![]() |
Cytat:
Nagle okazuje się, że ktoś na forum mnie lubi :mruga: :piwo: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Powiem tak Panowie co wy na tych plytach Q-Check TA Good - diamety szlifujecie ? :> |
Ja swoje wypalone płytki od dawna już testuję na plexie i na benq, ale wcale się tym nie chwalę :fiu: ;) ||
Edit: A na poważnie, to jeżeli Q-Check TA Test na plexie wypada not good, to nawet jak test w Nero CD-DVD Speed na Benq jest o.k. płyta ląduje w koszu. |
|
Ilość załączników: 2
Datex DVD+R x4 burn x12 be1640BEGB
Wpierw test na oszukującym 1640 w konszachcie z Nero CD/DVD Speed http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30092&stc=1 A następnie jeszcze bardziej oszukujący Liteon 160P6S wyświetla w kProbe jak tę płytkę nagrał Benek http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30093&stc=1 |
Powiem tak
Patrząc na to wszystko dochodzę do wniosku Że teścik sprawdzający - fajna rzecz - taka ciekawostka Ale to co serwuje tu slawekj to zakrawa na jakąś paranoję :glupek: Sprawdzanie jednej płytki na siedmiu napędach, w różnych programach Wybiórczo stosowanych w zależności od dnia tygodnia i humoru Góry, doliny, Terefere, Jigga Jagga, trelemorele, beta-karoten... To tylko nagrana płytka :czytaj: Wszystko jest ciekawe aż do momentu i wszystko jest dobre, póki nie następuje przesyt tegoż I w moim mniemaniu ten przesyt właśnie nastąpił Nie chce mi się nawet tego oglądać :nieee: Siedem testów stron, żeby stwierdzić, że płytka jest nagrana źle :sciana: A teraz najlepsze - czyli puenta: Jeżeli jeden z najlepiej nagrywających napędów nagrywa podle testów źle To co z innymi spawarami ocierającymi się o tradycję kiepskości i nie tylko? ??? Tak więc posiadacze Samsungów, Liteonów, Sony, Toshib i podobnych Nawet się nie zastanawiajcie i po wypaleniu płytki przez okno ją sruuuu :rotfl: :poddaje: |
Cytat:
NO faktycznie TRAGEDIA do kosza :spoko: |
Cytat:
:fiu: u nowa ZABAWKA :D |
C.d. testu TDK +Rx8
Q-Check TA (1) Inner (wewnętrzny) http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30083&stc=1 Q-Check TA (2) Middle (środkowy) http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30084&stc=1 Q-Check TA (3) Outer (zewnętrzny) http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30085&stc=1 Test na BenQ 1640 bios BOSB http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30086&stc=1 Ocena na BenQ wysoka 98/100. :spoko: Nero Disc Quality ocenia jedynie jakość na podstawie błędów PI/PIF. To jednak za mało. Błędy Jitter, Beta i TA oceniają w pełni jakość wypalonej płytki. Mimo wysokiej oceny Nero Disc Quality płytka jest wypalona źle. :taktak: :) |
TDK +Rx8 palony 4x na BenQ
Test Plextor 760A bios 1.00 przy ECC=8/1 Q-Check PIE-POE http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30079&stc=1 Q-Check PIF http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30080&stc=1 Q-Check Beta-Jitter http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30081&stc=1 :) |
Cytat:
Daj spokój z taśmami. Teraz niedrogo dostaniesz kable IDEE. Przed zakupem sprawdź jakie długości będą Ci potrzebne. Nie ma co robić ścisku w obudowie. Wybieraj te ekranowane niby nic a jednak przy większych długościach, lub większej gęstwinie w obudowie (mini tower) jest lepiej. Dobre kable mają parę niekwestionowanych zalet. Sposób podpinania znajdziesz w książeczce do płyty głównej, jeśli nie to napisz. Pzdrawiam. :spoko: |
Cytat:
jak ktos ma mniej ode mnie to w ogole jego posta nie czytam :haha: |
Cytat:
Co za wierutne bzdury! :bla: Ja tam zawsze patrzę :taktak: :D |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:24. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.