Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   BenQ 1640 / BenQ EW164B (https://forum.cdrinfo.pl/f15/benq-1640-benq-ew164b-54486/)

VIZZARD 14.03.2006 10:04

Cytat:

Napisany przez Zetoxa
i za to cię VIZZARD lubię :)

Życie to potrafi zaskakiwać :tak!:

Nagle okazuje się, że ktoś na forum mnie lubi :mruga:


:piwo:

Zetoxa 14.03.2006 09:34

Cytat:

Napisany przez VIZZARD
Powiem tak...
...Nawet się nie zastanawiajcie i po wypaleniu płytki przez okno ją sruuuu :rotfl:
:poddaje:

i za to cię VIZZARD lubię :)

zene_k 14.03.2006 09:33

Cytat:

Napisany przez mensir67pl
Powiem tak Panowie co wy na tych plytach Q-Check TA Good - diamety szlifujecie ? :>

Ja osobiście to brylaty ;) ||

mensir67pl 14.03.2006 07:39

Cytat:

Napisany przez zene_k
Ja swoje wypalone płytki od dawna już testuję na plexie i na benq, ale wcale się tym nie chwalę :fiu: ;) ||

Edit: A na poważnie, to jeżeli Q-Check TA Test na plexie wypada not good, to nawet jak test w Nero CD-DVD Speed na Benq jest o.k. płyta ląduje w koszu.


Powiem tak Panowie co wy na tych plytach Q-Check TA Good - diamety szlifujecie ? :>

zene_k 14.03.2006 01:29

Ja swoje wypalone płytki od dawna już testuję na plexie i na benq, ale wcale się tym nie chwalę :fiu: ;) ||

Edit: A na poważnie, to jeżeli Q-Check TA Test na plexie wypada not good, to nawet jak test w Nero CD-DVD Speed na Benq jest o.k. płyta ląduje w koszu.

slawekj 13.03.2006 22:56

Dokładka.... korekcja :spoko:

:czytaj:
http://cdrlab.pl/forum/showpost.php?...6&postcount=47

:)

VIZZARD 13.03.2006 22:28

Ilość załączników: 2
Datex DVD+R x4 burn x12 be1640BEGB



Wpierw test na oszukującym 1640 w konszachcie z Nero CD/DVD Speed

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30092&stc=1


A następnie jeszcze bardziej oszukujący Liteon 160P6S wyświetla w kProbe jak tę płytkę nagrał Benek
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30093&stc=1

VIZZARD 13.03.2006 22:00

Powiem tak

Patrząc na to wszystko dochodzę do wniosku

Że teścik sprawdzający - fajna rzecz - taka ciekawostka

Ale to co serwuje tu slawekj to zakrawa na jakąś paranoję :glupek:

Sprawdzanie jednej płytki na siedmiu napędach, w różnych programach

Wybiórczo stosowanych w zależności od dnia tygodnia i humoru

Góry, doliny, Terefere, Jigga Jagga, trelemorele, beta-karoten...


To tylko nagrana płytka :czytaj:

Wszystko jest ciekawe aż do momentu i wszystko jest dobre, póki nie następuje przesyt tegoż

I w moim mniemaniu ten przesyt właśnie nastąpił

Nie chce mi się nawet tego oglądać :nieee:

Siedem testów stron, żeby stwierdzić, że płytka jest nagrana źle :sciana:


A teraz najlepsze - czyli puenta:

Jeżeli jeden z najlepiej nagrywających napędów nagrywa podle testów źle

To co z innymi spawarami ocierającymi się o tradycję kiepskości i nie tylko? ???

Tak więc posiadacze Samsungów, Liteonów, Sony, Toshib i podobnych

Nawet się nie zastanawiajcie i po wypaleniu płytki przez okno ją sruuuu :rotfl:



:poddaje:

mensir67pl 13.03.2006 20:42

Cytat:

Napisany przez slawekj
C.d. testu TDK +Rx8

Q-Check TA (1) Inner (wewnętrzny)

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30083&stc=1

Q-Check TA (2) Middle (środkowy)

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30084&stc=1

Q-Check TA (3) Outer (zewnętrzny)

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30085&stc=1

Test na BenQ 1640 bios BOSB

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30086&stc=1

Ocena na BenQ wysoka 98/100. :spoko:
Nero Disc Quality ocenia jedynie jakość na podstawie błędów PI/PIF.

To jednak za mało. Błędy Jitter, Beta i TA oceniają w pełni jakość wypalonej płytki.
Mimo wysokiej oceny Nero Disc Quality płytka jest wypalona źle. :taktak:

:)



NO faktycznie TRAGEDIA do kosza :spoko:

mensir67pl 13.03.2006 20:39

Cytat:

Napisany przez slawekj
Test Plextor 760A bios 1.00

:)



:fiu: u nowa ZABAWKA :D

slawekj 13.03.2006 20:35

C.d. testu TDK +Rx8

Q-Check TA (1) Inner (wewnętrzny)

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30083&stc=1

Q-Check TA (2) Middle (środkowy)

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30084&stc=1

Q-Check TA (3) Outer (zewnętrzny)

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30085&stc=1

Test na BenQ 1640 bios BOSB

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30086&stc=1

Ocena na BenQ wysoka 98/100. :spoko:
Nero Disc Quality ocenia jedynie jakość na podstawie błędów PI/PIF.

To jednak za mało. Błędy Jitter, Beta i TA oceniają w pełni jakość wypalonej płytki.
Mimo wysokiej oceny Nero Disc Quality płytka jest wypalona źle. :taktak:

:)

slawekj 13.03.2006 20:25

TDK +Rx8 palony 4x na BenQ
Test Plextor 760A bios 1.00 przy ECC=8/1

Q-Check PIE-POE

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30079&stc=1

Q-Check PIF

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30080&stc=1

Q-Check Beta-Jitter

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30081&stc=1

:)

Takaszi 13.03.2006 11:17

Cytat:

Napisany przez Matievoo
Mam jeszcze jedno pytanko jak można zmienić taśme od nagrywarki z wolnej na
szybką ?
Bo nie mam pojęcia jak to się robi!:(

-------------------------------------------------------------------
Daj spokój z taśmami. Teraz niedrogo dostaniesz kable IDEE. Przed zakupem sprawdź jakie długości będą Ci potrzebne. Nie ma co robić ścisku w obudowie. Wybieraj te ekranowane niby nic a jednak przy większych długościach, lub większej gęstwinie w obudowie (mini tower) jest lepiej. Dobre kable mają parę niekwestionowanych zalet. Sposób podpinania znajdziesz w książeczce do płyty głównej, jeśli nie to napisz.

Pzdrawiam. :spoko:

Smartek 13.03.2006 09:23

Cytat:

Napisany przez VIZZARD
Jak to straciły?

Co za wierutne bzdury! :bla:


Ja tam zawsze patrzę :taktak:


:D

ja tez!

jak ktos ma mniej ode mnie to w ogole jego posta nie czytam :haha:

VIZZARD 13.03.2006 09:16

Cytat:

Napisany przez Oktawian89

Edit
Reputki jzu dawno straciły swoja wartosc ... wiec na to sie jzu nie patrzy ...

Jak to straciły?

Co za wierutne bzdury! :bla:


Ja tam zawsze patrzę :taktak:


:D


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:48.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.