![]() |
Cytat:
i jakoś nikt na to uwagi nie zważa:> Bo ja mam ileś tam reputek i mam wszystko wiedzieć. |
?!
Chodzi o tasme 40 lub 80 zyłowa ? Edit Reputki jzu dawno straciły swoja wartosc ... wiec na to sie jzu nie patrzy ... |
ROTFL & LOL - jaja sobie robisz? :>
Kod PHP:
|
Mam jeszcze jedno pytanko jak można zmienić taśme od nagrywarki z wolnej na
szybką ? Bo nie mam pojęcia jak to się robi!:( |
Wstydzili byście się obydwaj! :tak!:
Przecież najlepszy jest zawsze najlepszy bios a nie najnowszy! Najnowszy może być tylko papką reklamową dbania producenta o jakość nagrywania A tak naprawdę wcale nie musi tak być! :nieee: || |
Cytat:
|
...a ja mam wgrany najnowszy i się nie wstydze :))
|
Cytat:
Bo wiesz, najnowszy wcale nie oznacza najlepszy :nie: Podle niektórych dalej bardzo dobrym biosem pozostaje BSLB, który najnowszym nie jest :nieee: :D |
Jaki polecacie najnowszy i najlepszy bios do Benq'a ?
|
Ilość załączników: 1
Datex DVD+R burn x12 be1640BEGB
|
Cytat:
PI maks 288 (im mniej tym lepiej). PIF maks to 32 (im mniej tym lepiej - ja jestem zadowolony jak mi 8 nie przekroczy :)). Jitter - wlasciwie nie wiem jaki jest maks, ale jak jest ponizej 10,0% to jest bdb. Ponadto po prawej masz ogolna ocene wystawiona przez programik :) powyzej 95% i jest OK :D |
Cytat:
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...page=166&pp=20 A jak chcesz już bezpośredni kierunek: http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=3315 http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=3316 http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=3330 i jeszcze polecam przeczytać to: http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=59334 |
ja bym sie nie meczyl nad proba zrozumienia co to za bledy i skad sie biorą. jitter powinien byc w niski przypuscmy ze max. 10 - tak jak na screenie @Vizzarda i niezbyt poszarpany. błedy PI zdaje sie ze max. 300, im mniej tym lepiej to oczywiste.
|
Dziękuję :)
Zanim podjąłem decyzję o kupnie dokładnie przejrzałem całe forum. Może mi pomożecie w czymś jeszcze. Otóż całkowicie nie rozumiem tych wszelkich wykresików publikowanych przez uzytkowników. PI errors, Jitter itp - co to jest? Czy ktoś mi może wytłumaczyć o co w tym wszystkim chodzi, jakie wartości są zadowlające itp? PAtrzyłem trochę na forum, ale nic nie znalazłem. Szczerze mówiąc nie wiem za bardzo co wpisać do wyszukiwarki- "błędy", "błędy w nagrywaniu" ?? :) |
Ilość załączników: 1
Memorex DVD-R x8 burn x8 be1640BEGB
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:48. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.