![]() |
Benq po smarowaniu paska śmiga :-) zamyka i otwiera kupiłem tego MOTiP`a
dokładnie pasek trzymałem ze 3h. w tym płynie i potem go lekko wytarłem i założyłem p.s. jak byś maił fotkę tego panelu ? |
Na pewno mam czarny z jakiegoś klona ale z logo Philips ,ale pasuje 100% ;)
|
szukam czarnego panelu do Benq 1640 :-)
|
ja używam wazeliny kosmetycznej zapachowej :-) i sprawdza się tak samo dobrze
|
W zupełności wystarczy odrobinę wazeliny technicznej.
http://allegro.pl/wazelina-techniczn...463646220.html http://allegro.pl/wazelina-bezkwasow...355058608.html http://allegro.pl/wazelina-techniczn...519143015.html |
Też bardzo przydatne informacje :)
A czym można przesmarować prowadnice, tak by nie narobić "ciasta" wewnątrz? :) |
Cytat:
Również sposób Melag czasami pomaga - wrzut do wrzątku na kilka chwil ... Te paski BenQ są fatalnej jakości wyciągają i starzeją się bardzo szybko :( Zwykłe preparaty antypoślizgowe dają radę ale co jakiś czas trzeba nakładać ponownie ;) http://allegro.pl/motip-spray-do-pas...047354154.html http://allegro.pl/srodek-antyposlizg...995254521.html |
Cytat:
|
rozumie jutro z rańca go znowu rozbiorę :-)
|
Cytat:
Jak coś mam takie paski - jak będzie potrzebny dostaniesz po kosztach;) |
jest mały problem Benq się otwiera a nie chce się zamykać sam trzeba mu pomagać
co proponujecie na początek ? |
Również zapis jest OK..:spoko: Zdobyłem ostatnio kilka klonów tego modelu Phlipsa ale nie mam czasu kiedy sprawdzić -muszą czekać ;)
|
Ilość załączników: 2
Verbatim DVD+R MCC 004 Made in Tajwan c.100
8x@BENQ 1640 BSRB OverSpeed = Off WOPC = ON SolidBurn Supported Disc = Off Un-Known Disc = On ImgBurn 2.5.8.0 OPC: On Załącznik 73679Załącznik 73680 |
Być może będzie to dziewicze palenie tego sprzętu :)
Czekamy :) |
Cytat:
Odczyt jest bardzo zdrowy:spoko: , ale jak było kupę syfu w środku to musiał być jakoś używany -do odczytu ? niemożliwe żeby przez otwory wentylacyjne tak się zasyfił chyba że pomieszczenie firmy było bardzo wilgotne i zakurzone . Te plastiki BenQ miały tendencje do zmiany barwy ale nie wszystkie ...musiało być kilku dostawców... Czas żebyś zaktualizował firmware i zapis przetestował ;):spoko: |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:24. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.