![]() |
CZyli w AB jest juz ona dost.?? bo sklep miejscowym cos chyba kręci :/ jak mi dzisiaj powiedzą ze tam nie ma to chyba zrezygnuje bo oni mi chyba LG chcą wcisnąc :/
|
Cytat:
|
Tez chcaiłbym zapytac jaka jest różnica między OEM a BOX. I czy jak wgram biosa od Plextora to bedzie to lepsza nagrywarka czy nie??
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Mam pytanie czy Bulk i Retail maja identyczne panele przednie? Bo jesli tak to za samo pudelko i srubki nie bardzo jest sens doplacac 20pln (( |
W komputroniku 219 (BOX) tylko chyba nie ma jeszcze ich na stanie
|
Cytat:
|
Cytat:
|
wygląda to bardzo interesująco.
na razie się cieszę, ze wstrzymałem zakup 1620 :D zobaczymy jak dalsze 'pranie' wyjdzie znając kolegów zaciekłość w testowaniu za kilka dni można podejmować decyzję ;) |
Cytat:
|
Cytat:
Wiem, Wiem. Spojrzałem na cennik, ale jak ktoś kto się nie zna usłyszy Plextor to łyknie też 500 zeta 8 ) W każdym bądź razie w najbliższym czaie ktoś z rodziny ma kupić sobie DVD RW. Chyba polecę Benq. Pozdr. |
no i PI zniknęły :O PIF też :bicz:
więc dla MBI opłaca sie chyba zamienić a jak palą sie Verby pozdr :piwo: |
Cytat:
Jeżeli kolega ma kasę i ochotę, to prosimy o testy jakiś innych płytek. Osobiście będę wdzięczny, bo to zawsze daje pełniejszy obraz. :piwo: :piwo: :piwo: Edit: Znając ciebie, to myślę, że nawet nie trzeba o to prosić. :spoko: |
Ilość załączników: 3
TDK +Rx8 palony 8x na BenQ1640@Plextor740 bios 1.01 Nero 6.6.0.15A testowany BenQ 1620
QScan prędkość 8x http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22863&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22864&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22867&stc=1 :) |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:24. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.