![]() |
Cytat:
Z tego co czytam na forum, to wszystkie sprzedawane Benq-i maja fabrycznie wgrany bios z serii B, tak z pudełkiem jak i bez :) |
TDK +Rx8 palony 4x BenQ 1640@164B SolidBurn bios BEGB Nero 6.6.0.18
QScan QSuite 2.1 Full prędkość 4x http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28068&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28069&stc=1 :) |
kupilem 5 roznych plyt DVDRW, wszystkie maja bardzo podobne osiagi choc kazda faktycznie jest innego producenta. Natomiast plytki CDRW maja bardzo rozne osiagi.
Czy to wina nagrywarki czy po prostu plytki CDRW sa tak slabej jakosci? |
mam dziwny problem... z płyty cd na dysk przegrałem zdjecia przy uzyciu BenQ 1640 i niektóre zdjecia nie idą się otworzyć, tą samą plyte włozyłem do cdromu i przegrałem zdjecia na dysk i wszystkie zdjecia się bez problemu się otwierają, sprawdzalem to na kilku płytach i problem sie powtarza....... hmmm..........
|
Z tego co się domyślam wersja retail to wersja box a bulk to wersja oem to w takim razie te wersje mają zupełnie różne biosy (jeden G drugi B tak wynika ze strony BENQ Polska) czyli jeżeli ma się np wersje boxową to można tylko wgrywać oprogramowanie oznaczone literką Bxxx ? (tak swoją drogą aktualizacji biosu z B na początku jest znacznie więcej niż tych z G)
Jestem zainteresowany tym sprzetem ale muszę mieć pewność. PS.Z tego co zauważyłem to jest kilka wersji OEM (bez napisu BENQ) (różne panele; jedne mają napis SolidBurn inne nie). Chyba te z SolidBurn są nowsze bo ta funkcja została dodana później. |
Cytat:
|
aa juz mam, nie ta opcja
nie wiem czemu nie moge skasowac wlasnego posta |
Hej
Mam pytanko - wlozylem czysta plyte DVD-RW TDK x4 Chcialbym uruchomic test w Nero ale dodatki->zaawansowany..->Utworz CD wyswietla predkosc zapisu: 18 lub 31, a przycisk Start jest nieaktywny i nic nie moge zrobic. Przelaczanie Symyluj i Tryb RAW nic nie zmienia, okienko Test pojemnosci mam nieaktywne. Czy cos robie zle? |
Cytat:
|
Cytat:
;) |
Hello, tak do informacji napisze ;)
Mój benek lubi bardzo Platinum'y DVD+R x8 narazie żadna płyta nie padła, a wypaliłem ich już "troche" [; :1miejsce: Verbatim DVD-R x8 (CMC) omijam szerokim łukiem... prawie każda płyta wylondowała w koszu. :nie: Verbatim DVD-R x8 (MCC) x4,x8 i narazie żadna płyta nie wylondowała w koszu :spoko: :1miejsce: Esperanza DVD-R x8 (TY), tutaj x4 OK, x8 prawie każda płytka kijowo nagrana. :nie: Pozdro. |
Coś mi się zdaje, że masz starą wersję CD/DVDspeeda, zassij sobie najnowszą:
http://www.cdspeed2000.com/ :D |
Ilość załączników: 1
Szacuneczek :respect:
Zrobilem printscreena z mojego CD-DVD Speed'a. Czemu nie mam tylu zakladek co Wy w tym podprogramie? I wyglada to calkiem inaczej. Domyslam sie, ze to przez to, ze do nagrywarki daja najbardziej okrojona wersje NERO,? Poza tym "show C2/PO" jest wylaczone, czemu? |
Philips DVD-R 8x palony 2,4x bez SB
http://img520.imageshack.us/img520/4143/cd640pix3li.png http://img520.imageshack.us/img520/4654/test9zw.png QScan 4x http://img520.imageshack.us/img520/3116/qscan4x3zy.png QScan 8x http://img520.imageshack.us/img520/4660/qscan8x6jk.png |
Cytat:
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:48. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.