![]() |
Cytat:
Ale z Biedronki wypalają się zupełnie podobnie :taktak: Przynajmniej u mnie :> :mruga: |
Vizzard skad masz te Titanum czy to te z Biedronki?
|
Ilość załączników: 1
Ostatnio nabyłem 3 szt Platinium DL x2.4 , neron dawał możliwość wypału tylko x2.4,
no i wszystki 3 szt szlag trafił po około 40-70% pierwszej warstwy. Oglądając nośnik widoczne były nieregularne plamy których jakby ich laser nie dotknął :P Potem kupiłem Verbatimki DL x2.4 , neron dał możliwość wypału x2.4, x4 i x8 , jako że płytki są x2.4 Certified, to ustawiłem nerona na 2.4 i huzia, a tu mina, "błąd nośnika" :D No to ustawiłem na x4 i wypał się udał :spoko: Wykres chyba taki sobie, ale płyta poprawnie działą w stacjonarnym i w kompie. Muszę z biosami poeksperymentować, chyba że już ktoś się bawi, to dajcie linka bo ostatnio leń straszliwy ze mnie i szukać mi się nie chce :P |
Ilość załączników: 1
A tu wypał dzisiejszy - żeby nie było, że to przypadek
Kolejna płytka z cake'a Titanum DVD+R x8 burn x8 be1640BEGB |
Ilość załączników: 2
Titanum DVD+R x8 burn x8 be1640BSPB
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1146853004 I dla porównania Titanum DVD+R x8 burn x8 be1640BEGB http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1146853075 Wolę BEGB :przybij5: |
czyli wcale nie tak najgorzej:)
|
Ilość załączników: 1
Esperanza x8 palona x8
|
Cytat:
Muszę kiedyś przecież zjeść, wysrać się i zapłacić rachunek za internet, no nie? || Więc nie poganiaj mnie bo tracę oddech... :\ :czar: |
Vizzard nie próbuj, to nie jest zabawa dla nowicjuszy, aby wgrać poprawnie firmware należy napisać co najmniej 7000 postów na cdrinfo :>
|
To może se wgram? :idea:
A jak to się robiło? :> :niepow: |
Ilość załączników: 1
Cytat:
|
Cytat:
Jeszcze szybciej || ? |
A na tym BSPB skanowanie w QScanie też idzie tak szybko jak w biosach wyższych od BSLB
Czy tak samo wolno jak w BSLB? :pytanie: |
Ilość załączników: 2
Cytat:
Żeby niebyło wypaliłem płytkę DVD:> Płytka BenQ x8 palona x8 wynik całkiem ładny, więc dam jeszcze sznsę temu biosikowi. ps. Wie ktoś czy można coś zrobić z tym odczytem płytek podczas skanowania jakości? Chodzi oczywiście o to że napęd co chwila się zatrzymuje i wraca do nominalnej prędkośi - przez takie coś często jitter ma jakieś odpały - o to skoczy do góry o 2%, a to spadnie do zera. Wiem że nie wszystkim tak testuje - niektórzy mają tylko uskok na początku (tak jak to było za czasów 1620), a potem już elgancko idzie http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1146748123 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1146748123 |
... ale my tu testujemy raczej płyty DVD, a nie CD.
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.