![]() |
Ilość załączników: 1
|
Te Sony są całkiem-całkiem, szkoda, że posiadają uszkodzenia fizyczne (fabrycznie?).
Jitter - b.ładny. |
Ilość załączników: 6
Sony D21, x12:
Załącznik 60012 Załącznik 60013 Załącznik 60014 Sony D21, x8: Załącznik 60015 Załącznik 60016 Załącznik 60017 |
Fajno, no to czekam :piwo:
|
Ten jitter na fake'u też mnie zaskoczył. :hmm:
W tygodniu popalę troszkę soniaków a jak czasu starczy, to zrobię porównawczy test 1640 vs 1620 vs pionek 111. |
Ostatni :spoko:, pozostałe również ok.
Ten "fake" ma najniższy jitter! :D |
Ilość załączników: 9
Cytat:
Cytat:
Testy x8 już się robią, stay tuned. :mruga: ================================ Fake MCC: Załącznik 59958 Załącznik 59959 Załącznik 59960 Yuden: Załącznik 59961 Załącznik 59962 Załącznik 59963 MCC004: Załącznik 59964 Załącznik 59965 Załącznik 59966 |
Ten ostatni wypał - lux.
Zastanawiają mnie duże spadki bufora. |
Ilość załączników: 3
|
Ilość załączników: 3
Tym razem "prawdziwe" MCC 004. Świeżutki cake, 50 sztuk indyjskich verbatimów dostarczony wczoraj przez sympatycznego Pana Listonosza.
Qscan x16: Załącznik 59952 Zapis x16: Załącznik 59953 Test jakości: Załącznik 59954 |
Te "szpile" przy wybraniu prędkości 16x, to znany problem. Błąd chipsetu.
Na BenQ 1640 i jego oem-ach unikamy jak ognia prędkości 16x dla DVD+R :D Za myce.com (dawniej cdfreaks) z recenzji DW1640: Cytat:
|
Ilość załączników: 6
Ten sam zestaw nośników co wyżej, tym razem x12:
Fake MCC: Załącznik 59912 Załącznik 59913 Załącznik 59914 I Yuden od verbatima: Załącznik 59915 Załącznik 59916 Załącznik 59917 |
Ilość załączników: 6
Mówisz i masz. :D
MCC niestety fake MID (jakiś noname z miejscowego supermarketu), ale w tygodniu poszukam verbatimów w sklepie. Qscan x16: Załącznik 59906 Zapis (jak widać rzeczywista prędkość nawet nie zbliżyła się do x16): Załącznik 59907 Test jakości: Załącznik 59908 Wniosków nie będzie, bo i w sumie po co. :mruga: ========================= Japoński Verbatim, cake 50. Qscan x16: Załącznik 59909 Zapis: Załącznik 59910 Test jakości: Załącznik 59911 Kolejne testy jeszcze dzisiaj. |
@Jou - zapodaj jakiś scanik. Fajnie, jakby się udało na MCC.
:) |
Nie było aż tak źle. Pierwsza przejściówka, której spróbowałem od razu po przyniesieniu napędu do domu nie zadziałała, ale tego się spodziewałem po chińskim badziewiu za 3 euro z wysyłką. :haha:
W szafie kurzyła się obudowa 5.25" wraz z wmontowanym w nią pionkiem 111D@111L. Po otwarciu obudowy oczom mym ukazał się m.in. chipset Prolific PL-3507, który według informacji internetowych z Benkami współpracuje. No i rzeczywiście współpracuje aż miło. :spoko: Mój zdobyczny philips został przeflashowany na EW164B (BEGB). :jupi: A pionkowi dziadowska chińska przejściówka nie przeszkadza - działa i na niej. :D |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:07. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.