![]() |
Wredale SONY
Ilość załączników: 1
[B]
Oto Skan BENQ 8X DVD-R na nosniku SONY08 D1. A oni piszą że X16 można :bicz: |
Dzieki :spoko:
|
Ilość załączników: 2
Cytat:
Np. Super Blank ( http://www.infinadyne.com/download.shtml ) - tylko uważaj domyślnie ma ustawione automatyczne formatowanie płyt przy starcie programu. Parę stron wcześniej (2-4) było sporo o płytach dvd-/+rw łącznie z linkiem do oficjalnego dokumentu - poczytaj. No i dlatego nie podoba mi się jak Slawek mówi: "to nie wada nagrywarki, tylko zmieńcie płyty RW", bo są nieobsługiwane hgw z jakiego powodu przez nagrywarke. P.S. Zawartość biosu wyświetlana przez MediaCodeSpeedEdit: http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=26319&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=26320&stc=1 |
RW-wwwwrrrrrrr :/
Witajcie...jestem tu nowy i pisze do was z prosba o porade. Kupilem dzis palnik BenQ 1640, zupdatowalem bios do BSLB i mam problem z plytami DVD-RW :/. Mam nero 6.6.0.1 ktore bez problemu nagrywa mi plyte DVD-RW ale chcac ja skasowac traktuje ja jako zwykla DVD-R i pisze ze nosnik nie nadaje sie do kasowania. Slyszalem ze plyta musi byc w biosie nagrywary zeby bylo ok, ale czy jak by jej nie bylo w biosie to by ja nagrywalo a nie umialo skasowac?? Czy to normalne ?? Czy da sie jakos dodac info o nosniku do biosu aby bylo OK, bo mam tych niedzialajacych RW chyba z 10 sztuk :/ Czy ma ktos liste plyt DVD-RW dla biosu BSLB. Bede bardzo wdzieczny za kazda pomoc.
Pozdrawiam. |
Ilość załączników: 2
kurcze, info o płycie pokazało, że możne być nagrana z prędkością 12x :O
A co tam, pale 12x :) Benq DVD-R, na płytce oznaczenie 8x. Dla przypomnienia płytka poprzednia palona 8x: http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...chmentid=26260 Qscan stwierdził, że można wypalać 8x, efekt: http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...chmentid=26259 No i obecne wypociny: Qscan 12x: http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=26317&stc=1 Czyżby tym razem spełnił swoje zadanie?? Skoro ocenił, że nie wskazane nagrywanie z prędkością 12x to ja oczywiście tak nagrałem :) , a co: :wow: :wow: http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=26318&stc=1 :piwo: dla tej osoby co to logicznie wyjaśni. Coraz wyższe inaczej mam zdanie o Qscan. |
Ilość załączników: 1
Cytat:
Wybierz opcję jak tu : |
Cytat:
Płyty do kosza. |
Te Benq DVD-R to 8x. Z jaką prędkością zrobić test i nagranie ??
|
HAWK +R 4x
Ilość załączników: 3
Qscan 4x :
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=26312&stc=1 Palony plikiem testowym nero : http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=26313&stc=1 Disc quality : http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=26314&stc=1 |
Cytat:
|
Cytat:
Nie mam praktycznie wątpliwości, że tamte płyty są do d.... , nie było moim zamiarem pokazać beznadziejnie nagranej płyty. Były pytania jak Benq nagrywa na kiepskich płytach - odpowiedź to kiepsko. Jestem też rozczarowany qscanem i to chciałem pokazać. (Żeby nie było niedomówień - LiteOn też kiepsko nagrywa na kiepskich płytach - no ale ponoć on jest wybredny. Innych nagrywarek nie sprawdzałem) Mam jeszcze 3x DVD-R Benq i 1x DVD+R Benq - które nagrać plikiem testowym i z jaką prędkością?? W sumie do niczego innego się nie nadają. |
Cytat:
Nie chcę niczego sugerować, ale może coś nie tak z nagrywarką lub systemem :idea: Edit: Czy mógłbyś nagrać jedną płytkę plikiem testowym nero ? |
Cytat:
|
Witam. Mam małe pytanko, ponieważ jestem w szoku. :wow:
Kolega podrzucił mi kilka płytek ActivJet-R x 4 czy jakoś tak. Nagrałem mu to o co prosił, ale efekt był zaskakujący. Nagranie ok. weryfikacja kompilacji ok. , a system napęd i w ogóle cokolwiek, po zakończeniu pracy, płyty nie widzi. :wow: Mówię ok., wkładam płytkę do napędu w laptopie i co ano gra jak ....... :niepow: . WIĘC MAM PYTANKO O CO BIEGA. (( |
Ilość załączników: 1
Cytat:
Media Markt 2,49 zł. / BOX , lub 10 zł. / 5xBOX |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.