Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   BenQ 1640 / BenQ EW164B (https://forum.cdrinfo.pl/f15/benq-1640-benq-ew164b-54486/)

punisher 01.01.2006 06:21

Cytat:

Napisany przez esem
Zgadnę: pewnie wyłącznie na literę "L"...

I zgadłeś!!! Czasami mi się zdaje, że tacy ludzie nie powinni pracować. Tylko w jednym sklepie na kilkanaście gość nie dość, że pochwalił benq, to na dodatek wykazał się ogólna wiedzą i wiedział, że są nowe modele Dw 1650 i 1655.
Drodzy użytkownicy tej nagrywarki mam takie ogólne pytanie: czy 1640 nagrywa bez problemu na wszystkich nośniakch?? Chodzi mi o bardziej znane marki (bez tych egzotycznych Hawk czy omega).

Conti 31.12.2005 23:41

Cytat:

Napisany przez piotrek123
Najlepsze jest btc... :respect:
Mówie Wam, jakem sprzedawca... z mięsnego

eeeee, nie znasz się. obstawiam samsunga.
podpisano
kandydat na sprzedawce........

piotrek123 31.12.2005 23:24

Najlepsze jest btc... :respect:
Mówie Wam, jakem sprzedawca... z mięsnego

Smartek 31.12.2005 20:32

u mnie w infoglobie byla identyczna sytuacja jak o BenQ pytalem: "ale dlaczego benq? to bardzo awaryjny sprzet, LG sa bardzo dobre"..
pozdro ;)

mensir67pl 31.12.2005 20:27

Cytat:

Napisany przez esem
Zgadnę: pewnie wyłącznie na literę "L"...

Tak Tak a nawet 2 firmy na litery "L" ;) benq ostro lansuja w sieci sklepow AGD mix RTV

esem 31.12.2005 19:50

Cytat:

Napisany przez Dj Mich@ł
To co w takim razie polecają w tym sklepie ??? ||


Zgadnę: pewnie wyłącznie na literę "L"...

Mich@ł 31.12.2005 19:41

Cytat:

Napisany przez marcinez_mp
Ja kupuję Benka 1640 już od świąt bożego narodzenia! Miał być pod choinkę a tu chyba nie zdążę na 3 króli :( Zobaczymy w sklepie kazali pytać 2 stycznia może coś się ruszy. Najbardziej wkur... mnie jak w sklpach zadają głupie pytania cyt.: "czemu benq?". I zasłaniają sie awaryjnością tych napędów. Ja jestem jednak uparty i kupię sobie tę wypalarkę!!

To co w takim razie polecają w tym sklepie ??? ||

Diabolique 31.12.2005 19:33

Cytat:

Napisany przez marcinez_mp
Ja kupuję Benka 1640 już od świąt bożego narodzenia! Miał być pod choinkę a tu chyba nie zdążę na 3 króli :( Zobaczymy w sklepie kazali pytać 2 stycznia może coś się ruszy. Najbardziej wkur... mnie jak w sklpach zadają głupie pytania cyt.: "czemu benq?". I zasłaniają sie awaryjnością tych napędów. Ja jestem jednak uparty i kupię sobie tę wypalarkę!!

ja juz zrobilem zakupy na allegro. to chyba jedyne najtansze rozwiazanie w obecnym czasie. radze zrobic to samo :)

punisher 31.12.2005 19:29

Cytat:

Napisany przez Diabolique
panownie co sie dzieje :/ chce nabyc dw1640 oem w miare niskiej cenie, a tu juz w drugim sklepie netowym dostaje info ze brak towaru :(

Ja kupuję Benka 1640 już od świąt bożego narodzenia! Miał być pod choinkę a tu chyba nie zdążę na 3 króli :( Zobaczymy w sklepie kazali pytać 2 stycznia może coś się ruszy. Najbardziej wkur... mnie jak w sklpach zadają głupie pytania cyt.: "czemu benq?". I zasłaniają sie awaryjnością tych napędów. Ja jestem jednak uparty i kupię sobie tę wypalarkę!!

Ricki 31.12.2005 13:00

Cytat:

Napisany przez Czołgista
Od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem Benka 1640 :)
Zajefajny napęd , już pół dnia testuję ;)
Zresztą kota w worku nie kupowałem, śledzę ten temat od początku.
Nawet chasis kompa potraktowałem wiertarką by chłodzenie było jak należy :)
Ale na Verbatimach wykresy z Nero CD/DVD speed wychodzą na razie bardzo dobre,
lecz nie wybitne :nie:
Szkoda bo mam spory zapas :smutny:

A Pionka 107 w celach poznawczych rozbieram na czynniki pierwsze :)
Przy okazji ma ktoś jakiś patent na odkręcenie malutkich śrubek trzymających
blaszki zabezpieczające laser i optykę ? Dokręcone jak cholera ! ||

Ja do odkręcania miniaturowych śrubek używam noża z ostrym szpikulcem. Metoda prosta i skuteczna, tylko pamiętaj nóz musi być z dobrej stali, a nie z materiału aluminopodobnego :respect:

slawekj 31.12.2005 12:28

TDK +Rx8 palony 4x SolidBurn BenQ 1640@164B bios BEGB Nero 6.6.0.18

QScan QSuite 2.1 bios BEGB prędkość 4x

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28316&stc=1

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28317&stc=1

Dla porównania test tej samej płytki na Nec 4550A bios 1.07 prędkością 16x

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28318&stc=1

:)

Czołgista 31.12.2005 01:36

Od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem Benka 1640 :)
Zajefajny napęd , już pół dnia testuję ;)
Zresztą kota w worku nie kupowałem, śledzę ten temat od początku.
Nawet chasis kompa potraktowałem wiertarką by chłodzenie było jak należy :)
Ale na Verbatimach wykresy z Nero CD/DVD speed wychodzą na razie bardzo dobre,
lecz nie wybitne :nie:
Szkoda bo mam spory zapas :smutny:

A Pionka 107 w celach poznawczych rozbieram na czynniki pierwsze :)
Przy okazji ma ktoś jakiś patent na odkręcenie malutkich śrubek trzymających
blaszki zabezpieczające laser i optykę ? Dokręcone jak cholera ! ||

karel48 30.12.2005 23:04

Cytat:

Napisany przez VIZZARD
Ktoś znowu wyciął mi numer

I powycinał moje problemy! :|

Cóż za potworna znieczulica i nietolerancja! :blee:


:smutny:

I moje dobre rady też wcięło ...
:smutny:
;)

esem 30.12.2005 22:57

Cytat:

Napisany przez VIZZARD
Ktoś znowu wyciął mi numer

I powycinał moje problemy! :|

Cóż za potworna znieczulica i nietolerancja! :blee:


:smutny:

What the matter ???

VIZZARD 30.12.2005 21:15

Ktoś znowu wyciął mi numer

I powycinał moje problemy! :|

Cóż za potworna znieczulica i nietolerancja! :blee:


:smutny:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:59.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.