![]() |
Cytat:
Drodzy użytkownicy tej nagrywarki mam takie ogólne pytanie: czy 1640 nagrywa bez problemu na wszystkich nośniakch?? Chodzi mi o bardziej znane marki (bez tych egzotycznych Hawk czy omega). |
Cytat:
podpisano kandydat na sprzedawce........ |
Najlepsze jest btc... :respect:
Mówie Wam, jakem sprzedawca... z mięsnego |
u mnie w infoglobie byla identyczna sytuacja jak o BenQ pytalem: "ale dlaczego benq? to bardzo awaryjny sprzet, LG sa bardzo dobre"..
pozdro ;) |
Cytat:
|
Cytat:
Zgadnę: pewnie wyłącznie na literę "L"... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
TDK +Rx8 palony 4x SolidBurn BenQ 1640@164B bios BEGB Nero 6.6.0.18
QScan QSuite 2.1 bios BEGB prędkość 4x http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28316&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28317&stc=1 Dla porównania test tej samej płytki na Nec 4550A bios 1.07 prędkością 16x http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28318&stc=1 :) |
Od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem Benka 1640 :)
Zajefajny napęd , już pół dnia testuję ;) Zresztą kota w worku nie kupowałem, śledzę ten temat od początku. Nawet chasis kompa potraktowałem wiertarką by chłodzenie było jak należy :) Ale na Verbatimach wykresy z Nero CD/DVD speed wychodzą na razie bardzo dobre, lecz nie wybitne :nie: Szkoda bo mam spory zapas :smutny: A Pionka 107 w celach poznawczych rozbieram na czynniki pierwsze :) Przy okazji ma ktoś jakiś patent na odkręcenie malutkich śrubek trzymających blaszki zabezpieczające laser i optykę ? Dokręcone jak cholera ! || |
Cytat:
:smutny: ;) |
Cytat:
|
Ktoś znowu wyciął mi numer
I powycinał moje problemy! :| Cóż za potworna znieczulica i nietolerancja! :blee: :smutny: |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.