![]() |
Cytat:
|
Max Jitter nie może być większy od 8%
Nagrywamy.... wypalamy.... mniejsze, większe błędy PI/PIF... oceny jakości 95-99 :spoko:
Ale Jitter taki sobie. ??? Więc prośba :piwo: Czy są w sprzedaży płytki, które można seryjnie wypalać z małą ilością błędów PI/PIF i niskim równomiernym Jitter ( max 8%). Spróbujmy razem (może się uda) znaleźć taki nośnik. Ale warunek. :taktak: Płytka musi być nagrana do samego końca. Nie ma znaczenia jakim programem i prędkością. :) |
Ilość załączników: 2
Verbatim LightScribe palony x4
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=27813&stc=1 BenQ palony x8 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=27814&stc=1 |
Azul DVD-R 8x
Ilość załączników: 2
Namnożyło się tych przedrukow Verbatima 8 )
Qscan 4x : http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=27811&stc=1 Burn 4x : http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=27812&stc=1 |
raczej sie mowi 16 40
|
Ilość załączników: 1
Jeszcze jeden eBlupop DVD-R 4x,
Burn 4x : |
eBlupop DVD-R 4x
Ilość załączników: 2
|
Mam takie pytanie czy na jakość zapisu ma wpływ to czy nagrywany plik jest bardzo pofragmentowany? Często podczas palenia bufor odczytu drastycznie spada i w tym miejscu dysk zaczyna coś mocno "mielić". Postęp nagrywania się zatrzymuje i wszytko rusza dalej aż dysk przestanie doczytywać. Czy wyjściem byłoby zrobienie sobie na dysku jakiejś małej partycji np. 8-10GB i na nią kopiowac pliki które potem byłyby nagrywane na płyty. Wiem ze to moze dużo zabawy z tym ale defrahmentacja partycji która ma ponad 30 lub więcej GB i na ktorej jest ciągła rotacja danych nie ma raczej sensu a pozatym czego się nie robi aby poprawić jakość zapisu. Co Wy na to? :)
|
Cytat:
Mam kilka wypalonych płytek 1620 vs 1640 Póki co to 1620 bije 1640 przy każdej Co prawda 1620 na początku też miernie palił w stosunku do Neca 2500A Potem jednak rozwinął skrzydła Wnioski są wiec takie, że na dzień dzisiejszy model 1640 jak dla mnie nie ma nic inszego i lepszego do zaoferowania jak model 1620 :nie: Kilka jeszcze testów i chyba powrót do 1620 1640 zostanie w rodzinie :mruga: |
Cytat:
I sprzedawca bez problemu załapał o co chodzi ;) |
a moze ;) stoszesdziesiatcztery zero
|
Cytat:
Więc, może ktoś wie :D |
Cytat:
|
Mam dziwne pytanie ;p
Jak się czyta 1640
|
Ilość załączników: 1
Następny eBlupop DVD+R 4x,
Burn 4x : |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.