![]() |
Jakim SKOKU?
Przecież to ledwie malutki skoczek :taktak: Pewnie jakiś Japończyk... :uklon: :D |
O tym drugim skoku już wspominać jest niepolitycznie. :nie:
|
Cytat:
Taki sam, jeżeli nie trochę wyższy jest przy ok. 2,9 GB, ale tego już pioneer zdaje się nie zauważać. Po za tym tak mały, moim zdaniem, skok wartości jittera nie powinien wywoływać tak dużego skoku błędów PIE/PIF |
Cytat:
I tak pewnie za jakiś czas okaże się iż: pioneer to on strasznie przekłamuje i nie nadaje się do żadnych testów. Jak rok temu robiłem testy płytek, wypalając je z prędkością x4, to zostałem opierdzielony, że teraz to już nikt z taką prędkością nie nagrywa. I co się okazało po kilku miesiącach, że jednak się wypala i z taką prędkością. Dlatego coś mi się wydaje, że to samo będzie z testami na pioneerze. :piwo: |
To ja też Hewlett-Packard +Rx8 palonego 4x na BenQ 1640
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=29515&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=29516&stc=1 Dokładnie w okolicy 1.3GB nagły wzrost błędów Jitter. Test na Pioneer w tym samym miejscu sygnalizuje dużą wartość błędów PI/PIF=139/13. BenQ nie widzi w tym miejscu tak dużych błędów PI/PIF, jednak Jitter to sygnalizuje. To oczywisty dowód na błędną ocenę jakości testowanej płytki. :tak!: Jakość do wyboru. :spoko: :) |
Ilość załączników: 1
Cytat:
HP 8x palony 8x 1640BSLB |
Cytat:
|
Cytat:
...ale juz bardziej wypukly ten wykres nie moze byc || |
Cytat:
:mruga: |
Cytat:
|
Cytat:
|| |
z tego co pamiętam to Sławek nagrywał tylko na Verbatimach i to zawsze z obrazu. Wykresy miał niesamowite, wręcz idealne a jakośc oceny na poziomie 99%. I co dziś to wszystko jest nic nie warte. Te płyty tak naprawde mają jakosć 30% bo inaczej to ja nie rozumiem, takiego postępowania.
Bo tak naprawde w testy to się mozna bawic przez miesiąć może dwa po kupnie nagrywarki, ale czy tak naprawde ważne jest to jaki mamy wykres skoro wszystko ładnie chodzi. Ja pokazałem nagraną tdk-r którj wykresy są tragiczne, ale dodałem też scan disc płyty i co sie okazuje , ona chodzi i 100% danych jest odczytywane. Mysle że to się liczy mając nagrywarke, kupujemy byle co i nie martwimy sie że to sie nie nagra. A fakty są takie że Benq nagrywa na wszystkim |
Cytat:
teraz mam juz pewnosc ze i minusy moge brac w ciemno :D ...plusy zostaly juz wykupione || |
Ilość załączników: 1
A tu na specjalne życzenie test transferu tytanów pracy na DVD-R :mruga:
|
Cytat:
I pamiętaj! Drugi raz nie popełnij tego błędu!!! :nie!: || |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.