![]() |
Cytat:
:mruga: |
ryba - czepiasz sie! oczywiste jest, ze kolega esem napisal "pol" w 'przenosni' :|.. nie wiem po co sie tak "tniecie"?
vizzard - kiedy kupujesz "Sam Wiesz Co" do testowania? :> |
Cytat:
Aha, od kiedy płytki jednowarstwowe mają pojemność 6722 MB skoro moje wypalenie to dokładnie połowa płytki. |
Cytat:
Przecież wiadomo, że Benek przekłamuje, więc rzeczywistość nie jest taka różowa :nieee: :D |
Cytat:
Wypal na full to ocenimy.... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Witam
jakis czas temu przerobilem caly ten watek i kupilem Benq 1640.Jak do tej pory nie załuje. :). Mam prośbę -gdzies w trakcie dyskusji natrafiłem na link do strony z opisem nosników (np.cmc -zastosowany w takich a takich nosnikach itp.)Niestety po reinstalacji systemu nie moge odnaleźć tej strony-a dla was pewnie to nie problem-jeśli mogę to poprosze o adres tej strony bo nie mam sił drugi raz przechodzic przez cały watek :) |
Cytat:
Gdyby to jeszcze była prawda... :> || |
Cytat:
|
faktycznie jitter kiepski nie dość że pofałdowany to jeszcze ten fatalny pik na poczatku :(
|
Cytat:
|
Panowie, a co powiecie na ten wynik ??
Verbatim DVD+Rx16 palony x4 http://img122.imageshack.us/img122/2...yx4nero661.jpg |
Ufff No juz jest oki - tzn wykrylo mi go w windzie (a wczesniej nie widziala go,i tak jak by wogole napiecia nie mial). Ale nie wiem co zrobilem, odpiolem zapiolem i poszlo. Moze mam tasiemke uszkodzona. Problem wykrycia znik (sam mie wiem co sie stalo?) ale nadal pozostaje problemik czemu wypala okolo 1.4x a nie 8x ?
|
Cytat:
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.