![]() |
jak na palenie x4 to zadna rewelacja jak na tayo wypal to 12x i pokaz wykres ;)
|
Ilość załączników: 1
Verbatim-Pastel -Rx8 palony 4x Nero 6.6.0.16 :mruga:
:) |
Ilość załączników: 1
Płytka Memorex DVD-RW 2x palona x2,4 na BENQ 1640
|
Ilość załączników: 1
Płytka XIDEX DVD+RW 4x palona x4 na BENQ 1640
|
Panowie a co powiecie na to że pomimo występowania bardzo dużej ilości błędów PI i
PIF praktycznie u nikogo nie widać błędów PO ? pozdr. |
Taroko-mx4 :\
|
Ilość załączników: 2
Płyta TITANUM DVD-R 4x (troche porysowana) palona x4 na BENQ 1640
|
Cytat:
Ja nagrałem -R ale jest nie do odtworzenia, testu również nie można przeprowadzić :\ |
Ilość załączników: 2
Vakoss DVD+R 1-8x palony x8 na Benq 1640
|
Tani BENQ 1640 bez gwarancji !!!
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=59650487 |
Ilość załączników: 3
Płytka Msonic DVD-R 1-8x palona x4 na BENQ 1640
|
Cytat:
Prośba o pobranie najnowszego MediaCodeSpeedEdit v 1.0.5.6 http://club.cdfreaks.com/showthread....aCodeSpeedEdit I przed nagraniem sprawdzić w bazie nośnik. Problem będzie rozwiązany z biosem BSKB z obsługą SolidBurn, który sprawdzając zapisywany nośnik w nieużywanym obszarze płytki (Power Calibration Area) zapisze odpowiednią strategię dla testowanego nośnika. :) |
Ilość załączników: 1
No, a poniżej screen z Platineta DVD-R x 8, palonego x 8.
Aha u mnie na Benq wystąpił mały zgrzyt. Napęd nie chce nagrywać na DVD-RW Traxdaty x 2 i Verbatima x 4. W ogóle pokazuje dziwne prędkości zapisu np. 2.4 dla DVD-R. Dla Platinet też tak pokazał, ale nagrał dobrze. Z RW to być może efekt tego, że płyty były nagrywane wcześniej na NEC 3540A, a próbowałem nagrywać dane na DVD-RW za pomocą GameJack 5. Trial Alcohola 120 % właśnie mi się skończył i nie mogę skasować błędnego TOC. Co do zabezpieczeń. Za pomocą najnowszego Clone CD 5261 nie udało się wykonać działającej kopii gry zab. Safe Disc 3.20.022 - "Call of Duty United Offensive". |
Cytat:
http://sklep.morele.net/?pg=product_...1abb2bf49ffd7c dzięki za info :piwo: |
Cytat:
Mam obecnie oem 1620 i box 1640. "uśmiech" box jest ładniejszy. Polecam box. :spoko: :) |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.