![]() |
Cytat:
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...07&postcount=4 :) |
Jak wkleic zrzut z cd speeda w pelnej rozdzielczosci?
|
Czyli biosik wporządku i nie ma się czego obawiać przy wgrywaniu?
|
:spoko:
Są dwa rodzaje biosów. BSIB wersja 1.0.0.6 BSIB-1 wersja 1.0.0.7 Wersja 1.0.0.6 ma błąd flash'owania. (może wystąpić przy napędzie podłączonym jako slave). Wersja 1.0.0.7 ma poprawiony ten błąd. Do pobrania: http://support.benq.com/files/storag...640/BSIB-1.zip :) |
te tdk na ktorych wiekszosc pali i sa od mbi sa z caka
|
Oto moja pierwsza plyta wypalona w zyciu - tak dobrze mi sie zylo bez napedow optycznych :-D ale co zrobic,
TDK DVD-R palona z predkoscia 8x http://www.madriguera.org/zupa/sknur.jpg a mozecie powiedziec jak wygladaja (w sensie opakowania) te TDK na ktorych wszyscy pala tutaj?? bo nie wiem na czym mam nagrywac? |
tzn ze az taki skopany to on nie jest:)
|
Czyli jednak "skopany" bios pomógł? :)
|
Wgralem i dziala ||
wiec na razie tak zostanie 8 ) 2 plytki wypalone i 2 ok ;) |
Cytat:
|
Witaj w klubie, z tym, że jak powtórze nagrywanie to nagra. :piwo:
Z nowym biosem (ten skopany :P ) ta przypadłość pzynajmniej u mnie znikła. |
Mam problem z Benkiem... :(
Dzis mialem do wypalenia kilka obrazow *.bin na plyty CD Proces wypalania przebiega bezproblemowo jednak po wypaleniu naped widzi pusta plyte, nie widac danych na niej, tak samo danych nie widzi drugi naped. POMOCY (( ps.-tak dokladniej to po wlozeniu plytki do drugiego napedu wyskakuje komunikat ze nosnik moze byc uszkodzony lub uzywa formatu niezgodnego z systemem windows :/ |
A doplata do neca 3520:) uzywany z 3 miech+gwara komputronik:)
|
No pożyjemy zobaczymy :P
Mam drobny problem! Nagrałem wczoraj, czyli jeszcze na starym biosie kilka płyt DVD, z tego dwie mi nie nagrało, w Nero wszystko ok ale na weryfikacji wywaliło mi błąd, sprawedziłem w nero, okazało się, że płytka dalej jest czysta. Wiecie coś na ten temat? |
Witam!
Normalna cena na BenQ 1640 w Artlandzie to teraz 225zl Box i 199zl za oem i sa obecnie na stanie. Dla uzytkownikow forum cdrinfo wprowadzamy specjalne ceny - 207zl box i 185zl oem. :) |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:24. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.