Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   BenQ 1640 / BenQ EW164B (https://forum.cdrinfo.pl/f15/benq-1640-benq-ew164b-54486/)

kowanski 02.08.2005 22:25

Ilość załączników: 2
Płyta MediaStore DVD-R up to 4X MT2919 za 0,89 zł w kopercie - palona x4 na BENQ 1640

slawekj 02.08.2005 21:45

Cytat:

Napisany przez Dudek89
Jestem uradowany :D sobota i bede miał BenQ wujek ma

:spoko:
To jeszcze paczka dobrych płytek na rozgrzewkę i dopiero później szaleństwo wypalania.

:)

Dudek89 02.08.2005 21:26

przepisze wam sms jakiego dostałem od wujka
""Kupiłem Ci już Benka 1640"
Jestem uradowany :D sobota i bede miał BenQ (wtedy wujek ma przyjechac...chwalcie wujków :D bo to dobzi goscie :D

moll47u 02.08.2005 12:13

Właśnie złożyłem zamówienie na 2 czarne napędy 1640 ale jak się okazało mają jeden biały i jeden czarny. Jutro mają mieć dostawę.
Ale cena 170 zł przebija wszystkich, łącznie z allegro gdzie najtańsze napędy Benq 1640 są po 190 zł szt!

Mam nadzieje że w czwartek już napędy dotrą do mnie!

Pionek 108 idzie na zasłużoną emeryturę!

kowanski 02.08.2005 08:20

REWELACYJNA CENA za BENQ 1640 !!!
http://www.arest.pl/index.php?inc=pr...d=11&grupa=109

Xentrix 02.08.2005 01:06

Gdzies juz bylo pisane, ze verby z Indii to szajs. W moim przypadku ta opinia sie rowniez sprawdza.

Pacman 02.08.2005 00:40

@MZiol
No wyraźnie lepiej to wygląda. Teraz u mnie na niektórych z tego cakea nawet na końcu zaczyna się coś walić. Cheh, ostatni raz kupuję płyty na giełdzie :smutny:

MZiol 02.08.2005 00:10

Ilość załączników: 2
Cytat:

Napisany przez Pacman
@MZiol
A po czym poznać że te MCC to nie MCC :) i to tak bez rozpakowywania?
Testowałęś może coś innego niż te Verby, a jeżeli tak to czy jest to samo w tym zakresie 0,5 giga?

Ja chyba jutro kupię ze dwie pastelki, żeby sprawdzić, czy to czasem nie napęd.

te szpile mam tylko na Verbatimach z cake25 produkcji India

na innych płytach brak takich ( tak powtarzających się w tym samym miejscu)

dla porównania poniżej:
141 - Verbatim +R x8 BOX
153 - Verbatim Pastel +R x4 Slim (ostatni ze starych zapasów :smutny: )

Pacman 01.08.2005 22:25

@MZiol
A po czym poznać że te MCC to nie MCC :) i to tak bez rozpakowywania?
Testowałęś może coś innego niż te Verby, a jeżeli tak to czy jest to samo w tym zakresie 0,5 giga?

Ja chyba jutro kupię ze dwie pastelki, żeby sprawdzić, czy to czasem nie napęd.

MZiol 01.08.2005 21:28

Cytat:

Napisany przez Dante83
Witam wypaliłem juz trzy cake 25 tych werbów na BenQ 1620 i tak samo jak u ciebie w okolicy 0,5 Gb ta szpila. Wiec to wina tych płytek. pozdrawiam

he dzięki za potwierdzenie mojego przypuszczenia :piwo:

kowanski 01.08.2005 20:15

Ilość załączników: 3
Test palenia CD-R SONY i porównanie :)

angolek 01.08.2005 15:33

Cytat:

Napisany przez spider231
hej
mam pytanie czy Benq 1640 posiada technologie LIGHTSCRIBLE ??

Jak wyjdzie następca 1625 to się dowiemy. ???

czechoj 01.08.2005 15:31

oficjalnie nie

spider231 01.08.2005 15:25

hej
mam pytanie czy Benq 1640 posiada technologie LIGHTSCRIBLE ??

Dante83 01.08.2005 13:38

Cytat:

Napisany przez MZiol
ja mam F01 czyli OEMa, ale chyba nie ma różnicy między BOX a OEM, oczywiście poza wyglądem zewnętrznym

A co do jakości nagrywania tych Verbatimów to myśle że to jest wina nośnika
te produkowane na Tajwanie zawsze mi sie super nagrywały nawet na Litku

ten cake25 który kupiłem jest produkcji MBI mimo że płyta identyfikuje się jako MCC.

następnym raze będe uważniej czytał etykietę na opakowaniu.

na każdej testowanej płycie z tej serii (cake-a) są te SZPILE w tym samym miejscu

Witam wypaliłem juz trzy cake 25 tych werbów na BenQ 1620 i tak samo jak u ciebie w okolicy 0,5 Gb ta szpila. Wiec to wina tych płytek. pozdrawiam


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:24.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.