![]() |
Ilość załączników: 1
No i Verb palony x16. Optymalna prędkość zapisu dla tego nośnika to x12
|
Cytat:
|
Ilość załączników: 3
Pare Verbatimów kupionych na szpindlu (10 sztuk) za 17zł w szczecińskim Media Markt.
Palony x12 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28154&stc=1 Palony x12 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28155&stc=1 Palony x8 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28153&stc=1 Zaraz jeszcze wrzuce x16, a jutro x4 |
Cytat:
Jednak końcówki są najgorsze. Mało jest płytek, które do końca trzymają jakość. Przykre :taktak:, że nośnik MCC 003 jest już nie produkowany. ??? Na nowym MCC 004 Jitter średni powyżej 8% a max 10-11%. :blee: :) |
Ilość załączników: 1
A JA ZYCZE zeby w Nowym Roku wszystkie nagrywarki palily na wszystkich plytkach swiata jak na tej na obrazku ;) co najmniej ||
|
Tyle materiału było.... na palenie plikiem testowym trochę szkoda czasu i płytek...
|
Cytat:
Ale żadna nie do końca. Jest bardzo dobrze. :taktak: Za max będzie 5+. :spoko: :) |
Ilość załączników: 5
Ot, pierwsze z brzegu... ale trzeba przyznać, że chyba najlepsze...
|
Widzę, że wszyscy Koledzy zadowoleni. :taktak:
Ja nie jestem. :nie: Powracam do propozycji: http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=2408 Minęło dwa tygodnie. Przybyło wiele wykresów. Oceny jak zwykle 95-99. :spoko: Ale błędy Jitter.... słabiutko. Mój wzorzec: http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=2925 Najlepszy nośnik i płytka od marca 2004. Nie spotkałem lepiej wykonanej płytki. http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=2437 Ba... analizuje dokładnie również wykresy na CDFreaks Forum i to samo. Mój wniosek. Już nie ma dobrych nośników. ??? Mamy tylko dobry napęd. :spoko: :) |
Na pewno byl ten problem z DVD-rw Verbatima natomiast na innych plytkach DVD-r oprocz tych TDK nie sprawdzilem gdyz mam jeszcze 2 sztuki, ale sprawdze w najblizszych dniach.
|
Na innych DVD-R tak samo się dzieje?
Osobiście nagrywałem TDK DVD-R 8x na BenQ 1640 i nie było problemu. |
Witam
Od dwu tygodni mam Benq 1640, ale mam pewien problem z nagrywaniem. Przy nagrywaniu plyt TDK DVD-R x8 poczatkowy czs nagrania podany przez nagrywarke to ok 8 minut,, ale gdy ten czas mija to nagrana jest tylko polowa plyty i program pokazuje ze bedzie to jeszcz kolejne 7 minut czyli w sumie 15. Gdy wrzucam DVD+r x8 to nie ma tego problemu i nagranie trwa 8 minut (tak jak sie zapowiadalo). Myslalem ze to wina biosu ale zmiana na BSMB nic nie zmienila. Czy ktos wie dlaczego tak sie dzieje? |
Cytat:
Mam tak samo to te durne płyty. Na LG ida jak trzeba. Po paleniu na benku laptop czyta a napęd DVD LG nie. Po zmnianie BookType nagrywarka widzi swoje płyty, ale inne napędy nie, i tak w koło. Bios BSLB, a płytki te same tylko x8 :bicz: sie in należy. |
Verbatim +Rx16 palony 4x BenQ 1640@164B SolidBurn bios BEGB Nero 6.6.0.18
QScan QSuite 2.1 bios BEGB prędkość 4x http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28106&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28107&stc=1 :) |
Sony DVD+R 8x
Ilość załączników: 1
Sony DVD+R 8x palony 8x
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:48. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.