![]() |
nie 500zł tylko ok 330zł
|
Będziesz miał Plextora i jak się ktoś nie będzie znał wciśniesz mu kit i zaszpanujesz, że masz palnika za 500 zeta.
:) |
no właśnie co daje nam ta 'zamiana'
|
Cytat:
|
No właśnie tylko czy ten bios od PX-740 jest lepszy, czy też od BenQ 1640. Generalnie czym biosy się róznią skoro hardware ten sam ?
Pozdro, |
Skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać :)
|
Ilość załączników: 2
Udana zamiana. :spoko:
BenQ1640@Plextor740 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22860&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22861&stc=1 :) |
Ilość załączników: 1
ceny poziom 0 ;)
|
potwierdzam
podobno nareszcie mają je dostępne w AB zamówienie już poszło :-) |
Cytat:
|
Powiedzcie chłopaki czy Plextor PX-740A na bazie tego BenQ 1640 spisuje się podobnie? Chodzi mi o testy takie jak może BenQ i jakość zapisu, korekcję.
Mam zamiar sprawić sobie właśnie takie cudo. Pozdrówka, |
Ilość załączników: 2
Zwiększono max prędkość odczytu do 16x.
Test rozpoznawania i ładowania: BenQ 1640 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22845&stc=1 BenQ 1620 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22846&stc=1 Głośność napędu porównywalna z 1620. :) |
Cytat:
|
po przetestowaniu kilku plytek mogl bys okreslic mniej wiecej jak wedlug Ciebie wypada na tle 1620, napisz tez cos o kulturze pracy, czy jest cichy (to dosc istotne), czy nie zuca plytkami w srodku ;) jak jest z czytaniem plytek.
|
Ilość załączników: 3
TDK +Rx8 palony na BenQ 1640 bios BSHB Nero 6.6.0.15A
QScan prędkość 8x http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22839&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22840&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22841&stc=1 Uskok to normalne dla BenQ. Podczas nagrywania dioda pulsuje na zielono. :) |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:25. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.