Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   BenQ 1640 / BenQ EW164B (https://forum.cdrinfo.pl/f15/benq-1640-benq-ew164b-54486/)

ste3an 06.08.2005 13:17

jak na palenie x4 to zadna rewelacja jak na tayo wypal to 12x i pokaz wykres ;)

slawekj 06.08.2005 11:59

Ilość załączników: 1
Verbatim-Pastel -Rx8 palony 4x Nero 6.6.0.16 :mruga:

:)

kowanski 05.08.2005 21:30

Ilość załączników: 1
Płytka Memorex DVD-RW 2x palona x2,4 na BENQ 1640

kowanski 05.08.2005 20:12

Ilość załączników: 1
Płytka XIDEX DVD+RW 4x palona x4 na BENQ 1640

MZiol 05.08.2005 19:26

Panowie a co powiecie na to że pomimo występowania bardzo dużej ilości błędów PI i

PIF praktycznie u nikogo nie widać błędów PO ?

pozdr.

MZiol 05.08.2005 19:24

Taroko-mx4 :\

kowanski 05.08.2005 19:20

Ilość załączników: 2
Płyta TITANUM DVD-R 4x (troche porysowana) palona x4 na BENQ 1640

melag 05.08.2005 11:19

Cytat:

Napisany przez kowanski
Vakoss DVD+R 1-8x palony x8 na Benq 1640

Vakoss +R nagrywa się przyzwoicie, a próbował Kolego -R ?
Ja nagrałem -R ale jest nie do odtworzenia, testu również nie można przeprowadzić :\

kowanski 05.08.2005 09:03

Ilość załączników: 2
Vakoss DVD+R 1-8x palony x8 na Benq 1640

kowanski 05.08.2005 08:24

Tani BENQ 1640 bez gwarancji !!!
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=59650487

kowanski 05.08.2005 08:09

Ilość załączników: 3
Płytka Msonic DVD-R 1-8x palona x4 na BENQ 1640

slawekj 04.08.2005 19:16

Cytat:

Napisany przez madmax2
Aha u mnie na Benq wystąpił mały zgrzyt. Napęd nie chce nagrywać na DVD-RW Traxdaty x 2 i Verbatima x 4. W ogóle pokazuje dziwne prędkości zapisu np. 2.4 dla DVD-R. Dla Platinet też tak pokazał, ale nagrał dobrze.
Z RW to być może efekt tego, że płyty były nagrywane wcześniej na NEC 3540A, a próbowałem nagrywać dane na DVD-RW za pomocą GameJack 5. Trial Alcohola 120 % właśnie mi się skończył i nie mogę skasować błędnego TOC.

To zupełnie normalne jeżeli nie ma w bazie nośnika. :spoko:
Prośba o pobranie najnowszego MediaCodeSpeedEdit v 1.0.5.6
http://club.cdfreaks.com/showthread....aCodeSpeedEdit
I przed nagraniem sprawdzić w bazie nośnik.
Problem będzie rozwiązany z biosem BSKB z obsługą SolidBurn, który sprawdzając zapisywany nośnik w nieużywanym obszarze płytki (Power Calibration Area) zapisze odpowiednią strategię dla testowanego nośnika.

:)

madmax2 04.08.2005 18:58

Ilość załączników: 1
No, a poniżej screen z Platineta DVD-R x 8, palonego x 8.
Aha u mnie na Benq wystąpił mały zgrzyt. Napęd nie chce nagrywać na DVD-RW Traxdaty x 2 i Verbatima x 4. W ogóle pokazuje dziwne prędkości zapisu np. 2.4 dla DVD-R. Dla Platinet też tak pokazał, ale nagrał dobrze.
Z RW to być może efekt tego, że płyty były nagrywane wcześniej na NEC 3540A, a próbowałem nagrywać dane na DVD-RW za pomocą GameJack 5. Trial Alcohola 120 % właśnie mi się skończył i nie mogę skasować błędnego TOC.
Co do zabezpieczeń. Za pomocą najnowszego Clone CD 5261 nie udało się wykonać działającej kopii gry zab. Safe Disc 3.20.022 - "Call of Duty United Offensive".

karel48 04.08.2005 16:13

Cytat:

Napisany przez slawekj
Jak zwykle tylko wyglądem przedniego panelu.
Mam obecnie oem 1620 i box 1640.
"uśmiech" box jest ładniejszy. Polecam box. :spoko:

:)

Też mi się bardziej podoba - to zamawiam - cena 188 pln (rano jeszcze było 186 pln) - oczywiście tu
http://sklep.morele.net/?pg=product_...1abb2bf49ffd7c
dzięki za info
:piwo:

slawekj 04.08.2005 16:11

Cytat:

Napisany przez karel48
Sławekj
Mam szybkie pytanko
Zdecydowałem się na zakup Benka - brać box czy oem - cena nie gra roli - czym się różnią? ???

Jak zwykle tylko wyglądem przedniego panelu.
Mam obecnie oem 1620 i box 1640.
"uśmiech" box jest ładniejszy. Polecam box. :spoko:

:)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:59.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.