![]() |
178 zł brutto w lokalnym sklepie ściągnieta od dystrybutora AB S.A. z minimalną marżą, jutro zaczynam ją katować !!
pzdr jackosz |
Jak z nero to i tak duzo nie tracisz:) Chyba ze biosy sie roznia w obu wersjach i beda jaja jak na poczatku z pro i oem
|
ja mam za 191 brutto ale w wersji bulk
|
Cytat:
No nic czekamy na testy |
Cytat:
|
To w sumie nawet niezle:) 195,20;
|
Netto 160,- plus VAT.
:) |
Cena?:)
|
BenQ 1640 / BenQ EW164B
Ilość załączników: 3
Długo oczekiwany BenQ 1640. :spoko:
Na początek postanowiłem uporządkować informacje o nowym modelu BenQ 1640. Wersja Retail bios BSHB maj 2005. http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22833&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22834&stc=1 W pudełku: - instrukcja montażu - płytka z oprogramowaniem - dwie śrubki - gwarancja BenQ - szczegółowa informacja o serwisie w Europie w tym w języku polskim i miejscu serwisowania. InfoTool Nero: http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22832&stc=1 Zmiany w modelu 1640: http://www.benq.pl/Products/DVDRewri...fm?product=526 Dane techniczne: http://www.benq.pl/products/DVDRewri...specifications Oficjalne biosy: http://www.benq.pl/ServiceAndSupport...uct=750&type=B http://support.benq.com/front/BenqMa...otId=undefined Napęd wykonany solidnie, tacka czarna z uszczelką, zmieniony mechanizm wysuwania. Panel zabezpieczony przezroczystą folią. :) |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:34. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.