![]() |
Slawek, jak jest z tym scanem? Nie powinien czytac na maximum 16x?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
A o to gwiazda wieczoru !!!! Gigamaster DVD-R 4x !!! :P
Nagrywana na necu 9 m-cy temu http://img274.imageshack.us/img274/2738/giga4iz.gif Benek jest całkiem niezły w odczycie :serdusz: http://img274.imageshack.us/img274/7937/skangiga7bi.gif |
Ilość załączników: 3
TDK -Rx8
QScan prędkość 4x http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22932&stc=1 TDK -Rx8 palony 4x na BenQ 1640 bios BSHB Nero 6.6.0.15A http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22934&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22935&stc=1 :) |
Cytat:
|
efekt taki, że moge zrobić bakup
A to już omega 4x DVD+R nagrywana miesiąc temu przez NEC 3500A testowana przez BenQ DW1640 http://img170.imageshack.us/img170/9619/omega4zq.gif |
Moze i odczytal, ale pytanie jaki jest efekt
|
Esperanza 4x nagrywana na NEC 3500A sprawdzana na BenQ DW1640
http://img105.imageshack.us/img105/1731/nec6hz.gif Ta płytka była nie do odczytania na Necu... do dziś, Benek przedarł :P Dodam, że płytka była nagrywana jakiś miesiąc temu |
No właśnie pudełkową wersię i zdjęcie przedniego panelu dołączyłem powyżej, a jak dokładnie z przodu wygląda ten OEM biały? Ma ktoś fotkę ?
|
Cytat:
|
I ja dziś kupiłem 0F1 - oem z nero
panel przedni oczywiście inny niż w BOX czy 0F1, 0F2 i 0F3 różnią się czymś innym czy tylko 'przodem' moim zdaniem 0F1 Benqa to panel Plextora z innymi napisami da rade do oem-a wgrać bios od plextora?? |
To ja już ją zamówiłem Wersja OEM za 195zł w lokalnym sklepie... :] moze na piątek będzie ale nie sądze raczej coś czuje ze za tydzień, bo ten sklep się zbytnio nie śpieszy
|
Moja wygląda dokładnie tak
http://www.sirius.pl/product.php?act...id=15862&sid=1 Mam oem Pomarańczowa omega 4x http://img292.imageshack.us/img292/719/omega4x1jd.gif Właśnie robie test przepalania, zobaczymy co z tego wyjdzie... CD-R owerburning w pełni sprawny! (na NEC 3500A miałem spore problemy, działało, ale nie mogłem zmierzyć dokładnie płytki) Na DVD ciągnie mi w nieskończoność, nie wywalając błędu, dopiero na 5000 MB staje (limit w programie) W nero na BenQ można włączyć krótki obszar Lead-out w przeciwieństwie do Neca EDIT: Przepalanie na DVD można zapomnieć, ale nie wiem jak na plusach http://img294.imageshack.us/img294/6753/skan6ne.gif Wasze skany są jakieś inne, inna skala, jaka jest różnica między nimi? |
Cytat:
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:24. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.