![]() |
Rozumiem ze to sie dzieje tez u innych ?
|
Cytat:
To się dzieje naprawdę czy to kolejna prowokacja...? :> :D |
Hmmm niestety kolejny problem, jeszcze gorszy... :( Chcialem wgrac nowego Biosika i wgralem. Przy starcie Kompa w Biosie go wykrywa, ale w Windzie NIE, zachowuje sie jak by nie bylo zasilania...O co chodzi ? Bo juz zgupialem...
|
Cytat:
Włącza się go na stałe właśnie w tym programie - domyślnie dla nieznanych nośników jest wyłączony, ale Verbatimy z pewnościa zna :> . Większość uzytkowników BENQa na forum chyba ma go włączone na stałe . |
@Smartek solidburn wlacza sie w Qsuite. co do tego, co daje to pokukaj w google.
|
Witam Serczenie. Trapi mnie od pewnego czasu pewien problemik. Mianowicie jak moj BENQ 1640 wypala DVD (np. NERO) z predkoscia okolo 1.4x , choc na wstepie ustalam 8x. Dlaczego tak sie dzieje ? Probowalem na wiel plytakach zawsze to samo...DZieki
|
Ilość załączników: 1
wciaz te same verbatimy - jak widac KAZDY pali sie bardzo podobnie dlatego juz nie bede zamieszczal wiecej screenow z tych plytek.. :)
martwi mnie tylko lekko wysoki jitter i sporo bledow PI.. jak wlaczyc solidburn? co on wlasciwie daje? albo napiszcie gdzie szukac o nim informacji to sobie poczytam :D pozdro ;) -edit- spojrzcie na poprzedni screen, ktory dalem tutaj: http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=3355 i potem znowu na ten dzisiejszy :D |
Ilość załączników: 2
TDK palone x8
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=29818&stc=1 TDK palone x8 na SolidBurn http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=29819&stc=1 |
ona jest "na" optodiscu wiec nic dziwnego ze taki ladny wykres
|
Ilość załączników: 1
A co Panowie powiecie na coś takiego
BULLOP +R x8 palona x8 SB:ON no i ta cena: 0,89zł :) troche mnie zaskoczyła jakość wypalenia ciekawe czy inne też by sie tak wypaliły, niestety kupiłem tylko jedną |
Cytat:
Ja mam co prawda Benka nowego po wymianie serwisowej, ale to chyba nie jakiś wyjątkowy. :mruga: A może Benek lubi totalne szambo, bo czuje misję? :pompki: :tancerka: |
Ilość załączników: 1
Cytat:
|
Cytat:
|
@Smartek: nie możesz nagrać czegoś dłuższego...
Zaciemniasz obraz, opinię... |
Ilość załączników: 1
pokorcilo mnie zeby sobie na TDK wypalic (TDK 8x palony 8x) i mam..
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.