Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   BenQ 1640 / BenQ EW164B (https://forum.cdrinfo.pl/f15/benq-1640-benq-ew164b-54486/)

zene_k 01.02.2006 17:41

Cytat:

Napisany przez paszczu
Płyta MediaStore DVD+R x4 nagrywana x4. Sam nie mogłem uwierzyć :wow: Powiem inaczej -takiego rezultatu nie osiągnąłem na żadnej markowej płycie (TDK, Verbatim AZO). [IMG]http
://img216.imageshack.us/img216/1382/mediastorex43ri.th.jpg[/IMG]

Przeskanuj tę płytke x8, zobaczymy, co będzie wówczas ||

VIZZARD 01.02.2006 14:32

Cytat:

Napisany przez paszczu
Płyta MediaStore DVD+R x4 nagrywana x4. Sam nie mogłem uwierzyć :wow: Powiem inaczej -takiego rezultatu nie osiągnąłem na żadnej markowej płycie (TDK, Verbatim AZO). http://img216.imageshack.us/img216/1...rex43ri.th.jpg

Uwierz w ducha! :>


:D

paszczu 01.02.2006 12:54

Płyta MediaStore DVD+R x4 nagrywana x4. Sam nie mogłem uwierzyć :wow: Powiem inaczej -takiego rezultatu nie osiągnąłem na żadnej markowej płycie (TDK, Verbatim AZO). http://img216.imageshack.us/img216/1...rex43ri.th.jpg

VIZZARD 01.02.2006 11:20

Cytat:

Napisany przez ralph03
i kto bedzie testowal plytki :glaszcze:


Spoko rokokoko! :matrix:

Jest przecież jeszcze ciągle agent slawekj :ph34r:


:czar:

ralph03 01.02.2006 10:56

Cytat:

Napisany przez VIZZARD
Obecnie zawsze z SB on :mruga:

Chociaż opcja polityczna jest taka, że SB jest teraz niemodne, a wręcz niepożądane :bicz:

Nawet jeden agent nazywa się Bolek czy Benek... :niepow:


||

Bolka nie ruszaj, bo Ci sprawe zalozy o naruszenie dobr osobistych :boks: i kto bedzie testowal plytki :glaszcze:

VIZZARD 01.02.2006 10:36

Cytat:

Napisany przez Crasher
@VIZZARD : nagrywasz z SB on czy off ?

Pozdrawiam

Obecnie zawsze z SB on :mruga:

Chociaż opcja polityczna jest taka, że SB jest teraz niemodne, a wręcz niepożądane :bicz:

Nawet jeden agent nazywa się Bolek czy Benek... :niepow:


||

Crasher 01.02.2006 10:23

@VIZZARD : nagrywasz z SB on czy off ?

Pozdrawiam

VIZZARD 01.02.2006 09:17

Cytat:

Napisany przez ryba120
No pięknie tylko pozazdrościć.
Mój BENQ niestety nie nagrywa tak ładnie.

Mój też nie nagrywa super :nie:

Po prostu akurat przypasowały mu te płytki, które niestety już się kończą


Na innych, porównując, nagrywa gorzej niż inne napędy użytkowników tego forum :taktak:


:czytaj:

czechoj 01.02.2006 00:16

Cytat:

Napisany przez ryba120
No pięknie tylko pozazdrościć.
Mój BENQ niestety nie nagrywa tak ładnie.

potrafi tylko należy umieć z nią współżyć :>

ryba120 01.02.2006 00:06

Cytat:

Napisany przez VIZZARD
Memorex DVD-R x8 burn x4 1640BEGB :czytaj:

No pięknie tylko pozazdrościć.
Mój BENQ niestety nie nagrywa tak ładnie.

Smartek 31.01.2006 18:51

samael - z tego co ja wiem, to CHYBA:

PI Errors - nie moze przekraczac 288?
PI Failures - nie moze przekraczac 34?

po prawej masz ogolna ocene dana przez programik.. (w %)
i jitter okolo 10% i jest ok
pozdro ;)

samael88 31.01.2006 17:35

Cytat:

Napisany przez joujoujou
Jestem mile zaskoczony... :zawstydz:

Wygrałeś! :jupi:

Tylko co? :hmm:

:mruga:

Mam drobne pytanko.
Z racji tego ze nie jestem mocny w odzczytywaniu wyników nagranych płyt prosze o jakiegoś linaka który odpowie mi na pytania jakie wartości śa w nero speed dopuszczalne i co tak naprawde oznaczaja te wykresy. Probowałem szukac na forum tego tematu ale nie znalazlaem
dzieki z góry za pomoc

joujoujou 31.01.2006 17:23

Cytat:

Napisany przez VIZZARD
Memorex DVD-R x8 burn x4 1640BEGB :czytaj:

Jestem mile zaskoczony... :zawstydz:

Wygrałeś! :jupi:

Tylko co? :hmm:

:mruga:

VIZZARD 31.01.2006 16:26

Ilość załączników: 1
Memorex DVD-R x8 burn x4 1640BEGB :czytaj:

joujoujou 31.01.2006 15:11

Cytat:

Napisany przez VIZZARD
Może jakąś nagrywarkę? :>

Na przykład Liteona? ||


:mruga:

Nie jestem masochistą. :nie:

Dawaj testa, nie drocz się. :mruga:

:D


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:59.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.