Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   BenQ 1640 / BenQ EW164B (https://forum.cdrinfo.pl/f15/benq-1640-benq-ew164b-54486/)

Aszej 20.07.2005 12:13

Sirius wysyłał w poniedziałek przesyłki jak ktoś czekał to będzie lada dzień albo już jest :)

xpx 20.07.2005 12:12

Dziś właśnie dostałem paczkę z Ben DW1640 od siriusa. Półtora tygodnia czekałem

xux84 20.07.2005 07:22

Cytat:

Napisany przez uuk81
Czy to znaczy, że obsługa testów przez napęd zależy tylko od biosu, a każdy napęd technicznie się do tego nadaje? Bo minusem mojego LG jest właście brak testów ;) Mogliby tak dodać obsługę testów, oj mogliby. Bo napęd cichy i porządnie zrobiony.
A co do Benq 1640 to od jutra szukam go w stolicy za rozsądną cenę. Jak już będę miał to porównam :)
slawekj - dzięki za testy :piwo: , akurat te TDK od MBI czekają u mnie na wypalenie || Chyba nie kupowałeś swojego Benq w Artlandzie ?, bo tam serwis jest OK (nawet bardzo), ale za BOX chcą 255 zł :'(

Jesli wolisz, w Siriusie box za 211, odbieram dzis na Żoliborzu

uuk81 19.07.2005 23:19

Cytat:

Napisany przez slawekj
Bios Plextora 740 nie umożliwia testów. :nie:

Czy to znaczy, że obsługa testów przez napęd zależy tylko od biosu, a każdy napęd technicznie się do tego nadaje? Bo minusem mojego LG jest właście brak testów ;) Mogliby tak dodać obsługę testów, oj mogliby. Bo napęd cichy i porządnie zrobiony.
A co do Benq 1640 to od jutra szukam go w stolicy za rozsądną cenę. Jak już będę miał to porównam :)
slawekj - dzięki za testy :piwo: , akurat te TDK od MBI czekają u mnie na wypalenie || Chyba nie kupowałeś swojego Benq w Artlandzie ?, bo tam serwis jest OK (nawet bardzo), ale za BOX chcą 255 zł :'(

MZiol 19.07.2005 22:53

Cytat:

Napisany przez slawekj

Powrót do BenQ 1640 bios BSHB

TDK +Rx8 palony 4x na BenQ 1640 bios BSHB Nero 6.6.0.15A

:wow:

heee no i jeszcze lepszy wynik

zmień tak pare razy to błedy wyjdą na 0 ;)

slawekj 19.07.2005 21:36

Ilość załączników: 2
Cytat:

Napisany przez Payti
Aha powiedzcie czy bios Plextora tak samo jak BenQ umożliwia testy ?

Bios Plextora 740 nie umożliwia testów. :nie:

Powrót do BenQ 1640 bios BSHB

TDK +Rx8 palony 4x na BenQ 1640 bios BSHB Nero 6.6.0.15A

QScan prędkość 4x

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22917&stc=1

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22918&stc=1

:)

Payti 19.07.2005 19:57

No ja powiem tak BenQ1640@Plextor740 rezultaty bardzo dobre! Czyżby bios Plextora jeszcze bardziej był precyzyjniejszy w wyborze strategii i parametrów zapisu? Na to chyba wygląda. Właśnie ma ktoś fotki wersji BOX i OEM, bo chyba ktoś wspominał, że się różnią wyglądem.

Osobiście strasznie nie podpadła mi do gustu w tej obudowie (czy to białej czy czarnej):

http://www.cdrinfo.com/Sections/Arti...ages/front.jpg

Natomiast by były dostępne jeszcze w innej to biorę. Jak nie to biorę Plextora PX-740A :) Aha powiedzcie czy bios Plextora tak samo jak BenQ umożliwia testy ?

Pozdrówka,

MZiol 19.07.2005 19:13

slawekj

właśnie na tym nośniku mi zależało, mój litek 1633@1653 jakoś nezbyt lubił te płytki

a jak z innymi nośnikami (verbatim made in India ?)

slawekj 19.07.2005 17:43

Ilość załączników: 2
TDK +Rx8 palony 4x na BenQ1640@Plextor740 bios 1.01 Nero 6.6.0.15A testowany BenQ 1620

QScan prędkość 4x

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22881&stc=1

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22882&stc=1

Pierwszy pewny nośnik TDK +Rx8 na MBIPG101 RO4. :spoko:
Bardzo dobrze wypala się prędkością 4 i 8x.

:)

czechoj 19.07.2005 17:20

Serwis jest w Zabrzu! Jeżeli uznają naprawę jako gwarancyjna nie płacisz nic a wysyłasz zawsze na koszt odbiorcy.

Dudek89 19.07.2005 17:07

A jak tam jest z gwarancją jak się coś zrypie to na własny koszt wszystko ??

czechoj 19.07.2005 16:42

Cytat:

Napisany przez Dudek89
To TERAZ takie pytanie gdzie ją mozna dostać na 100%... jakies sklepy internetowe... bo sklep w którym miałem kupić nie dość że zwklekał tydzień czasu :/ To jak mu znalazłem tą nagrywarke na AB to sobie nagle przypomnail ze nie sprowadzają rzeczy z AB :/ tylko Pronox a tam nie ma :/ więc postanowiłem kupić w jakimś sklepie...

Ja kupiłem www.on-line.poznan.pl czekałem dokładnie 20 godzin
Co prawda na stanie nie mają ale ściagnęli na indywidualne zyczenie

Dudek89 19.07.2005 16:32

To TERAZ takie pytanie gdzie ją mozna dostać na 100%... jakies sklepy internetowe... bo sklep w którym miałem kupić nie dość że zwklekał tydzień czasu :/ To jak mu znalazłem tą nagrywarke na AB to sobie nagle przypomnail ze nie sprowadzają rzeczy z AB :/ tylko Pronox a tam nie ma :/ więc postanowiłem kupić w jakimś sklepie...

czechoj 19.07.2005 15:46

Juz mam BenQ`a ale bulk jest nieco inny z zewnąrz niż BOX no i nie ma nazwy firmy. Bios BSGB. Produkcja Malezja.
Podesle zdjatka.

slawekj 19.07.2005 12:47

Ilość załączników: 2
Następny z tej samej dostawy TDK +Rx8

QScan prędkość 8x

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22878&stc=1

TDK +Rx8 palony 8x na BenQ1640@Plextor740 bios 1.01 Nero 6.6.0.15A testowany BenQ 1620

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22879&stc=1

:)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:24.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.