![]() |
Ilość załączników: 1
A tak wygląda palona x4 + SB na 1640 (BSLB) ESPERANZA DVD+RW x4 INFODISC A10. Płyta była palona w sumie ok. 10 razy różnymi palnikami i w międzyczasie ze dwa razy ją w pełni kasowałem. W Qsuite nie dało się zeskanować TE/FE na niej.
Pozdr, |
Zainstalowalem Nero 6.6.0.16 i jest BSLB ... :)
|
Witam...
Jestem tu nowy i jestem nowym uzytkownikiem BenQ 1640... Wlasnie wgralem sobie najnowszy bios czyli BSLB, ktory sciaglem z oficjalnej strony BenQ... Chodzi o to, ze rozni sie on od Waszych jak sie tak przygladam tym Waszym screenom, a mianowicie ja w Nero widze cos takiego : "BENQ DVD DD DW1640 VBSLB" ... Nie wiem czy ta litera "V" powinna tam byc czy tez... Ktoś wie o co chodzi? Zastanawiam sie czy to nie wina przypadkiem Nero tzn. wersji Nero, ja mam 6.6.0.1, bo QSuite 2.0 pokazuje normalnie... Z góry dzieki za informacje... |
IMO nie powinno tak byc ze plytka z ocena 0 dziala bez zarzutow. Jezeli jednak tak jest, no to coz - test nero ||.
Ew. bledy ktore spowodowaly tak niska ocene mogly sie znajdowac gdzies w miejscu, ktorego akurat nie odtwarzales. |
Cytat:
juz na podstawie takie prostej tabeli mozna wyznaczyc srednia jakosc wypalonego nosnika dla konkretnej predkosci. |
|
Cytat:
Cytat:
Wedlug mojej skromnej wiedzy, płyta z jakością 0 będzie miała po "dłużyszym" okresie czasu problemy. Ewentualnie może to też być błędem skryptu który wylicza tą jakość... |
Cytat:
|
aaa przypomnialo mi sie. Moze by tak zrobic osobna mini stronke z rankingiem wypalonych plyt?? na tej podstawie mozna byloby latwo ustalic jaki plytki sa najlpesza dla naszej ukochanej nagrywarki.
Chyba sami przyznacie ze przegladanie 65 stron forum w celu znalezienia okreslonych testow nosnikow jest meczace... |
Ilość załączników: 1
Oto moja ostatnia plytka, Platinium +R 8x palony na 8x :-)
ogolnie wypala sie jak TDK na moim Benq, a tanszy pewnie jest. a i pytanie do ogolu: jak to jest z tymi testami i ocena jakosci (w nero) ze plytka ktora dostala 0 (slownie: zero) bez najmniejszych problemow dziala nie tylko w benq (bo ten to pewnie nawet plyte chodnikowa by odczytal) ale rowniez w stacjonarnym odtwarzaczu (kino domowe samsung) ?? |
Cytat:
:) |
Ma ktoś jakiś link do QSuite 2.0? Bo link na benq.pl i benq-eu.com nie działają, zupełnie nie wiem czemu. Google też niewiele pokazują...
|
Ilość załączników: 3
Kilka testów mediastore +/-, zaznaczam ze najgorsza płytka miała dziwne smugi w podkładzie.
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25454&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25455&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=25456&stc=1 |
Ilość załączników: 1
Płyta CDR Benq, nośnik to Sony. Nagrana Benq1640, 24x. Szkoda, że mi się już kończą :( . I szkoda, że Benq nie podaje C2 :( .
|
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.