Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   BenQ 1640 / BenQ EW164B (https://forum.cdrinfo.pl/f15/benq-1640-benq-ew164b-54486/)

VIZZARD 04.03.2006 05:54

Cytat:

Napisany przez Smartek
vizzard - kiedy kupujesz "Sam Wiesz Co" do testowania? :>

Sam Nie Wiem Kiedy :nie:


:mruga:

Smartek 04.03.2006 00:21

ryba - czepiasz sie! oczywiste jest, ze kolega esem napisal "pol" w 'przenosni' :|.. nie wiem po co sie tak "tniecie"?

vizzard - kiedy kupujesz "Sam Wiesz Co" do testowania? :>

ryba120 03.03.2006 23:59

Cytat:

Napisany przez esem
Dokładnie! Pół płytki wypalone i czym tu się chwalić. To samo można uzyskać na każdym shitcie...
Wypal na full to ocenimy....

To jeśli posiadasz taki "shit" to wypal i pochwal się.
Aha, od kiedy płytki jednowarstwowe mają pojemność 6722 MB skoro moje wypalenie to dokładnie połowa płytki.

VIZZARD 03.03.2006 23:48

Cytat:

Napisany przez ryba120
Co masz na myśli ???

Nie nadążasz za najnowszymi trendami mody? ???

Przecież wiadomo, że Benek przekłamuje, więc rzeczywistość nie jest taka różowa :nieee:


:D

esem 03.03.2006 23:44

Cytat:

Napisany przez Smartek
i plytka slabo zapelniona - wynik malo wiarygodny imo

Dokładnie! Pół płytki wypalone i czym tu się chwalić. To samo można uzyskać na każdym shitcie...
Wypal na full to ocenimy....

ryba120 03.03.2006 23:24

Cytat:

Napisany przez VIZZARD
Ach!

Gdyby to jeszcze była prawda... :>


||

Co masz na myśli ???

czechoj 03.03.2006 23:19

Cytat:

Napisany przez Smartek
i plytka slabo zapelniona - wynik malo wiarygodny imo

oczywiście umknęło to mojej uwadze :>

RAVENSHEART 03.03.2006 22:52

Witam
jakis czas temu przerobilem caly ten watek i kupilem Benq 1640.Jak do tej pory nie załuje. :).
Mam prośbę -gdzies w trakcie dyskusji natrafiłem na link do strony z opisem nosników (np.cmc -zastosowany w takich a takich nosnikach itp.)Niestety po reinstalacji systemu nie moge odnaleźć tej strony-a dla was pewnie to nie problem-jeśli mogę to poprosze o adres tej strony bo nie mam sił drugi raz przechodzic przez cały watek :)

VIZZARD 03.03.2006 22:37

Cytat:

Napisany przez ryba120
Panowie, a co powiecie na ten wynik ??

Verbatim DVD+Rx16 palony x4
http://img122.imageshack.us/img122/2...yx4nero661.jpg

Ach!

Gdyby to jeszcze była prawda... :>


||

Smartek 03.03.2006 22:36

Cytat:

Napisany przez czechoj
faktycznie jitter kiepski nie dość że pofałdowany to jeszcze ten fatalny pik na poczatku :(

i plytka slabo zapelniona - wynik malo wiarygodny imo

czechoj 03.03.2006 22:33

faktycznie jitter kiepski nie dość że pofałdowany to jeszcze ten fatalny pik na poczatku :(

MZiol 03.03.2006 21:45

Cytat:

Napisany przez ryba120
Panowie, a co powiecie na ten wynik ??

faktycznie wynik całkiem ladny ale Jitter mógł by być troszkę lepszy :)

ryba120 03.03.2006 21:17

Panowie, a co powiecie na ten wynik ??

Verbatim DVD+Rx16 palony x4
http://img122.imageshack.us/img122/2...yx4nero661.jpg

HUBA 02.03.2006 22:31

Ufff No juz jest oki - tzn wykrylo mi go w windzie (a wczesniej nie widziala go,i tak jak by wogole napiecia nie mial). Ale nie wiem co zrobilem, odpiolem zapiolem i poszlo. Moze mam tasiemke uszkodzona. Problem wykrycia znik (sam mie wiem co sie stalo?) ale nadal pozostaje problemik czemu wypala okolo 1.4x a nie 8x ?

mensir67pl 02.03.2006 21:54

Cytat:

Napisany przez HUBA
Hmmm niestety kolejny problem, jeszcze gorszy... :( Chcialem wgrac nowego Biosika i wgralem. Przy starcie Kompa w Biosie go wykrywa, ale w Windzie NIE, zachowuje sie jak by nie bylo zasilania...O co chodzi ? Bo juz zgupialem...

A co TACKA nie wysowa sie ? :ysz:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:59.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.