![]() |
Ilość załączników: 6
małe wykopalisko
Ale stałem się posiadaczem po wielu latach Benq 1640 wyjęta z modernizowanego servera firmy z art. budowlanymi. stan w jakim ja dostałem kiepski po rozebraniu w środku sam kurz i pył... przeszła kpl. czyszczenie smarowanie itp. front panel Biege ale już na maksa zżółknięty produkcja April 2005 fw. BSLB w QSiute nie ma żadnego wypalonego nośnika w bazie zapisanych Załącznik 73671Załącznik 73672 scany odczytu Załącznik 73673Załącznik 73674 4x@_NEC DVD_RW ND-4551A 1-09 Verbatim DVD+R DL MKM003 Made in UAE OPC: On ImgBurn 2.5.8.0 Załącznik 73675 8x@_NEC DVD_RW ND-4551A 1-09 Verbatim DVD+R Made in Tajwan c.100 OPC: On ImgBurn 2.5.8.0 Załącznik 73676 @czary2mary co powiesz ? będzie coś z tego |
Cytat:
|
Ilość załączników: 1
Już wiem o co chodzi! :D
PxScan przekłamuje ID płyty. Poniżej skan płytki z powyższego postu: Extreme CD-R 52x Burn 24x Załącznik 67471 |
Ilość załączników: 2
Płytka została zutylizowana :ysz:
Pozostały mi dwie, wydawałoby się takie same, natomiast wykazują już inne ID. To są jakieś przedruki (odpad produkcyjny :D), jak to jest zazwyczaj w przypadku wszelkich płyt Extreme. Płytki pakowane po 1szt w koperty: Załącznik 67469 Załącznik 67470 |
Jaki to producent tego Extreme CD-R ?(79m57s73f)
Nigdy się z takim kodem nie spotkałem. |
Ilość załączników: 1
|
Ilość załączników: 2
Verbatim DVD+R DL 8x
Burn 8x SB=ON Załącznik 67459 Załącznik 67460 TA Warstwa 1: V.Good/V.Good/Good Warstwa 2: Good/Good/N.Good |
Ilość załączników: 5
Emtec DVD-R 16x
Burn 8x SB=ON Załącznik 67454 Załącznik 67455 Załącznik 67456 Załącznik 67457 Załącznik 67458 |
Ilość załączników: 5
Memorex DVD+R 16x
Burn 8x SB=ON Załącznik 67430 Załącznik 67431 Załącznik 67432 Załącznik 67433 Załącznik 67434 |
Ilość załączników: 6
Kupiłem kolejnego Philipsa 1648, poprzedni przy przeszczepie optyki z DW1650 zszedł na stole ;) Nie będę tego opisywał, po prostu dałem "ciała", nawiasem mówiąc DW1650 po powrocie optyki czuje się dobrze :)
Obecny egzemplarz jest z września 2005, kupiony za "śrubki" jako uszkodzony - "nie wysuwa się tacka". Przypuszczałem, że chodzi o pasek napędowy tacki (tzw. gumkę) lub w najgorszym wypadku o silniczek. Tak czy siak, dawcę przecież miałem! Suma summarum skończyło się na standardowej wymianie paska :D Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja, czyszczenie, smarowanie, crossflash! :szczerb: Baza SolidBurn przed crossflashem: Załącznik 67423 Memorex DVD+R 16x Burn 8x SB=OFF Załącznik 67424 Załącznik 67425 Załącznik 67426 Załącznik 67427 Załącznik 67428 |
Cytat:
@Rcobex kiedyś mnie pytał o tego co kupiłeś -ale odradziłem mu ze względu na sprzedawcę. Możliwe że długo leżał nieużywany i smar na prowadnicach lasera poprzysychał albo już ze starości się zużył . Dobrze jest dokładnie je wyczyścić i ponownie nasmarować nawet choćby olejem maszynowym . Tu masz następnego dawce BenQ DW1650 w wersji Philipsa do kompletu;) http://olx.pl/oferta/nagrywarka-dvd-...tml#e88493bedc |
Ilość załączników: 2
Cytat:
Dzisiaj powtórzyłem testy: Załącznik 67198 Załącznik 67199 Wygląda, że wszystko ok. Nawet gdyby ostatecznie okazało się, że to "padaczka", to i tak, dla samej obudowy warto było kupić! :D Mam już na celowniku gościa z POZ, od którego mogę odkupić DW1620 za 10zł. Będzie więc ewentualny dawca. |
Cytat:
http://allegro.pl/my_page.php?uid=25561057 Gość kiedyś miał dużo napędów w ofercie ale znany był z trupiarni i kto nie kupił to ledwo żywe szroty dostawał . A odesłanie na własny koszt sprawi że dopłacisz do interesu. Po odczycie wygląda na OPU do wymiany- laser jest taki sam w BenQ DW 1620\1625\1640\1650\1655.-konstrukcja i model Philipsa -działają po przeszczepie bezproblemowo -cena za jaką najtaniej można na dziś znaleźć to 10$\szt przy zakupie 10szt . Sam mam z 4 Benki do przeszczepu ale zupełnie niestety na dzień dzisiejszy nieopłacalne.:ysz: Chyba że kiedyś uda się wyrwać gdzieś taniej OPU........;) |
Ilość załączników: 3
Verbatim DVD+R 16x
Burn 8x Cosik BenQ ma problemy z odczytem, pozostałe napędy wykazują bardzo dobrą jakość wypalenia. Załącznik 67194 Załącznik 67195 Załącznik 67196 |
Cytat:
Teraz smaży się "plusik". :) |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:24. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.