![]() |
Sirius wysyłał w poniedziałek przesyłki jak ktoś czekał to będzie lada dzień albo już jest :)
|
Dziś właśnie dostałem paczkę z Ben DW1640 od siriusa. Półtora tygodnia czekałem
|
Cytat:
|
Cytat:
A co do Benq 1640 to od jutra szukam go w stolicy za rozsądną cenę. Jak już będę miał to porównam :) slawekj - dzięki za testy :piwo: , akurat te TDK od MBI czekają u mnie na wypalenie || Chyba nie kupowałeś swojego Benq w Artlandzie ?, bo tam serwis jest OK (nawet bardzo), ale za BOX chcą 255 zł :'( |
Cytat:
heee no i jeszcze lepszy wynik zmień tak pare razy to błedy wyjdą na 0 ;) |
Ilość załączników: 2
Cytat:
Powrót do BenQ 1640 bios BSHB TDK +Rx8 palony 4x na BenQ 1640 bios BSHB Nero 6.6.0.15A QScan prędkość 4x http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22917&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22918&stc=1 :) |
No ja powiem tak BenQ1640@Plextor740 rezultaty bardzo dobre! Czyżby bios Plextora jeszcze bardziej był precyzyjniejszy w wyborze strategii i parametrów zapisu? Na to chyba wygląda. Właśnie ma ktoś fotki wersji BOX i OEM, bo chyba ktoś wspominał, że się różnią wyglądem.
Osobiście strasznie nie podpadła mi do gustu w tej obudowie (czy to białej czy czarnej): http://www.cdrinfo.com/Sections/Arti...ages/front.jpg Natomiast by były dostępne jeszcze w innej to biorę. Jak nie to biorę Plextora PX-740A :) Aha powiedzcie czy bios Plextora tak samo jak BenQ umożliwia testy ? Pozdrówka, |
slawekj
właśnie na tym nośniku mi zależało, mój litek 1633@1653 jakoś nezbyt lubił te płytki a jak z innymi nośnikami (verbatim made in India ?) |
Ilość załączników: 2
TDK +Rx8 palony 4x na BenQ1640@Plextor740 bios 1.01 Nero 6.6.0.15A testowany BenQ 1620
QScan prędkość 4x http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22881&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22882&stc=1 Pierwszy pewny nośnik TDK +Rx8 na MBIPG101 RO4. :spoko: Bardzo dobrze wypala się prędkością 4 i 8x. :) |
Serwis jest w Zabrzu! Jeżeli uznają naprawę jako gwarancyjna nie płacisz nic a wysyłasz zawsze na koszt odbiorcy.
|
A jak tam jest z gwarancją jak się coś zrypie to na własny koszt wszystko ??
|
Cytat:
Co prawda na stanie nie mają ale ściagnęli na indywidualne zyczenie |
To TERAZ takie pytanie gdzie ją mozna dostać na 100%... jakies sklepy internetowe... bo sklep w którym miałem kupić nie dość że zwklekał tydzień czasu :/ To jak mu znalazłem tą nagrywarke na AB to sobie nagle przypomnail ze nie sprowadzają rzeczy z AB :/ tylko Pronox a tam nie ma :/ więc postanowiłem kupić w jakimś sklepie...
|
Juz mam BenQ`a ale bulk jest nieco inny z zewnąrz niż BOX no i nie ma nazwy firmy. Bios BSGB. Produkcja Malezja.
Podesle zdjatka. |
Ilość załączników: 2
Następny z tej samej dostawy TDK +Rx8
QScan prędkość 8x http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22878&stc=1 TDK +Rx8 palony 8x na BenQ1640@Plextor740 bios 1.01 Nero 6.6.0.15A testowany BenQ 1620 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=22879&stc=1 :) |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:24. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.