Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   BenQ 1640 / BenQ EW164B (https://forum.cdrinfo.pl/f15/benq-1640-benq-ew164b-54486/)

Matievoo 12.03.2006 22:36

Cytat:

Napisany przez Don Laser
ROTFL & LOL - jaja sobie robisz? :>


Kod PHP:

"Matievoo jest wybitnie uzdolniony i zna się rzeczowo na sprawach" 

? - to ściema z tymi reputkami, czy jakaś insza inszość :wow:

Niektórzy są moderatorami tego forum i pytają o nieco głupsze rzeczy niż ja
i jakoś nikt na to uwagi nie zważa:>
Bo ja mam ileś tam reputek i mam wszystko wiedzieć.

Oktawian89 12.03.2006 22:08

?!
Chodzi o tasme 40 lub 80 zyłowa ?

Edit
Reputki jzu dawno straciły swoja wartosc ... wiec na to sie jzu nie patrzy ...

Don Laser 12.03.2006 21:59

ROTFL & LOL - jaja sobie robisz? :>


Kod PHP:

"Matievoo jest wybitnie uzdolniony i zna się rzeczowo na sprawach" 

? - to ściema z tymi reputkami, czy jakaś insza inszość :wow:

Matievoo 12.03.2006 21:47

Mam jeszcze jedno pytanko jak można zmienić taśme od nagrywarki z wolnej na
szybką ?
Bo nie mam pojęcia jak to się robi!:(

VIZZARD 12.03.2006 19:47

Wstydzili byście się obydwaj! :tak!:

Przecież najlepszy jest zawsze najlepszy bios a nie najnowszy!

Najnowszy może być tylko papką reklamową dbania producenta o jakość nagrywania

A tak naprawdę wcale nie musi tak być! :nieee:


||

mensir67pl 12.03.2006 19:39

Cytat:

Napisany przez Maciej
...a ja mam wgrany najnowszy i się nie wstydze :))

ja tez jestem na nowym od nowosci nowego :fiu:

Maciej 12.03.2006 19:36

...a ja mam wgrany najnowszy i się nie wstydze :))

VIZZARD 12.03.2006 19:33

Cytat:

Napisany przez Matievoo
Jaki polecacie najnowszy i najlepszy bios do Benq'a ?

Czyli podać ci dwa, a ty już sobie wybierzesz? :pytanie:

Bo wiesz, najnowszy wcale nie oznacza najlepszy :nie:

Podle niektórych dalej bardzo dobrym biosem pozostaje BSLB, który najnowszym nie jest :nieee:


:D

Matievoo 12.03.2006 19:18

Jaki polecacie najnowszy i najlepszy bios do Benq'a ?

VIZZARD 12.03.2006 16:31

Ilość załączników: 1
Datex DVD+R burn x12 be1640BEGB

Smartek 11.03.2006 12:34

Cytat:

Napisany przez malanski
Dziękuję :)
Zanim podjąłem decyzję o kupnie dokładnie przejrzałem całe forum.
Może mi pomożecie w czymś jeszcze. Otóż całkowicie nie rozumiem tych wszelkich wykresików publikowanych przez uzytkowników. PI errors, Jitter itp - co to jest? Czy ktoś mi może wytłumaczyć o co w tym wszystkim chodzi, jakie wartości są zadowlające itp?
PAtrzyłem trochę na forum, ale nic nie znalazłem. Szczerze mówiąc nie wiem za bardzo co wpisać do wyszukiwarki- "błędy", "błędy w nagrywaniu" ??
:)

z tego co ja wiem to:

PI maks 288 (im mniej tym lepiej).
PIF maks to 32 (im mniej tym lepiej - ja jestem zadowolony jak mi 8 nie przekroczy :)).
Jitter - wlasciwie nie wiem jaki jest maks, ale jak jest ponizej 10,0% to jest bdb.

Ponadto po prawej masz ogolna ocene wystawiona przez programik :)
powyzej 95% i jest OK :D

Conti 11.03.2006 11:06

Cytat:

Napisany przez malanski
Dziękuję :)
Zanim podjąłem decyzję o kupnie dokładnie przejrzałem całe forum.
Może mi pomożecie w czymś jeszcze. Otóż całkowicie nie rozumiem tych wszelkich wykresików publikowanych przez uzytkowników. PI errors, Jitter itp - co to jest? Czy ktoś mi może wytłumaczyć o co w tym wszystkim chodzi, jakie wartości są zadowlające itp?
PAtrzyłem trochę na forum, ale nic nie znalazłem. Szczerze mówiąc nie wiem za bardzo co wpisać do wyszukiwarki- "błędy", "błędy w nagrywaniu" ??
:)

Strona 166 tego tematu oraz pare następnych - duuużo o błędach, cała dyskusja.
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...page=166&pp=20

A jak chcesz już bezpośredni kierunek:
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=3315
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=3316
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=3330

i jeszcze polecam przeczytać to:
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=59334

Diabolique 11.03.2006 00:18

ja bym sie nie meczyl nad proba zrozumienia co to za bledy i skad sie biorą. jitter powinien byc w niski przypuscmy ze max. 10 - tak jak na screenie @Vizzarda i niezbyt poszarpany. błedy PI zdaje sie ze max. 300, im mniej tym lepiej to oczywiste.

malanski 10.03.2006 23:48

Dziękuję :)
Zanim podjąłem decyzję o kupnie dokładnie przejrzałem całe forum.
Może mi pomożecie w czymś jeszcze. Otóż całkowicie nie rozumiem tych wszelkich wykresików publikowanych przez uzytkowników. PI errors, Jitter itp - co to jest? Czy ktoś mi może wytłumaczyć o co w tym wszystkim chodzi, jakie wartości są zadowlające itp?
PAtrzyłem trochę na forum, ale nic nie znalazłem. Szczerze mówiąc nie wiem za bardzo co wpisać do wyszukiwarki- "błędy", "błędy w nagrywaniu" ??
:)

VIZZARD 10.03.2006 23:04

Ilość załączników: 1
Memorex DVD-R x8 burn x8 be1640BEGB


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:24.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.