![]() |
Koledzy !!!
Prośba o zwrócenie uwagi na odprowadzenie ciepła z boku napędu. Jak są zamontowane Wasze Benki ? :) |
Ilość załączników: 1
nagrany przed chwila verbatim +R 8x :)
|
Mam ;) Z biosem BSHB. Czy uaktualniać do BSIB-1?
Nie rozumiem, czemu w dziale biosy cdrinfo przy Benq 1640 mam oprócz BSGB dwa biosy GSHB (seria G) i BSHB (seria B)? To to za seria G ??? |
Ilość załączników: 1
No i prosze QScan płytki Verbatim +R x8 na BenQ 1640 BSIB-1
zaraz ją nagram x8 i sie okaże czy następna - koszalin czy nie |
Ilość załączników: 1
Na pierwszy rzut Dysan-R x4, na razie nie mam nic innego ale w przyszłym tygodniu będę miał TDKx8 wtedy podeśle więcej wyników
PS Slawekj miał Benq-a |
Ilość załączników: 1
Cytat:
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...65&postcount=1 Cytat:
|
Cytat:
ale jeśli chodzi o kompa to jestem pewien jego pełnej sprawności wcześniej na litku paliłem x8 i No Problemo zauważyłem też że na BenQ bufor nagrywania skacze 89%-94% i nieraz niżej na litku zawsze było ponad 90% Normalnie już sie boję testować wypalanie x8 bo mi płytek szkoda już 5 poszło do koszalina właśnie zmieniłem bios na BSIB-1 i zobacze czy to coś zmieni może macie jakieś inne rady?? jakby napęd był lipa to chyba x4 też by nie nagrywał |
No i się wyjaśniło. jpegi musza miec rozszerzenie jpg a nie jpeg tak jak zapisuje cdspeed
|
Slawekj ty masz 740A@1640 czy oryginalny benq?
|
Cytat:
Mozecie powiedziec gdzie to jest bo link jest odrazu do pliku a chetnie bym zobaczyl stronke gdzie jest umieszczony no i co pisza na jego temat czyli co nowego wnosi i co poprawili wzgledem poprzednich. |
@slawekj, ponawiam pytanie jakie ustawienia powinny być w opcjach Disc Quality dla parametru: "Measure points" oraz "Sample Length" aby nasze testy były porównywalne?
|
Cytat:
:) |
Ilość załączników: 1
POMOCY
BenQ 1640 zakupiona z biosem BSGB zaraz po zamontowaniu w kompie uaktualniłem do BSHB do tej pory: 2 płytki nagrane x4 i jakość super 4 płytki nagrane x8 i wszystkie jakość OKROPNA dodam jeszcze że QScan dla wszystkich płytek był bardzo ładny (robiony x4 i x8) |
Ilość załączników: 2
Verbatim-Pastel -Rx8 palony 4x na BenQ 1640 bios BSIB-1 Nero 6.6.0.15A
QScan prędkość 4x http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22962&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22963&stc=1 :) |
chyba cos nie tak...
BENQ____DVD_DD_DW1640_BSHB_21-July-2005_19_46.jpeg: Wielkość załączonego obrazu jest za duża. Maksymalny rozmiar dla tego typu pliku wynosi 640 x 480. Twój plik ma rozmiar 641 x 532. to jest jpeg... |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:24. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.