![]() |
Ilość załączników: 2
HAWK x4 TYG02 palony x4 z SolidBurn
Qscan x4: http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25159&stc=1 scan x8: http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25160&stc=1 Nośnik został dopisany do bazy SB. Pozdr, |
Ilość załączników: 1
DATEX dvd+r 4X ustawony do palenia na 8X(czas 7:57) :piwo:
a co do bazy nauczonych nosnikow jesli przekrczy 6 wpisow kasuje pierwszy w kolejnosci i zastepuje nowym . |
Ilość załączników: 2
Moze faktycznie troszke przesadzam.. :D
Pastel 4x@4x http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25153&stc=1 Pastel 8x@4x http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25154&stc=1 Mowicie, ze takie plytki nadaja sie do dluzszego przechowywania? Pozdrawiam |
Cytat:
Edit: dokładnie tutaj masz 3 Pastele wypalone pod rząd :) http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=1346 |
Ilość załączników: 2
Cytat:
Z tej samej dostawy bywają skrajności. ??? Prośba o zmianę wersji Nero CD Speed. Sony AccuCORE -Rx8 palony 4x SolidBurn Nero 6.6.0.16 QScan QSuite 2.0 prędkość 4x http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25150&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25149&stc=1 :) |
Ilość załączników: 3
Tak sie zastanawiam czy aby napewno wszystko dobrze jest z ta nagrywarka..
Pastel x8, palony x8 z wlaczonym SB QScan 8x http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25146&stc=1 QScan x4 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25147&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25148&stc=1 |
Ilość załączników: 2
eProformance epro -Rx8 palony 8x SolidBurn plikiem testowym Nero
QScan QSuite 2.0 prędkość 8x http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25144&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25143&stc=1 Nośnik ProdiscF01 został dopisany do bazy SolidBurn. Ustawiony w biosie na zapis max 8x. :) |
Cytat:
Oj ciezkie czasy przed @slawkj a podglada np.czy dodano lub co zmieniono edytujac bios A Solidburn moim zdaniem lepiej jest miec wlaczony poniewaz on zawsze dobiera indywidualnie proces palenia dla daniej plyty w danym momecie. |
@slawekj : jak sprawdzasz to, ze nosnik zostal zapisany w bazie Solidburn na zapis max 8x? Wychodzi na to, ze Solidburn lepiej miec wlaczony dla dyskow rozpoznawalnych i nierozpoznawalnych czy mi sie wydaje tylko?
Pozdrawiam |
Ilość załączników: 4
TDK -Rx8 (TTG02) palony 8x strategią biosu BSLB plikiem testowym Nero
QScan QSuite 2.0 prędkość 8x http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25136&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25135&stc=1 TDK -Rx8 (TTG02) palony 8x SolidBurn plikiem testowym Nero QScan QSuite 2.0 prędkość 8x http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25138&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25139&stc=1 Nośnik TTG02 został dopisany do bazy SolidBurn. Ustawiony w biosie na zapis max 8x. :) |
Vizzard chyba wypalal jaks alfe i byla kaszana.
|
testował ktos te plytki:
Płyty ALFA DVD+R produkowane są w fabrykach MITSUBISHI (MCC) (fabryka Verbatim'a), są najtańszymi płytami DVD na rynku, jednakże są płytami, na których można nagrywać bez obaw. Media ID MCC003 wiecej tutaj: http://allegro.pl/show_item.php?item=61567045 (to nie reklama, nie znam tego goscia :) ) |
Ilość załączników: 3
Sony AccuCORE -Rx8 palony 8x SolidBurn plikiem testowym Nero
QScan QSuite 2.0 prędkość 8x http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25130&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25129&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25131&stc=1 Błąd poprawiono, nośnik SONY08D1 został dopisany do bazy SolidBurn. Ustawiony w biosie na zapis max 16x. :) |
Ilość załączników: 1
Po wgranu nowego biosu ustawienia SB inne dodaki zostaja bez zmian
ale czy to dobrze ?lepiej chyba wykasowac baze SB i zaczac od nowa uczyc. kawalek DVD-R bo na wiecej nie bylo danych ;) |
Cytat:
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:24. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.