Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   BenQ 1640 / BenQ EW164B (https://forum.cdrinfo.pl/f15/benq-1640-benq-ew164b-54486/)

HUBA 02.03.2006 21:43

Rozumiem ze to sie dzieje tez u innych ?

VIZZARD 02.03.2006 21:23

Cytat:

Napisany przez HUBA
Hmmm niestety kolejny problem, jeszcze gorszy... :( Chcialem wgrac nowego Biosika i wgralem. Przy starcie Kompa w Biosie go wykrywa, ale w Windzie NIE, zachowuje sie jak by nie bylo zasilania...O co chodzi ? Bo juz zgupialem...

My chyba też... :glupek:

To się dzieje naprawdę czy to kolejna prowokacja...? :>


:D

HUBA 02.03.2006 18:42

Hmmm niestety kolejny problem, jeszcze gorszy... :( Chcialem wgrac nowego Biosika i wgralem. Przy starcie Kompa w Biosie go wykrywa, ale w Windzie NIE, zachowuje sie jak by nie bylo zasilania...O co chodzi ? Bo juz zgupialem...

Don Laser 02.03.2006 18:12

Cytat:

Napisany przez Smartek
jak wlaczyc solidburn? co on wlasciwie daje?
albo napiszcie gdzie szukac o nim informacji to sobie poczytam :D
pozdro ;)

Wspisz w wyszukiwarkę Qsuite .
Włącza się go na stałe właśnie w tym programie - domyślnie dla nieznanych nośników jest wyłączony, ale Verbatimy z pewnościa zna :> .
Większość uzytkowników BENQa na forum chyba ma go włączone na stałe .

Diabolique 02.03.2006 18:09

@Smartek solidburn wlacza sie w Qsuite. co do tego, co daje to pokukaj w google.

HUBA 02.03.2006 17:50

Witam Serczenie. Trapi mnie od pewnego czasu pewien problemik. Mianowicie jak moj BENQ 1640 wypala DVD (np. NERO) z predkoscia okolo 1.4x , choc na wstepie ustalam 8x. Dlaczego tak sie dzieje ? Probowalem na wiel plytakach zawsze to samo...DZieki

Smartek 02.03.2006 13:54

Ilość załączników: 1
wciaz te same verbatimy - jak widac KAZDY pali sie bardzo podobnie dlatego juz nie bede zamieszczal wiecej screenow z tych plytek.. :)
martwi mnie tylko lekko wysoki jitter i sporo bledow PI..

jak wlaczyc solidburn? co on wlasciwie daje?
albo napiszcie gdzie szukac o nim informacji to sobie poczytam :D
pozdro ;)

-edit-
spojrzcie na poprzedni screen, ktory dalem tutaj: http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=3355

i potem znowu na ten dzisiejszy :D

Raus 01.03.2006 23:14

Ilość załączników: 2
TDK palone x8
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=29818&stc=1



TDK palone x8 na SolidBurn
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=29819&stc=1

Diabolique 01.03.2006 23:03

ona jest "na" optodiscu wiec nic dziwnego ze taki ladny wykres

MZiol 01.03.2006 20:18

Ilość załączników: 1
A co Panowie powiecie na coś takiego

BULLOP +R x8 palona x8 SB:ON

no i ta cena: 0,89zł :)

troche mnie zaskoczyła jakość wypalenia

ciekawe czy inne też by sie tak wypaliły,

niestety kupiłem tylko jedną

Takaszi 01.03.2006 09:18

Cytat:

Napisany przez Raus
Moja płytka jest wypalona "lepiej" od Twojej, a Benek jej nie czyty i co Ty na to??

To co jest grane? ???
Ja mam co prawda Benka nowego po wymianie serwisowej, ale to chyba nie jakiś wyjątkowy. :mruga:
A może Benek lubi totalne szambo, bo czuje misję? :pompki: :tancerka:

Raus 28.02.2006 23:05

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez Smartek
pokorcilo mnie zeby sobie na TDK wypalic (TDK 8x palony 8x) i mam..

a moje TDK wypaliło się tak(palone x8):

Smartek 28.02.2006 23:04

Cytat:

Napisany przez esem
@Smartek: nie możesz nagrać czegoś dłuższego...
Zaciemniasz obraz, opinię...

jak tu nagrac cos dluzszego jak akurat 12 odcinkow zajmuje mniejwiecej tyle ile na tych kilku screenach? :P nie bede ladnej plytki zasmiecal jakims syfem obok seriali :P ;)

esem 28.02.2006 21:28

@Smartek: nie możesz nagrać czegoś dłuższego...
Zaciemniasz obraz, opinię...

Smartek 28.02.2006 20:43

Ilość załączników: 1
pokorcilo mnie zeby sobie na TDK wypalic (TDK 8x palony 8x) i mam..


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:59.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.