Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   BenQ 1640 / BenQ EW164B (https://forum.cdrinfo.pl/f15/benq-1640-benq-ew164b-54486/)

MZiol 18.07.2005 23:33

nie 500zł tylko ok 330zł

madmax2 18.07.2005 23:26

Będziesz miał Plextora i jak się ktoś nie będzie znał wciśniesz mu kit i zaszpanujesz, że masz palnika za 500 zeta.
:)

MZiol 18.07.2005 23:19

no właśnie co daje nam ta 'zamiana'

Me 262 18.07.2005 23:19

Cytat:

BenQ1640@Plextor740
A co daje taka zmiana poza zmiana wyswietlanego napisu?

Payti 18.07.2005 23:18

No właśnie tylko czy ten bios od PX-740 jest lepszy, czy też od BenQ 1640. Generalnie czym biosy się róznią skoro hardware ten sam ?

Pozdro,

Popielaty 18.07.2005 23:11

Skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać :)

slawekj 18.07.2005 22:53

Ilość załączników: 2
Udana zamiana. :spoko:

BenQ1640@Plextor740

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22860&stc=1

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22861&stc=1

:)

mensir67pl 18.07.2005 22:12

Ilość załączników: 1
ceny poziom 0 ;)

MZiol 18.07.2005 22:06

potwierdzam

podobno nareszcie mają je dostępne w AB

zamówienie już poszło :-)

jackosz 18.07.2005 21:48

Cytat:

Napisany przez Qwertix
gdzie kupiles?

kupiłem w małym sklepie w zamościu (lubelskie), ale każdy sklep który ma coś wspólnego z AB S.A. ma podgląd na ich stany magazynowe i zamawia online a z tego co zauważyłem mają tego sporo na stanie od BenQ F1 do F3. Wystarczy dla wszystkich. Z podpisem się pośpieszyłem bo napęd dopiero będę miał na jutro, ale dzisiaj wyjechał z AB.

Payti 18.07.2005 20:30

Powiedzcie chłopaki czy Plextor PX-740A na bazie tego BenQ 1640 spisuje się podobnie? Chodzi mi o testy takie jak może BenQ i jakość zapisu, korekcję.
Mam zamiar sprawić sobie właśnie takie cudo.

Pozdrówka,

slawekj 18.07.2005 20:14

Ilość załączników: 2
Zwiększono max prędkość odczytu do 16x.
Test rozpoznawania i ładowania:
BenQ 1640

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22845&stc=1

BenQ 1620

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22846&stc=1

Głośność napędu porównywalna z 1620.

:)

Qwertix 18.07.2005 19:39

Cytat:

Napisany przez jackosz
178 zł brutto w lokalnym sklepie ściągnieta od dystrybutora AB S.A. z minimalną marżą, jutro zaczynam ją katować !!

pzdr
jackosz

gdzie kupiles?

Qwertix 18.07.2005 19:35

po przetestowaniu kilku plytek mogl bys okreslic mniej wiecej jak wedlug Ciebie wypada na tle 1620, napisz tez cos o kulturze pracy, czy jest cichy (to dosc istotne), czy nie zuca plytkami w srodku ;) jak jest z czytaniem plytek.

slawekj 18.07.2005 19:26

Ilość załączników: 3
TDK +Rx8 palony na BenQ 1640 bios BSHB Nero 6.6.0.15A

QScan prędkość 8x

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22839&stc=1

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22840&stc=1

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22841&stc=1

Uskok to normalne dla BenQ.
Podczas nagrywania dioda pulsuje na zielono.

:)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:25.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.