![]() |
Cytat:
Może im się Domestos rozlał? :idea: No sam już nie wiem :nie: :czar: |
Cytat:
|
Ilość załączników: 3
A oto wyniki "analiz" płyt Platinet -R-8x palonych 4x i 8x
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1147557424 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1147557424 Ciekawe ze prędkość wyższa prędkość nagrywania dla tego nośnika dała wyższą jakość oraz dla porównania Palona na Pionku-110 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1147557424 |
Ilość załączników: 1
X extreme DVD-R x8, nagrywane nero x8, 0,80zł/szt.
|
|
... drogo jak cholera, w Apollo po 175 zł.
|
Cytat:
Już kupiłem bilet na pociąg... :> :D |
Cytat:
Jakby nie chcieli dostarczyc :hmm:do kupujesz jeszcze lodowke czy cos wiekszego przy okazji i juz masz:taktak: |
Cytat:
:fiu: |
Ciekawostka przyrodnicza dla fanów 1640 z okolic Śląska. Dzisiaj odwiedziłem Media Markt w Chorzowie po kilkutygodniowej przerwie i ze zdziwieniem zauważyłem że BenQ 1640 jeszcze są do kupienia. Wersja BOX za 199 PLN.
|
Ilość załączników: 1
titanum 8x palony 8x bios BSLB
stary zapas wynik taki se, test transferu ok, moze byc :P |
|
tu masz inny, link do biosa...http://dvd-rw.hoppy.tk/modules/mydow...?cid=16&lid=21
|
Cytat:
Masz inny ??? Preferowane języki: angielski, niemiecki... |
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.