![]() |
|
Cytat:
|
Cytat:
:) |
Cytat:
Mam płyte ASRock K7VT6 VIA VT 8237 , Sempron 2300+ , 512 DDR 400 , FX5200 Ultimate, SB LIVE 5.1 , DVD RW BENQ 1640 BSLB , DVD Toshiba , 20 gb Samsung PATA , 160 GB MAXTOR SATA, zasilacz MODECOM 350 W. Podpięcie Primary 20 GB Master , BENQ Secondary master , DVD secondary slave. DMA wlączone ( tryb Multi-Word ). NERO Express 6 (6.6.0.14) otrzymane wraz z nagrywarką. ASPI Zainstalowane. Kombinacje z przepięciami taśm próbowałem i nic to nie dało. W końcu kupiłem DVD+RW platinium i... nagrało odtworzyłem wszystko spoko. Spróbowałem DVD+R TDK i problem nadal ten sam nagrywa ale 1,5 godziny i nie jest do odtworzenia. O co tu chodzi ?? Pozdrawiam |
|
Ilość załączników: 1
A TO i z moje kolekcji Verba 16X zaspawana 4x :)
|
Verbatim DVD+R 16x
Ilość załączników: 4
Qscan 8x :
http://217.144.201.36/attachment.php...id=28387&stc=1 Qscan 4x: http://217.144.201.36/attachment.php...id=28388&stc=1 Burn 8x : http://217.144.201.36/attachment.php...id=28389&stc=1 Burn 4x : http://217.144.201.36/attachment.php...id=28390&stc=1 Dla porównania Verbatim palony 8x@BenQ 1625 : http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...3&postcount=27 |
Cytat:
|
VIZZARD wielkie thx ;d nie wiedzial bym :> nie a tak serio to ktory teraz bo tyle tego wyszło :| ze sie pogubilem ...
|
Cytat:
niestety zawiodłem się w tym względzie, mój wybór napędu Benka uwzględniał także i ten aspekt (choć przyznam że numero uno to nagrywanie, do którego zastrzeżeń narazie nie mam - wszak to nagrywarka ??? ) niestety chyba muszę powrócić do wysłużonego 6 letniego napędu CD LG48X lub TEAC 516B jako odtwarzaczy (a to mi nie w smak - mało miejsca i prądu). a skąd te wnioski? , ano mam kilkanaście płyt , dobrze sfatygowanych przez moje pociechy i próby skopiowania ich na twardziela były naprawdę fatalne, w przeciwieństwie do wspomnianych LG, TEAC, a nawet na mocno zjechanym przez sąsiada LG GSA 4163B Wybaczcie " zatwardziali obroncy Benq", ale mam dziś taki nastrój i musiałem sobie ulżyc , a przekonanie że czarne jest białe do mnie nie dotrze || |
Cytat:
:D |
Witam przegladałem kilka stron w stecz :P i mam pytanie jaki teraz najlepiej bios miec w benq ? narazie mam BSLB ?
|
Cytat:
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=2531 Następnie BEGB.cvt: http://hoppy.tk/dvd-rw/benq/1640/ I wgrywamy... restart. Powrót do 1640 podobnie tylko BSOB.cvt :spoko: :) |
Nazwa płyty głównej: Intel Rock Lake D865PERL
BIOS DATE: 02/13/05 22:02:08 VER: 08.00.10 Witaj luminat, bios niedawno aktualizowałem. Jest wręcz nowy. Może pomogłaby zmiana na BENQ EW164B Firmware-BEGB CVT. Mam nadzieję że slawekj przekaże krok po kroku jak to sie robi, bo wydaje mi się że nie tak jak norm _exe. No i oczywiście slawekj jezeli możesz to podziel sie informacją jak powrócić do oryg. FW. Pozdrawiam |
Cytat:
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:48. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.