![]() |
Sławek coś nie tak z tymi testami. Popatrz na daty utworzenia płytek a piszesz, że to nagrywał Benek 1640 (wszedł do sprzedaży w lipcu br.) i do tego w wersji biosu obsługującego SB czyli z sierpnia br. na to nie łapie sie żaden z ww nośników. Chyba nie zmieniasz co chwila daty.
|
Ilość załączników: 2
Płytki kupione w Empiku.
Verbatim box +Rx8 (MCC 003) cena 3,29 QScan QSuite 2.0 prędkość 4x http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25377&stc=1 Verbatimie !!! dokąd zmierzasz ??? Starsi stażem pamiętają moje testy na LiteOn'ie 812-832 płytek Hewlett-Packard +Rx8. Pięknie wypalone. :taktak: Kosztowały 10zł sztuka. Dzisiaj już odrobinę taniej. :spoko: 2.99. QScan QSuite 2.0 prędkość 4x http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25378&stc=1 Jakie błędy TE/FE. Jakość ta sama. :piwo: Wypalę obie prędkością 4x. Polubiłem takie wypalanie a mój Benio wyjątkowo. :taktak: Testy wkrótce. 8 ) :) |
Ilość załączników: 4
Dla odmiany TDK +Rx8 palony 4x SolidBurn Nero 6.6.0.16 testowany na BenQ 1620
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25366&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25370&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25372&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25374&stc=1 :) |
|
Cytat:
Na wybranych płytkach litki palą bdb, szczególnie jeśli to są "+". Co do 2% różnicy (śr / max) w jitter to widze, że dla Benq to wcale nie jest dużo "gorzej niż norma", bo na wielu wykresach tyle ma. Bynajmniej, nie narzekam na niego, i nic do niego nie mam, ale jakoś nie widzę, dużej różnicy w nagrywaniu dvd+r pomiędzy nim a Litkiem 812 i 1693 (minusów jeszcze nie sprawdzałem). Inną parą kaloszy jest odczyt, tutaj 1693 dostaje w d... bo w stosunku do 812 to większych różnic (u Benq) nie widzę. Ale oczywiście jak na razie to z wypalarki jestem zadowolony. :piwo: |
wypalilem na tym benqu już 25 płyt głównie verbatimy. 3 titaniumy. Powiem że jestem zszokowany. Verby mają lepsze wyniki niź jak były palone na plexie. Poza tym powiem śmiała tezę ale uważam , że benq robi od zawsze dla plexa oemy, a plex tylko dodaje jakieś tam swoje technologie. Dlaczego tak uważam,? Zauważcie że w modelu 708, 712ata, sata czy 716 w plexie jak wasdzisz płytę dioda świeci na zielono.. Tacka czarna jak w plexie.... Te same odgłosy jak się resetuje kompa....Hmmm ciekaw jestem. Benq powalił mnie na kolana:)
|
Kupiłem Benq 1640 i czytając wasze posty łapię się za głowę co do czego, na co i po
co? ;-P A tka na serio - czeka mnie zabawa z Qsuite, i rozgryzanie do czego to i jak najlepiej wykorzystac ten program. Wiem tylko, że pomaga w wypalaniu filmów. A co do testów to myślę że kilka milisekund więcej lub mniej nie robi nikomu różnicy. Ciekawe ile płytek wypali Benq 1640 zanim nie wysiądzie. Pozdrawiam wszytskich użytkowników 'Palników". |
To ja też!!! - Jitter po prostu superbombastyczny !!! :) :) :)
Wow - ulżyłem sobie ;) Chodzi oczywiście o test @uuk81 :piwo: |
Ilość załączników: 2
Cytat:
|
Cytat:
:) |
Cytat:
|
Cytat:
+R mam ma stanie ;) |
Cytat:
:) |
Cytat:
PS. Ciekawe, że RITEKG04 nie ma w BSLB, a nie został dodany do bazy SB, choć mam SB włączony dla nośników nie znanych. Wrzucić scan z Qsuite? |
Cytat:
:) |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:24. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.