![]() |
Cytat:
To nie jest odpowiedz na moja prosbe :nie: Piszesz ze przy zakrytych otworach nie ma szansy na poprawny zapis, a przeciez wszystkie inne nagrywarki - Benq 1620, Plextor 716A, LG 4163B, itd. itp. jakos sobie radza :taktak: Chyba ze uwazasz ze plyty wypalone na tych nagrywarkach sa zle nagrane || Dlatego prosze zebys udowodnil swoje stwierdzenie :fiu: Nie popadajmy w paranoje :\ Moj stary Nec 2500A@2510A palil wysmienicie a nie mial zadnych zaawansowanych systemow zapisu. Benq 1620 rowniez pali bardzo dobrze, a nie posiada dodatkowej wentylacji. Nie pisz wiec, ze bez (lub z fizycznie odlaczonym - zakrycie kratek - na jedno wychodzi): "[...]systemu Dual Cooling System (DCS). [...] można zapomnieć o dobrych wynikach.[...]" ... bo jest to po prostu bzdura :fiu: :) |
Cytat:
Tak bardzo dziwne. Dla mnie od początku temperatura to normalność. A system i wentylacja to nie wymysł a konieczność. Po co testy i porównania. Nie trzeba nic udawadniać. :spoko: Sprawdził i zastosował BenQ. I chwała mu za to. :taktak: :) |
Wynik nie jest najgorszy :)
Plyta powinna bez problemow dzialac zarowno w kompie jak i w stacjonarnych odtwarzaczach :taktak: Niestety nie jest wypalona do konca, wiec nie wiadomo co bedzie dzialo sie na koncowce... Nagraj taka sama z predkoscia 4x ale naladowana do full'a i wrzuc skana :) |
Ilość załączników: 2
Omega Printable 4x -R palona 8x Benq Dw1640.
Oj nieciekawie. Poniżej z tej samej paczki Omega palona 4x - wyniki dużo lepsze. Z pewnością z niższą prędkościa można uzyskać jeszcze lepsze wyniki. |
czy ktoś wie gdzie mogę nabyć w miare możliwe tanio nagrywarkę BenQ 1640 Box black ? chodzi mi o panel jaki posiada kolega na tej stronie:
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...highlight=1640 chodzi o to żeby na panelu było widoczne logo producenta!!! |
Dzięki Boger!
|
Wylacz "Quick Scan"
EDIT: Szybszy byles o jakies 3-5s :) EDIT 2: Slawekj byl szybszy ale skasowal posta :P Cytat:
Nieee no... ja juz nie moge :\ Dobra, nie bede marudzil :) Poprosze o testy plyt nagranych przy odslonietych i zaslonietych kratkach || Zobaczymy jaki ma to wplyw na jakosc wypalenia nosnika :fiu: Aha, dobrze by bylo gdyby zrobily to 2-3 osoby, wtedy bedziemy mogli stwierdzic czy jest jakas porownywalnosc, itp. itd. 8 ) |
Ilość załączników: 1
I jeszcze pytanko techniczne dlaczego "mój" wynik testu rózni sie wizualnie od waszych? Co jest nie tak?
|
Ilość załączników: 2
no i ja mam nareszcie chyba OK
Verbatim +R x8 palony dla odmiany x4 chyba OK :fiu: |
Ilość załączników: 1
Nie pogniewacie sie, ze zamieszcze tu screena z mojego plexo-benq'a ;)
Verbatim x16 palony x8. |
Ilość załączników: 2
a to verbatim -r x16 wypalany x16. nawet niezle wyszedl mimo ze qscan ostrzegal mnie ze na 16 bedzie syf... ;)
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22976&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22977&stc=1 |
Cytat:
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...chmentid=22833 To wylot systemu Dual Cooling System (DCS). Jak jest zakryty to można zapomnieć o dobrych wynikach. :taktak: :) |
Cytat:
mnie niestety przysłania ją szyna do której przykręca się napęd |
Ilość załączników: 1
Naszczęście BSIB-1 pomógł
tylko ta szpilka w PIF mi sie nie podoba ale to chyba wina nośnika bo i na litku w tym samym miejscu wszystkie płytki z tego cake-a tak miały |
Cytat:
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:58. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.