![]() |
Ilość załączników: 2
TDK i TDK palony 4x
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28086&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28087&stc=1 Juz wiadom dlaczego sami nie produkuja ;) |
Czytałem tu na forum niedawno że ktoś się skarżył na DVD Verbatima perłowe od CMC. Kupiłem na próbe 2 DVD-R i DVD+R Verbów perłowych oczywiście od CMC, zaraz coś wypale i wrzucę testy
|
Cytat:
Pozdrawiam. |
Zmien sobie bois na BSLB i nie bedzie sie plytka zatrzymywala.
|
Witam!
Ja mam takie pytanie: Benq 1640, ten box'owy z napisami na panelu przednim i dlugim niskim przyciskiem wysuwania tacki, bios BSNB - przy skanowaniu bledow w nero cd-dvd speed zaraz na poczatku naped sie na chwile zatrzymuje, i tak na kazdej plytce. Czy to wina biosa? Ostatnio sprawdzilem wypalanie plytek dvd-r (nagrywarke mam od tygodnia), plytki activejet 4x dvd-r wypalaja sie ale juz w benq sie ich nie przeczyta :O a w innych napedach sie czytaja ale strasznie wolno. Z drugiej strony verbatim movie 4x wypalony na 4x dostal ocene od nero 97/100, jednak przy koncu plyty zwalnia przy odczycie. Widocznie chyba ten benq sobie troche gorzej radzi z dvd-r, tez macie takie doswiadczenia? Moze jakas starsza wersja biosu jest lepsza? Pozdrawiam. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Extreme DVD-R 4x
Ilość załączników: 3
Najpierw podziękowania dla @Bartez-a, plusgsm nie zaktualizował jeszcze DNS :nie: (w domu łączę się przez GPRS) , gdyby nie jego pomoc nadal nie mogłbym korzystać z forum, jeszcze raz dziękuję.
Qscan 4x : http://217.144.201.36/attachment.php...id=28082&stc=1 Burn 4x, scan 8x : http://217.144.201.36/attachment.php...id=28083&stc=1 ta sama płyta scan 4x : http://217.144.201.36/attachment.php...id=28084&stc=1 :spoko: |
Cytat:
|
a na jakiej podstawie jest wystawiana ocena zerowa w Nero Speed? Plytka odczytala sie (z problemami ale jednak), a na skanowaniu dostala 0....
|
Cytat:
|
czy wypalanie z mniejsza predkoscia daje lepsza jakosc? chodzi mi o CDR.Nagralem wlasnie z predkoscia x40 i plytka otrzymala ocene 0 z powodu bledow C2, jitter tez nie byl zachwycajacy 13,56% (max 23%).
Fakt iz jest to najtanszy mozliwy nosnik (Titanum=Plasmon) wiec pewnie tak ma byc? |
Cytat:
|
Ilość załączników: 2
Płytka BenQ palona x8 WOPC ON
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28075&stc=1 Płytka BenQ palona x8 WOPC OFF http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28076&stc=1 Lepiej wypalona bez WOPC :ysz: |
Nie wiem czy juz ktos pisal, ale kilka dni temu pojawil sie nowy bios do Benq 1640
http://www.benq.pl/ServiceAndSupport...uct=750&type=B PS> JUZ WIEM ZE TO BYŁO :) |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:24. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.