 76371 tylko 1640 ma nowszy fw. a Benq używam tylko do testów poza tym na 164B jak płyta jest w napędzie to się cały czas dioda świeci i pomimo że jest podłączony do IDE na MBO wykrywa go jako USB. Załącznik 76372Załącznik 76373 |
joujoujou, tyż prawda :D
czary2mary, w obudowie od Plextora 755UF wszystkie Benq działają, na ASRocku pod XP tylko jak jeden na taśmie na master (na slave dioda świeci się non-stop). Za to wyniki testu identyczne w obudowie jak i na płycie intela :) |
@Leman39 to wina wrednego chipsetu Philips Nexperia w BenQ. Musisz znaleźć kompa\płytę główną z którym współpracuje prawidłowo....
Innego rozwiązania nie ma ...;) |
Przy Windowsie nie ryzykowałbym założenia bezproblemowości. W żadnym aspekcie. :mruga:
|
Jeden kontroler, pod nim dwie nagrywarki (nie pracują jednocześnie) innego wyjścia nie ma ;)
Przy założeniu, że działają z identycznym typem transferu nie powinno powodować żadnych konfliktów, problemów czy innych niespodzianek :) |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:24. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.