![]() |
Do Slawkaj:
Ilość załączników: 2
Witam, czy moglbys zerknac swoim "bystrym okiem" na ten test i napisac jak to wyszlo - chyba dobrze, moze te TDK nie ulegaja duzo tym Pastelom.... Nagrywane z predkoscia 4x.
Dzieki. |
Ilość załączników: 4
Chyba trzeba bedzie zalozyc nowy watek PLYTY DVD PODROBKI
Magic (niby8x) ale mozna palic tylko 4X zglasa sie jako RITEK http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25231&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25232&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25233&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25235&stc=1 |
Ilość załączników: 4
Platinum DVD+R na RICOHU
Qscan x8 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25223&stc=1 palona x8 strategia nauczona zapisana w bazie SB http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25224&stc=1 Qscan x8 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25225&stc=1 palona x8 strategia z biosu BSLB http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25226&stc=1 |
Cytat:
Ps.Sorry za tego posta. |
Witam @czechoj BENQ Club :)
|
Ilość załączników: 3
Verbatim DVD-R 16x palony 8x z włączonym SB
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25214&stc=1 oraz TDK DVD-R 8x Scratch Proof palona 4x, SB on http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25216&stc=1 oraz Omega Printable (perłowa) 4x palona 4x, SB on http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25217&stc=1 Do bazy dodana została strategia zapisu dla TDK i Omegi. |
Benq dopełzł do mnie heh i od jutra testy....<diabeł>
|
Cytat:
to że CD-ROm działa na sterach spod windy czy to że jesteś zbulwersowany sterami od nvidii ??? Jedno i drugie nie ma związku z tematem w którym piszemy a tytuł przypomnę brzmi : BenQ 1640 więc panowie wracamy do tematu ... Pozdrowionka :piwo: Ps.Odnośnie sterów nvidii było już wiele razy wystarczy poszukać ;) |
Co do sterów nVidii.
Ja mam nagrywarke CD-RW LiteOn oraz DVD-RW Benq 1640 i dziala wszystko na w/w sterach. Moja mobo to Asus A7n8x 2.0 Deluxe. |
Cytat:
|
Cytat:
Znany problem ze sterami od nvidii :piwo: |
Cytat:
|
Cytat:
na przeniesienie danych wystarczy - bo chyba slkadowanie na CD_RW mija sie z celem ;) |
To jest koszmar - przede wszystkim Jitter, ale C1 tez zle ...
|
Cytat:
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.