Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   BenQ 1640 / BenQ EW164B (https://forum.cdrinfo.pl/f15/benq-1640-benq-ew164b-54486/)

jackosz 18.07.2005 19:18

178 zł brutto w lokalnym sklepie ściągnieta od dystrybutora AB S.A. z minimalną marżą, jutro zaczynam ją katować !!

pzdr
jackosz

loki7777 18.07.2005 17:21

Jak z nero to i tak duzo nie tracisz:) Chyba ze biosy sie roznia w obu wersjach i beda jaja jak na poczatku z pro i oem

czechoj 18.07.2005 17:06

ja mam za 191 brutto ale w wersji bulk

Qwertix 18.07.2005 17:03

Cytat:

Napisany przez slawekj
Długo oczekiwany BenQ 1640. :spoko:

W pudełku:
- dwie śrubki
:)

Coz za rozrzutnosc hehe, cale dwie, a ja sie ludzilem ze chociaz czysta plytke dostane (byc moze nawet RW) :fiu:
No nic czekamy na testy

ed hunter 18.07.2005 16:49

Cytat:

Napisany przez slawekj
Netto 160,- plus VAT.

:)

A gdzie za tyle dają? :idea:

loki7777 18.07.2005 16:46

To w sumie nawet niezle:) 195,20;

slawekj 18.07.2005 16:43

Netto 160,- plus VAT.

:)

loki7777 18.07.2005 16:41

Cena?:)

slawekj 18.07.2005 16:36

BenQ 1640 / BenQ EW164B
 
Ilość załączników: 3
Długo oczekiwany BenQ 1640. :spoko:

Na początek postanowiłem uporządkować informacje o nowym modelu BenQ 1640.

Wersja Retail bios BSHB maj 2005.

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22833&stc=1

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22834&stc=1

W pudełku:
- instrukcja montażu
- płytka z oprogramowaniem
- dwie śrubki
- gwarancja BenQ
- szczegółowa informacja o serwisie w Europie w tym w języku polskim i miejscu serwisowania.

InfoTool Nero:

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22832&stc=1

Zmiany w modelu 1640:
http://www.benq.pl/Products/DVDRewri...fm?product=526

Dane techniczne:
http://www.benq.pl/products/DVDRewri...specifications

Oficjalne biosy:
http://www.benq.pl/ServiceAndSupport...uct=750&type=B
http://support.benq.com/front/BenqMa...otId=undefined

Napęd wykonany solidnie, tacka czarna z uszczelką, zmieniony mechanizm wysuwania.
Panel zabezpieczony przezroczystą folią.

:)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:24.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.