![]() |
Cytat:
|
Ilość załączników: 1
nastepna plytka Verbatima :) - z tego samego cake'a.., tak, to sa MINUSY!
tym razem troche lepiej.. zobaczymy jak sie nagra trzecia za parenascie minut |
Cytat:
MCC 02.... to x8 ?? http://img204.imageshack.us/img204/2...timdvdr0in.jpg |
Cytat:
|
Cytat:
Jak na Verbatim to słaby wykres. |
Ilość załączników: 1
heh, esem - wlasnie nagralem plytke Verbatimka i stwierdzam, ze moj wykres jest bardzo podobny :D
Verbatim 8x palony 8x DVD-R. |
Ilość załączników: 1
Intenso DVD-R 1x-8x, palone 8x, nero 6.xx. Kupione dzisiaj w carrefour, pudełko 10szt., "promocja" 11,99zł
|
Cytat:
I choć byś upadł na kolana... :zespol: || |
Cytat:
|
Przepraszam,
ale rzeczywiście w Nero InfoTool wskazywana jest mniejsza wartość pojemności nagranej płytki w benchmark-u jak w teście jakości . To ta sama płytka :spoko: |
A podziel 4319 przez 1024 ??
|
Cytat:
a w benchmark-u 4,22 GB |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ilość załączników: 1
Cytat:
Poniżej benchmark |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:24. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.