Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   BenQ 1640 / BenQ EW164B (https://forum.cdrinfo.pl/f15/benq-1640-benq-ew164b-54486/)

digidy 02.09.2005 22:10

Do Slawkaj:
 
Ilość załączników: 2
Witam, czy moglbys zerknac swoim "bystrym okiem" na ten test i napisac jak to wyszlo - chyba dobrze, moze te TDK nie ulegaja duzo tym Pastelom.... Nagrywane z predkoscia 4x.
Dzieki.

mensir67pl 02.09.2005 22:05

Ilość załączników: 4
Chyba trzeba bedzie zalozyc nowy watek PLYTY DVD PODROBKI

Magic (niby8x) ale mozna palic tylko 4X zglasa sie jako RITEK

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25231&stc=1
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25232&stc=1
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25233&stc=1
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25235&stc=1

karel48 02.09.2005 20:52

Ilość załączników: 4
Platinum DVD+R na RICOHU
Qscan x8
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25223&stc=1

palona x8 strategia nauczona zapisana w bazie SB
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25224&stc=1

Qscan x8
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25225&stc=1

palona x8 strategia z biosu BSLB
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25226&stc=1

karel48 02.09.2005 20:24

Cytat:

Napisany przez memorando
Benq dopełzł do mnie heh i od jutra testy....<diabeł>

@memorando - sprawdź priva ;)
Ps.Sorry za tego posta.

kowanski 02.09.2005 20:17

Witam @czechoj BENQ Club :)

czechoj 02.09.2005 19:38

Ilość załączników: 3
Verbatim DVD-R 16x palony 8x z włączonym SB
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25214&stc=1
oraz TDK DVD-R 8x Scratch Proof palona 4x, SB on
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25216&stc=1
oraz Omega Printable (perłowa) 4x palona 4x, SB on
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25217&stc=1
Do bazy dodana została strategia zapisu dla TDK i Omegi.

memorando 02.09.2005 13:51

Benq dopełzł do mnie heh i od jutra testy....<diabeł>

karel48 02.09.2005 13:47

Cytat:

Napisany przez bigbluee
Spokojnie spokojnie, zielony to nie jestem :). Testowałem na różnych wartościach DMA, PIO itp itd i na żadnych nie działał mi CD-ROM. Wiadomo, że odinstalowałem stery nVidii ale dla mnie to porażka, żeby nie chodził CD-ROM który relatywnie nie jest starym nośnikiem, bo założe się że do dzisiaj je sprzedają :))

Tak naprawdę to co chciałeś wyjaśnić swoją wypowiedzią :
to że CD-ROm działa na sterach spod windy czy to że jesteś zbulwersowany sterami od nvidii ???
Jedno i drugie nie ma związku z tematem w którym piszemy a tytuł przypomnę brzmi : BenQ 1640 więc panowie wracamy do tematu ...
Pozdrowionka :piwo:
Ps.Odnośnie sterów nvidii było już wiele razy wystarczy poszukać ;)

doubleube 02.09.2005 13:44

Co do sterów nVidii.
Ja mam nagrywarke CD-RW LiteOn oraz
DVD-RW Benq 1640 i dziala wszystko na w/w sterach.
Moja mobo to Asus A7n8x 2.0 Deluxe.

bigbluee 02.09.2005 12:46

Cytat:

Napisany przez zene_k
Przywróć sterownik windosowski, albo odinstaluj nvidii i po restarcie kompa powinienieś mieć o.k.
Znany problem ze sterami od nvidii :piwo:

Spokojnie spokojnie, zielony to nie jestem :). Testowałem na różnych wartościach DMA, PIO itp itd i na żadnych nie działał mi CD-ROM. Wiadomo, że odinstalowałem stery nVidii ale dla mnie to porażka, żeby nie chodził CD-ROM który relatywnie nie jest starym nośnikiem, bo założe się że do dzisiaj je sprzedają :))

zene_k 02.09.2005 12:32

Cytat:

Napisany przez bigbluee
mi na sterach nvidii cd-rom nie chodzi :) Wkładam płyte i zawiecha :] LG 52x.

Przywróć sterownik windosowski, albo odinstaluj nvidii i po restarcie kompa powinienieś mieć o.k.
Znany problem ze sterami od nvidii :piwo:

bigbluee 02.09.2005 12:28

Cytat:

Napisany przez Crasher
Ciekawe jak sie bedzie sprawowal..
Jak ktos porownywal sterowniki windowsowe, a te od nvidii - IDE SW, to napiszcie, ktore waszym zdaniem lepsze dla Benia, bo system robie wlasnie i stanalem w miejscu :)

Pozdrawiam

mi na sterach nvidii cd-rom nie chodzi :) Wkładam płyte i zawiecha :] LG 52x.

mensir67pl 02.09.2005 11:45

Cytat:

Napisany przez xux84
i to jest wedlug Ciebie dobra jakosc, tak? to wez sobie wgraj na moment BSKB, i zrob to samo, to sie zdziwisz...


na przeniesienie danych wystarczy - bo chyba slkadowanie na CD_RW mija sie z celem ;)

pawelblu 02.09.2005 11:12

To jest koszmar - przede wszystkim Jitter, ale C1 tez zle ...

xux84 02.09.2005 10:08

Cytat:

jakego typu skan Pan sobie zyczy ;) CdSpeed ? jakosci ?
i to jest wedlug Ciebie dobra jakosc, tak? to wez sobie wgraj na moment BSKB, i zrob to samo, to sie zdziwisz...


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:59.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.