Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   BenQ 1640 / BenQ EW164B (https://forum.cdrinfo.pl/f15/benq-1640-benq-ew164b-54486/)

Payti 31.08.2005 18:33

Ilość załączników: 2
HAWK x4 TYG02 palony x4 z SolidBurn

Qscan x4:

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25159&stc=1

scan x8:

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25160&stc=1

Nośnik został dopisany do bazy SB.

Pozdr,

mensir67pl 31.08.2005 17:59

Ilość załączników: 1
DATEX dvd+r 4X ustawony do palenia na 8X(czas 7:57) :piwo:


a co do bazy nauczonych nosnikow jesli przekrczy 6 wpisow kasuje pierwszy
w kolejnosci i zastepuje nowym .

Crasher 31.08.2005 15:32

Ilość załączników: 2
Moze faktycznie troszke przesadzam.. :D

Pastel 4x@4x

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25153&stc=1

Pastel 8x@4x

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25154&stc=1

Mowicie, ze takie plytki nadaja sie do dluzszego przechowywania?

Pozdrawiam

sonon 31.08.2005 13:52

Cytat:

Napisany przez Crasher
Tak sie zastanawiam czy aby napewno wszystko dobrze jest z ta nagrywarka..

Człowieku, przestań panikować... Ciągle narzekasz jak to źle Ci się płytka wypaliła a oceny NERO powyżej 95. Takie płytki powinny się wszędzie bez bólu odczytać! Poza tym tak jak Sławek pisze - nawet Pastele mają różną jakość. Kiedyś wypaliłem 3 pod rząd i wyniki bardzo różne były - wyniki gdzieś w temacie o Plekstorze.

Edit: dokładnie tutaj masz 3 Pastele wypalone pod rząd :)
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=1346

slawekj 31.08.2005 12:51

Ilość załączników: 2
Cytat:

Napisany przez Crasher
Tak sie zastanawiam czy aby napewno wszystko dobrze jest z ta nagrywarka..

Należy wypalić kilkadziesiąt różnych płytek.
Z tej samej dostawy bywają skrajności. ???
Prośba o zmianę wersji Nero CD Speed.

Sony AccuCORE -Rx8 palony 4x SolidBurn Nero 6.6.0.16

QScan QSuite 2.0 prędkość 4x

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25150&stc=1

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25149&stc=1

:)

Crasher 31.08.2005 11:55

Ilość załączników: 3
Tak sie zastanawiam czy aby napewno wszystko dobrze jest z ta nagrywarka..

Pastel x8, palony x8 z wlaczonym SB

QScan 8x

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25146&stc=1

QScan x4

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25147&stc=1

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25148&stc=1

slawekj 31.08.2005 10:38

Ilość załączników: 2
eProformance epro -Rx8 palony 8x SolidBurn plikiem testowym Nero

QScan QSuite 2.0 prędkość 8x

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25144&stc=1

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25143&stc=1

Nośnik ProdiscF01 został dopisany do bazy SolidBurn.
Ustawiony w biosie na zapis max 8x.

:)

mensir67pl 31.08.2005 03:00

Cytat:

Napisany przez Crasher
@slawekj : jak sprawdzasz to, ze nosnik zostal zapisany w bazie Solidburn na zapis max 8x? Wychodzi na to, ze Solidburn lepiej miec wlaczony dla dyskow rozpoznawalnych i nierozpoznawalnych czy mi sie wydaje tylko?

Pozdrawiam


Oj ciezkie czasy przed @slawkj


a podglada np.czy dodano lub co zmieniono edytujac bios

A Solidburn moim zdaniem lepiej jest miec wlaczony poniewaz on zawsze dobiera indywidualnie proces palenia dla daniej plyty w danym momecie.

Crasher 31.08.2005 01:10

@slawekj : jak sprawdzasz to, ze nosnik zostal zapisany w bazie Solidburn na zapis max 8x? Wychodzi na to, ze Solidburn lepiej miec wlaczony dla dyskow rozpoznawalnych i nierozpoznawalnych czy mi sie wydaje tylko?

Pozdrawiam

slawekj 30.08.2005 22:15

Ilość załączników: 4
TDK -Rx8 (TTG02) palony 8x strategią biosu BSLB plikiem testowym Nero

QScan QSuite 2.0 prędkość 8x

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25136&stc=1

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25135&stc=1

TDK -Rx8 (TTG02) palony 8x SolidBurn plikiem testowym Nero

QScan QSuite 2.0 prędkość 8x

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25138&stc=1

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25139&stc=1

Nośnik TTG02 został dopisany do bazy SolidBurn.
Ustawiony w biosie na zapis max 8x.

:)

pawelblu 30.08.2005 20:48

Vizzard chyba wypalal jaks alfe i byla kaszana.

tyler 30.08.2005 18:32

testował ktos te plytki:
Płyty ALFA DVD+R produkowane są w fabrykach MITSUBISHI (MCC) (fabryka Verbatim'a), są najtańszymi płytami DVD na rynku, jednakże są płytami, na których można nagrywać bez obaw.
Media ID MCC003

wiecej tutaj: http://allegro.pl/show_item.php?item=61567045
(to nie reklama, nie znam tego goscia :) )

slawekj 30.08.2005 18:31

Ilość załączników: 3
Sony AccuCORE -Rx8 palony 8x SolidBurn plikiem testowym Nero

QScan QSuite 2.0 prędkość 8x

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25130&stc=1

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25129&stc=1

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25131&stc=1

Błąd poprawiono, nośnik SONY08D1 został dopisany do bazy SolidBurn.
Ustawiony w biosie na zapis max 16x.

:)

mensir67pl 30.08.2005 17:57

Ilość załączników: 1
Po wgranu nowego biosu ustawienia SB inne dodaki zostaja bez zmian
ale czy to dobrze ?lepiej chyba wykasowac baze SB i zaczac od nowa uczyc.

kawalek DVD-R bo na wiecej nie bylo danych ;)

kowanski 30.08.2005 16:40

Cytat:

Napisany przez melag
THX 8 )

Kupione w Carefour Wrocław


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:24.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.