![]() |
Cytat:
Ja jednak niepolecam takiego palenia ...:nie: A tak nawiasem to dawno mnie tu niebyło - wracam i co czytam: Ano jak zwykle odwieczny problem - jakość płytki, jakość softu, i wreszcie jakość napędu a wszystko to okupione mnóstwem testów z których jak się okazuje po wielu latach testowania ... nic nie wynika! Dlaczego - ponieważ raz na jakiś czas okazuje się że ktoś lub coś poprostu kłamie. Ja już przestałem testować swoje płytki prawie całkiem - i tak długo wytrzymałem, zanim zrozumiałem że najlepszym testerem jest sprzęt do odczytu tychże płytek, zarówno ten który ja posiadam jak i każdy inny do którego trafi w/w nośnik. To że wypalone płytki kiedyś utracą dane lub też możliwość odczytu to więcej niż pewne, jednak nikt nie zaręczy, że Verbatim, który osiągnął w teście Nero 98 pkt. przetrwa dłużej niż Vakoss ze swoimi 95 punktami. Wobec powyższego w pełni popieram apel - Panowie wyjdźcie z domu zamiast oglądać te obrazki!:spoko: |
Pewnie oba łżą jak psy :D - wszystko to jest układ mający jedno :konf: , co ,nie....napiszę bo nie muszę :slonik: :hahaha:
|
A Ja mam pytanie czy BenQ 1620 tez przekłamuje sprawdzał to ktoś w porównaniu z 1640 :> :P
|
... a przecież wszystko sprowadza sie w ostateczności do metody VIZZARD'a, czyli wypalić, przetestować i srrruuuu przez okno. Właśnie piekny lot płytki za oknem jest ukoronowaniem procesu, a nie jakieś Plexy, Benq i czy inne cuda-wianki:ysz: :> :taktak:
|
Ilość załączników: 1
eProformance DVD+R x8 burn x8 be1640BEGB
|
Cytat:
|
Cytat:
Chyba, ***380;e chodzi o innego rodzaju dziury... :> Zreszt***261; wcale si***281; nie dziwi***281; ***380;e nie mo***380;ecie jej znale***378;***263; Ci***261;g***322;a pogo***324; za testami, nowinkami, nap***281;dami, ... W ko***324;cu przeradza si***281; w uzale***380;nienie, odrzucenie otoczenia A wi***281;c ostatecznie i brak czasu na :banan3: <= jakie***347; fake si***281; tu robi ?!? :O Cytat:
( Te***380; r***243;wnie silny argument :> Nie ma to jak *******n***261;***263; z grubej rury :na_ucho: ) || |
Jak zwykle szukamy dziury....
Programy... barwy a chodzi o poprawność zwracania rzeczywistych błędów. W ocenie testujących to testy na Plextorze są bliżej prawdy. Porównując nie wykresy a ilość i wielkość błędów są duże różnice. To tylko jakość za błędy PI/PIF. Pozostają inne ważniejsze błędy. I mimo wysokiej oceny Nero płytki są źle wypalone. :) |
Cytat:
Gdybyśmy zrobili te testy w jednym programie Wtedy moglibyśmy ewentualnie dopatrywać się jakiegoś znaczenia :taktak: A tak No cóż! Fajne te wykresy :spoko: Ale jednak plus dla Nero - za kolorystykę i estetykę :taktak: :mruga: |
Mnie nie trzeba przekonywać. :spoko:
Test wykonany jednakową prędkością i skalą przy ECC=8. http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1143361703 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1143361971 :) |
Cytat:
Ale najbardziej ciekawe jest to kto w to uwierzy... :haha: || |
Cytat:
|
Ludzie dajcie już sobie spokój z tymi testami.
Przecież Benq to zwykły kłamca.;) :) || |
Ilość załączników: 2
Vakoss DVD+R x8 burn x4 be1640BEGB
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1143314663 I dla zestawienia z tego samego cake'a palony x8 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1143314663 |
Ilość załączników: 1
TDK R+ palona 8x na BENQu w Nero , a dokładniej wybrano tworzenie DVD w Recode
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:48. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.