![]() |
Cytat:
Moja ocena jest zawsze taka sama. Czy w tym konkretnym przypadku jest inaczej. Płytka wypalona na BSLB jest lepiej wypalona. Moja ocena jest po zadaniu pytania: Cytat:
Moja ocena dotyczy wyłącznie jakości płytki na konkretnym biosie. :spoko: Osobiście używam biosu BEGB i nie preferuje wcale BSLB. :taktak: I po co ten atak. ??? Osobiście proszę o konkretne porównania kolejnych biosów. Bo jak widać dalej stoimy w miejscu. Jedynie Kolega @melag próbuje porównywać a pozostali... :nie: :) |
Cytat:
Według mnie to Twoja interpretacja tych wszystkich wyników za każdym razem jest naciągana w tą stronę w którą Ci akurat pasuje - w tym przypadku na korzyść biosu BSLB, którego ostatnimi czasy stałeś się wielkim "orędownikiem". Twoje oceny w związku z powyższym przestają być rzetelne :smutny: - może trochę więcej wiary w przecież ulubioną przez Ciebie markę i jej nowe biosy? ;) |
cd BSLB vs BSOB
Ilość załączników: 4
Scany jakości przeprowadzone na BenQ 1625, Qscan w obydwu przypadkach na BenQ 1640 BSOB.
Medium testowe : Vakoss DVD-R 8x Qscan 8x (nagrana będzie na BSLB) : http://217.144.201.36/attachment.php...id=28221&stc=1 Burn 8x@BSLB : http://217.144.201.36/attachment.php...id=28224&stc=1 Qscan 8x (nagrana będzie na BSOB) : http://217.144.201.36/attachment.php...id=28223&stc=1 Burn8x@BSOB : http://217.144.201.36/attachment.php...id=28222&stc=1 |
Cytat:
Obydwie płytki wpalone b.dobrze. Na razie zostaję przy BSOB. |
Cytat:
Wykres pokazuje, że nie. Porównując oba wykresy płytka lepiej wypalona na BSLB. :spoko: :) |
BSLB vs BSOB
Ilość załączników: 2
Extreme DVD-R 4x :
BSLB : http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...3&postcount=10 BSOB : Qscan 4x : http://217.144.201.36/attachment.php...id=28213&stc=1 Burn 4x : http://217.144.201.36/attachment.php...id=28214&stc=1 :spoko: |
Cytat:
Bardzo dobrze, że jest tak [img]images/smilies/nowe/tak%21.gif[/img] Nagrywarka ustrzegła cię w ten sposób przed zbrodnią, Którą przy jej pomocy chciałeś popełnić na tych biednych soniakach Kto dziś pałając chęcią zysku kilku sekund w szybkości nagrania Ryzykuje utratę danych i szafuje jakością popełnianego zapisu? :hmm: Desperaci? Maniacy? Ekstremiści? :czar: |
Cytat:
Nec 4550A również ten nośnik nagrywa max 32x. http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28200&stc=1 Wszystkim... http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28201&stc=1 :) |
Cytat:
|
System ochrony zapisu zadziałał?;p
|
Witam wszystkich. Dzisiaj dostałem z allegro właśnie tą nagrywarkę i mam troche dziwny problem. Mianowicie posiadam płyty Sony CD-R http://www.capslock.pl/produkty/cd-r...ke_10szt)/1998
dokładnie te. Niby mają max predkość nagrywania 48x, ale chcąc je nagrać mogłem ustawić max 32x, wie ktoś co jest nie tak? :| Pozdrawiam i życzę wesołych świąt. |
Panie i Panowie, małe OT :)
Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt. Śniegu po nerki Wesołej Pasterki Prezentów moc Sexu co noc Pysznego bigosu Gwiazdki z kosmosu I udanego wyskoku Do 2006 roku. |
Ilość załączników: 1
Kupilem dzis Verbatim (do nadruku) i wszystkie takie 10
|
Cytat:
|
Ilość załączników: 1
jednak BSLB na MCC03 lepiej...
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:48. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.