Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   BenQ 1640 / BenQ EW164B (https://forum.cdrinfo.pl/f15/benq-1640-benq-ew164b-54486/)

VIZZARD 14.05.2006 00:12

Cytat:

Napisany przez czechoj
Vizzard a Ty nadal poniżej 7k(V) :>

A bo mnie moderatory kasują ciągle... :wsciekly:

Może im się Domestos rozlał? :idea:

No sam już nie wiem :nie:


:czar:

czechoj 14.05.2006 00:04

Cytat:

Napisany przez VIZZARD
A nie wiesz czy MM prowadzi sprzedaż wysyłkową? :>


:fiu:

Vizzard a Ty nadal poniżej 7k(V) :>

czechoj 14.05.2006 00:00

Ilość załączników: 3
A oto wyniki "analiz" płyt Platinet -R-8x palonych 4x i 8x
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1147557424
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1147557424
Ciekawe ze prędkość wyższa prędkość nagrywania dla tego nośnika dała wyższą jakość
oraz dla porównania Palona na Pionku-110
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1147557424

esem 13.05.2006 17:45

Ilość załączników: 1
X extreme DVD-R x8, nagrywane nero x8, 0,80zł/szt.

Noodles 12.05.2006 20:50

Chodzi ci o www.apollo.pl ?

Tam nie ma 1640.

Zetoxa 12.05.2006 19:17

... drogo jak cholera, w Apollo po 175 zł.

VIZZARD 12.05.2006 15:34

Cytat:

Napisany przez prometeusz
jak zamowisz i zaplacisz na miejscu to wieczorem Ci dowioza do domu:P w jakiejs tam odleglosci od sklepu:haha: gratis,.
Jakby nie chcieli dostarczyc :hmm:do kupujesz jeszcze lodowke czy cos wiekszego przy okazji i juz masz:taktak:

Łeee, to spoko :spoko:

Już kupiłem bilet na pociąg... :>


:D

prometeusz 12.05.2006 15:11

Cytat:

Napisany przez VIZZARD
A nie wiesz czy MM prowadzi sprzedaż wysyłkową? :>


:fiu:

jak zamowisz i zaplacisz na miejscu to wieczorem Ci dowioza do domu:P w jakiejs tam odleglosci od sklepu:haha: gratis,.
Jakby nie chcieli dostarczyc :hmm:do kupujesz jeszcze lodowke czy cos wiekszego przy okazji i juz masz:taktak:

VIZZARD 12.05.2006 15:05

Cytat:

Napisany przez Noodles
Ciekawostka przyrodnicza dla fanów 1640 z okolic Śląska. Dzisiaj odwiedziłem Media Markt w Chorzowie po kilkutygodniowej przerwie i ze zdziwieniem zauważyłem że BenQ 1640 jeszcze są do kupienia. Wersja BOX za 199 PLN.

A nie wiesz czy MM prowadzi sprzedaż wysyłkową? :>


:fiu:

Noodles 12.05.2006 14:39

Ciekawostka przyrodnicza dla fanów 1640 z okolic Śląska. Dzisiaj odwiedziłem Media Markt w Chorzowie po kilkutygodniowej przerwie i ze zdziwieniem zauważyłem że BenQ 1640 jeszcze są do kupienia. Wersja BOX za 199 PLN.

julek! 11.05.2006 18:00

Ilość załączników: 1
titanum 8x palony 8x bios BSLB
stary zapas
wynik taki se, test transferu ok, moze byc :P

gallus 10.05.2006 21:35

Stronka podana przez Macieja dzia***322;a tylko pod IE ;)
BEGB
WinDWFlash

Maciej 10.05.2006 21:25

tu masz inny, link do biosa...http://dvd-rw.hoppy.tk/modules/mydow...?cid=16&lid=21

esem 10.05.2006 21:10

Cytat:

Napisany przez Maciej
esem ...
WinDWFlash + firmware BEGB (CVT) .
http://dvd-rw.hoppy.tk/dvd-rw/1640/

Dzięki, ale ten link jest jakiś "chory"
Masz inny ??? Preferowane języki: angielski, niemiecki...

Maciej 10.05.2006 20:46

esem ...
WinDWFlash + firmware BEGB (CVT) .
http://dvd-rw.hoppy.tk/dvd-rw/1640/


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:59.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.