Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   BenQ 1640 / BenQ EW164B (https://forum.cdrinfo.pl/f15/benq-1640-benq-ew164b-54486/)

Dudek89 19.07.2005 12:24

CZyli w AB jest juz ona dost.?? bo sklep miejscowym cos chyba kręci :/ jak mi dzisiaj powiedzą ze tam nie ma to chyba zrezygnuje bo oni mi chyba LG chcą wcisnąc :/

xux84 19.07.2005 12:21

Cytat:

Napisany przez Dudek89
Tez chcaiłbym zapytac jaka jest różnica między OEM a BOX. I czy jak wgram biosa od Plextora to bedzie to lepsza nagrywarka czy nie??

W przypadku 1640 pewnie zadna. Przy 1620 box nazywal sie 1620pro i mial inne biosy niz oem. Z tego co pamietam biosy oem nie dawaly mozliwosci wypalania DL 4x

Dudek89 19.07.2005 12:12

Tez chcaiłbym zapytac jaka jest różnica między OEM a BOX. I czy jak wgram biosa od Plextora to bedzie to lepsza nagrywarka czy nie??

xux84 19.07.2005 11:44

Cytat:

Napisany przez Qwertix
Maja z tym ze cena wzrosla w porownaniu z tym co mi wczoraj mowil, wersja BOX 221pln.
Mam pytanie czy Bulk i Retail maja identyczne panele przednie? Bo jesli tak to za samo pudelko i srubki nie bardzo jest sens doplacac 20pln ((

W Siriusie zamowilem za 211. Wolalem pudelko bo potem w razie czego latwiej to sprzedac, wyslac gdzies. Roznica to rzeczywiscie jakies 20zl

czechoj 19.07.2005 11:33

Cytat:

Napisany przez loki7777
W komputroniku 219 (BOX) tylko chyba nie ma jeszcze ich na stanie

W komputroniku BenQ tylko na zamówienie

Qwertix 19.07.2005 11:30

Cytat:

Napisany przez xux84
Czyli jednak mieli te 4 sztuki? :) ja jade jutro :)

Maja z tym ze cena wzrosla w porownaniu z tym co mi wczoraj mowil, wersja BOX 221pln.
Mam pytanie czy Bulk i Retail maja identyczne panele przednie? Bo jesli tak to za samo pudelko i srubki nie bardzo jest sens doplacac 20pln ((

loki7777 19.07.2005 11:16

W komputroniku 219 (BOX) tylko chyba nie ma jeszcze ich na stanie

xux84 19.07.2005 10:47

Cytat:

Napisany przez Qwertix
Wlasnie tez sie wstrzymalem, ale juz dluzej czekac nie moge, ryzyk fizyk :) Jade po 1640, mam nadzieje ze bedzie to dobry wybor (mam na mysli lepszy niz 1620 ) :)

Czyli jednak mieli te 4 sztuki? :) ja jade jutro :)

Qwertix 19.07.2005 10:36

Cytat:

Napisany przez ed hunter
wygląda to bardzo interesująco.

na razie się cieszę, ze wstrzymałem zakup 1620 :D

zobaczymy jak dalsze 'pranie' wyjdzie

znając kolegów zaciekłość w testowaniu

za kilka dni można podejmować decyzję ;)

Wlasnie tez sie wstrzymalem, ale juz dluzej czekac nie moge, ryzyk fizyk :) Jade po 1640, mam nadzieje ze bedzie to dobry wybor (mam na mysli lepszy niz 1620 ) :)

ed hunter 19.07.2005 10:18

wygląda to bardzo interesująco.

na razie się cieszę, ze wstrzymałem zakup 1620 :D

zobaczymy jak dalsze 'pranie' wyjdzie

znając kolegów zaciekłość w testowaniu

za kilka dni można podejmować decyzję ;)

Qwertix 19.07.2005 08:39

Cytat:

Napisany przez slawekj
Udana zamiana. :spoko:

BenQ1640@Plextor740

:)

Rozumiem ze powrot do BenQ jest mozliwy??

madmax2 19.07.2005 00:26

Cytat:

Napisany przez MZiol
nie 500zł tylko ok 330zł


Wiem, Wiem. Spojrzałem na cennik, ale jak ktoś kto się nie zna usłyszy Plextor to łyknie też 500 zeta 8 )
W każdym bądź razie w najbliższym czaie ktoś z rodziny ma kupić sobie DVD RW. Chyba polecę Benq.
Pozdr.

MZiol 18.07.2005 23:46

no i PI zniknęły :O PIF też :bicz:

więc dla MBI opłaca sie chyba zamienić

a jak palą sie Verby

pozdr :piwo:

zene_k 18.07.2005 23:45

Cytat:

Napisany przez slawekj
TDK +Rx8 palony 8x na BenQ1640@Plextor740 bios 1.01 Nero 6.6.0.15A testowany BenQ 1620

QScan prędkość 8x

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22863&stc=1

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22864&stc=1

:)

Bardzo ładnie wypalona płytka, ale na QScanie widać, że ta plytka jest bardzo dobra jakościowo i myślę, że Benq 1620 i Plextor 716A wypaliłyby tę płytkę podobnie.

Jeżeli kolega ma kasę i ochotę, to prosimy o testy jakiś innych płytek. Osobiście będę wdzięczny, bo to zawsze daje pełniejszy obraz. :piwo: :piwo: :piwo:

Edit: Znając ciebie, to myślę, że nawet nie trzeba o to prosić. :spoko:

slawekj 18.07.2005 23:33

Ilość załączników: 3
TDK +Rx8 palony 8x na BenQ1640@Plextor740 bios 1.01 Nero 6.6.0.15A testowany BenQ 1620

QScan prędkość 8x

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22863&stc=1

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22864&stc=1

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22867&stc=1

:)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:24.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.