![]() |
Cytat:
|
Cytat:
:D |
Płyta MediaStore DVD+R x4 nagrywana x4. Sam nie mogłem uwierzyć :wow: Powiem inaczej -takiego rezultatu nie osiągnąłem na żadnej markowej płycie (TDK, Verbatim AZO). http://img216.imageshack.us/img216/1...rex43ri.th.jpg
|
Cytat:
Spoko rokokoko! :matrix: Jest przecież jeszcze ciągle agent slawekj :ph34r: :czar: |
Cytat:
|
Cytat:
Chociaż opcja polityczna jest taka, że SB jest teraz niemodne, a wręcz niepożądane :bicz: Nawet jeden agent nazywa się Bolek czy Benek... :niepow: || |
@VIZZARD : nagrywasz z SB on czy off ?
Pozdrawiam |
Cytat:
Po prostu akurat przypasowały mu te płytki, które niestety już się kończą Na innych, porównując, nagrywa gorzej niż inne napędy użytkowników tego forum :taktak: :czytaj: |
Cytat:
|
Cytat:
Mój BENQ niestety nie nagrywa tak ładnie. |
samael - z tego co ja wiem, to CHYBA:
PI Errors - nie moze przekraczac 288? PI Failures - nie moze przekraczac 34? po prawej masz ogolna ocene dana przez programik.. (w %) i jitter okolo 10% i jest ok pozdro ;) |
Cytat:
Z racji tego ze nie jestem mocny w odzczytywaniu wyników nagranych płyt prosze o jakiegoś linaka który odpowie mi na pytania jakie wartości śa w nero speed dopuszczalne i co tak naprawde oznaczaja te wykresy. Probowałem szukac na forum tego tematu ale nie znalazlaem dzieki z góry za pomoc |
Cytat:
Wygrałeś! :jupi: Tylko co? :hmm: :mruga: |
Ilość załączników: 1
Memorex DVD-R x8 burn x4 1640BEGB :czytaj:
|
Cytat:
Dawaj testa, nie drocz się. :mruga: :D |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.