Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   BenQ 1640 / BenQ EW164B (https://forum.cdrinfo.pl/f15/benq-1640-benq-ew164b-54486/)

slawekj 21.07.2005 19:34

Cytat:

Napisany przez xux84
Jak wkleic zrzut z cd speeda w pelnej rozdzielczosci?

:czytaj:
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...07&postcount=4

:)

xux84 21.07.2005 19:26

Jak wkleic zrzut z cd speeda w pelnej rozdzielczosci?

xpx 21.07.2005 18:40

Czyli biosik wporządku i nie ma się czego obawiać przy wgrywaniu?

slawekj 21.07.2005 18:29

:spoko:
Są dwa rodzaje biosów.
BSIB wersja 1.0.0.6
BSIB-1 wersja 1.0.0.7
Wersja 1.0.0.6 ma błąd flash'owania. (może wystąpić przy napędzie podłączonym jako slave).
Wersja 1.0.0.7 ma poprawiony ten błąd.
Do pobrania:
http://support.benq.com/files/storag...640/BSIB-1.zip

:)

loki7777 21.07.2005 17:15

te tdk na ktorych wiekszosc pali i sa od mbi sa z caka

tyler 21.07.2005 17:08

Oto moja pierwsza plyta wypalona w zyciu - tak dobrze mi sie zylo bez napedow optycznych :-D ale co zrobic,
TDK DVD-R palona z predkoscia 8x
http://www.madriguera.org/zupa/sknur.jpg

a mozecie powiedziec jak wygladaja (w sensie opakowania) te TDK na ktorych wszyscy pala tutaj?? bo nie wiem na czym mam nagrywac?

loki7777 21.07.2005 16:32

tzn ze az taki skopany to on nie jest:)

xpx 21.07.2005 16:29

Czyli jednak "skopany" bios pomógł? :)

Qwertix 21.07.2005 16:15

Wgralem i dziala ||
wiec na razie tak zostanie 8 )
2 plytki wypalone i 2 ok ;)

Qwertix 21.07.2005 15:57

Cytat:

Napisany przez xpx
Witaj w klubie, z tym, że jak powtórze nagrywanie to nagra. :piwo:

Z nowym biosem (ten skopany :P ) ta przypadłość pzynajmniej u mnie znikła.

zaraz zapodam ten bios i sprawdze czy to cos zmieni, jak nie to wroce do starego :|

xpx 21.07.2005 15:44

Witaj w klubie, z tym, że jak powtórze nagrywanie to nagra. :piwo:

Z nowym biosem (ten skopany :P ) ta przypadłość pzynajmniej u mnie znikła.

Qwertix 21.07.2005 15:42

Mam problem z Benkiem... :(
Dzis mialem do wypalenia kilka obrazow *.bin na plyty CD
Proces wypalania przebiega bezproblemowo jednak po wypaleniu naped widzi pusta plyte, nie widac danych na niej, tak samo danych nie widzi drugi naped. POMOCY ((
ps.-tak dokladniej to po wlozeniu plytki do drugiego napedu wyskakuje komunikat ze nosnik moze byc uszkodzony lub uzywa formatu niezgodnego z systemem windows :/

loki7777 21.07.2005 13:20

A doplata do neca 3520:) uzywany z 3 miech+gwara komputronik:)

xpx 21.07.2005 11:51

No pożyjemy zobaczymy :P

Mam drobny problem! Nagrałem wczoraj, czyli jeszcze na starym biosie kilka płyt DVD, z tego dwie mi nie nagrało, w Nero wszystko ok ale na weryfikacji wywaliło mi błąd, sprawedziłem w nero, okazało się, że płytka dalej jest czysta. Wiecie coś na ten temat?

AmbusH 21.07.2005 11:51

Witam!

Normalna cena na BenQ 1640 w Artlandzie to teraz 225zl Box i 199zl za oem i sa obecnie na stanie. Dla uzytkownikow forum cdrinfo wprowadzamy specjalne ceny - 207zl box i 185zl oem. :)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:24.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.