Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   BenQ 1640 / BenQ EW164B (https://forum.cdrinfo.pl/f15/benq-1640-benq-ew164b-54486/)

lukk21 27.02.2006 00:22

Cytat:

Napisany przez ryba120
To w "-" inaczej Verbatim oznacza ?
MCC 02.... to x8 ??
http://img204.imageshack.us/img204/2...timdvdr0in.jpg

z tego wynika że tak :taktak:

Smartek 26.02.2006 23:18

Ilość załączników: 1
nastepna plytka Verbatima :) - z tego samego cake'a.., tak, to sa MINUSY!
tym razem troche lepiej.. zobaczymy jak sie nagra trzecia za parenascie minut

ryba120 26.02.2006 23:16

Cytat:

Napisany przez lukk21
ale oni nagrywali DVD-R..a nie +

To w "-" inaczej Verbatim oznacza ?
MCC 02.... to x8 ??
http://img204.imageshack.us/img204/2...timdvdr0in.jpg

lukk21 26.02.2006 22:58

Cytat:

Napisany przez ryba120
Czy to na pewno Verbatim x8, bo MCC02 to chyba x4, a MCC03 to x8.
Jak na Verbatim to słaby wykres.

ale oni nagrywali DVD-R..a nie +

ryba120 26.02.2006 22:54

Cytat:

Napisany przez Smartek
heh, esem - wlasnie nagralem plytke Verbatimka i stwierdzam, ze moj wykres jest bardzo podobny :D

Verbatim 8x palony 8x DVD-R.

Czy to na pewno Verbatim x8, bo MCC02 to chyba x4, a MCC03 to x8.
Jak na Verbatim to słaby wykres.

Smartek 26.02.2006 22:50

Ilość załączników: 1
heh, esem - wlasnie nagralem plytke Verbatimka i stwierdzam, ze moj wykres jest bardzo podobny :D

Verbatim 8x palony 8x DVD-R.

esem 25.02.2006 17:32

Ilość załączników: 1
Intenso DVD-R 1x-8x, palone 8x, nero 6.xx. Kupione dzisiaj w carrefour, pudełko 10szt., "promocja" 11,99zł

VIZZARD 25.02.2006 01:28

Cytat:

Napisany przez ryba120
Przepraszam,
ale rzeczywiście w Nero InfoTool wskazywana jest mniejsza wartość pojemności nagranej płytki w benchmark-u jak w teście jakości .

To ta sama płytka :spoko:

:bicz:


I choć byś upadł na kolana... :zespol:


||

blachy1 25.02.2006 00:03

Cytat:

Napisany przez ryba120
Przepraszam,
ale rzeczywiście w Nero InfoTool wskazywana jest mniejsza wartość pojemności nagranej płytki w benchmark-u jak w teście jakości .

To ta sama płytka :spoko:

Nie szkodzi :)

ryba120 24.02.2006 23:50

Przepraszam,
ale rzeczywiście w Nero InfoTool wskazywana jest mniejsza wartość pojemności nagranej płytki w benchmark-u jak w teście jakości .

To ta sama płytka :spoko:

pawelblu 24.02.2006 23:43

A podziel 4319 przez 1024 ??

ryba120 24.02.2006 23:39

Cytat:

Napisany przez blachy1
Ta sama. Jestem tego pewien bankowo.

To dla czego ta w teście jakości ma 4319 MB
a w benchmark-u 4,22 GB

blachy1 24.02.2006 23:34

Cytat:

Napisany przez ryba120
Ale to nie jest ta sama płytka !! :nie:

Ta sama. Jestem tego pewien bankowo.

ryba120 24.02.2006 21:43

Cytat:

Napisany przez blachy1
Faktycznie zapomniałem podać. Palona 4x, w locie :)
Poniżej benchmark

Ale to nie jest ta sama płytka !! :nie:

blachy1 24.02.2006 19:12

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez Diabolique
mozna prosic o benchmarka? z jaka predkoscia byla palona plytka?

Faktycznie zapomniałem podać. Palona 4x, w locie :)
Poniżej benchmark


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:48.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.