Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   BenQ 1640 / BenQ EW164B (https://forum.cdrinfo.pl/f15/benq-1640-benq-ew164b-54486/)

Conti 25.03.2006 16:12

Ponoć nie pali się z prędkością 16x na Benq 1640 ???

gallus 25.03.2006 16:03

Ilość załączników: 1
SONY DVD-R v2.0 palona 16x na BenQ DW1640@EW164B (ALcohol 120%)
My***347;la***322;em, ***380;e b***281;dzie lepiej, a to dopiero po***322;owa p***322;yty...

esem 24.03.2006 15:45

Ilość załączników: 1
Platinum DVD-R 8x nagrywane NERO 8x, cena 0,90zł/szt :P

melag 24.03.2006 14:02

Cytat:

Napisany przez VIZZARD
Vakoss ten jest biało-pomarańczowy z cake10 :czytaj:

Ostatnio złote Vakossy pakowane w cake25 były od Prodisc :taktak:


:mruga:

Dlaczego pytałem, ja miałem "złote" od OPTODISC

http://forum.cdrinfo.pl/563390-post7.html

:)

VIZZARD 24.03.2006 13:01

Cytat:

Napisany przez melag
Czy to jest "złoty" Vakoss ? Ijeszcze jedno pytanie, jakie opakowanie ?

Vakoss ten jest biało-pomarańczowy z cake10 :czytaj:

Ostatnio złote Vakossy pakowane w cake25 były od Prodisc :taktak:


:mruga:

melag 24.03.2006 12:17

Cytat:

Napisany przez VIZZARD
Vakoss DVD+R x8 burn x8 be1640BEGB

Czy to jest "złoty" Vakoss ? Ijeszcze jedno pytanie, jakie opakowanie ?

VIZZARD 24.03.2006 11:36

Ilość załączników: 1
Vakoss DVD+R x8 burn x8 be1640BEGB

VIZZARD 24.03.2006 11:34

Ilość załączników: 1
Verbatim DVD+R x16 burn x12 be1640BEGB

Tomek 20.03.2006 22:56

Cytat:

Napisany przez zene_k
Zaraz, zaraz, czy kolega ma coś przeciwko plexowi, czy mi się tylko wydaje?:> ;)

Do plexa nic nie mam, to tylko uzupełnienie mojego wcześniejszego postu w nawiązaniu do odpowiedzi kolegi VIZZARD.
" Z uśmiechem panowie, z uśmiechem" :)

zene_k 20.03.2006 22:34

Cytat:

Napisany przez Tomek
Zgadza się :)
W parku na ławce też można coś wypalić, a potem pokazać wszystkim wykresik że plextor jest cacy :spoko:
Ech :sciana:

Zaraz, zaraz, czy kolega ma coś przeciwko plexowi, czy mi się tylko wydaje?:> ;)

Tomek 20.03.2006 18:03

Cytat:

Napisany przez VIZZARD
Dokładnie!

Przecież w końcu zewnętrzna obudowa USB i plecak z laptopem nie ważą zbyt wiele :nie:


:czar:


Zgadza się :)
W parku na ławce też można coś wypalić, a potem pokazać wszystkim wykresik że plextor jest cacy :spoko:
Ech :sciana:

VIZZARD 20.03.2006 17:34

Cytat:

Napisany przez Tomek
Wyjdź gdzieś i zabaw się

Dokładnie!

Przecież w końcu zewnętrzna obudowa USB i plecak z laptopem nie ważą zbyt wiele :nie:


:czar:

zene_k 20.03.2006 17:20

Cytat:

Napisany przez Tomek
Ja powiem tak.
Na początku kolega sławek piał z zachwytu nad benkiem, a teraz okazuje się że benek jest BE a CACY plextor. Więc żeby być na czasie to na śmietnik z benkiem i biegiem do sklepu po plextorka bo on pali bardzo dobrze. Zupełnie nie ma już sensu zamieszczać tych wszystkich wykresów bo czy wynik jest 99 czy 59 to i tak wiadomo że płyta jest źle wypalona:spoko: przynajmniej wg sławka. I tu moje pytanie do sławka: powiedz nam wszystkim co chcesz tym wszystkim osiągnąć? bo chyba nie chodzi tu o satysfakcję że znajdziesz ten swój wymarzony napęd czy nośnik który będzię się wypalał wprost genialnie. Jeśli tak to życzę powodzenia, ja jestem zadowolony z benka i będę miał go na stanie dopóki nie padnie. Chłopie w życiu są ważniejsze priorytety niż tylko siedzenie przed kompem i bawienie się w wykresy, życie ci upłynie przed monitorem, zadaj sobie sam pytanie w imię czego to wszystko???
Wyjdź gdzieś i zabaw się i zostaw już te napędy w spokoju :)

Mocno powiedziane;) :spoko: :piwo:

Tomek 20.03.2006 17:18

Cytat:

Napisany przez raffal
No to chyba jakaś zbiezność jest.

Wiesz co Sławek w takim razie ja odpinam benqa i rzucam nim przez okno i kupuje teraz Pionera, i co za jakiś czas ktoś udowodni że ten pionerr jest NOT GOOD ,może ty patrzysz troche żle. Dla ciebie Plextor to jest napęd wyznacznik, tylko teraz czy ten plextor pali tak płyty że w teście w nero masz 101% ------------ raczej nie . Więc łaskawie mi wytłumacz po co mi to co tu wklejasz skoro mój beneq pali każdą płytke i każdą da się odczytać, nawet jak jest tak zjechana pod względem wykresów jak pewne Vakossy które tu wklejałem. Skoro jest dobrze to po co twoja akcja z wykresikami z Plextora. Pozatym nie wziołeś pod uwage że każda firma będzie testować pod siebie. Skoro Benq przekłamywał , to może Plextor tez to robi. Dlatego ja nie rozumiem tej akcji.

Jesteś przedstawicielem handlowym Plextora czy co ?????

Benq przekłamuje w wykresach --- każdy zrozumiał , ale w wykresy to ja się bawiłem tydzień po kupnie napędu , a dziś to już mnie to mało obchodzi ile to tam wyjdzie.


Ja powiem tak.
Na początku kolega sławek piał z zachwytu nad benkiem, a teraz okazuje się że benek jest BE a CACY plextor. Więc żeby być na czasie to na śmietnik z benkiem i biegiem do sklepu po plextorka bo on pali bardzo dobrze. Zupełnie nie ma już sensu zamieszczać tych wszystkich wykresów bo czy wynik jest 99 czy 59 to i tak wiadomo że płyta jest źle wypalona:spoko: przynajmniej wg sławka. I tu moje pytanie do sławka: powiedz nam wszystkim co chcesz tym wszystkim osiągnąć? bo chyba nie chodzi tu o satysfakcję że znajdziesz ten swój wymarzony napęd czy nośnik który będzię się wypalał wprost genialnie. Jeśli tak to życzę powodzenia, ja jestem zadowolony z benka i będę miał go na stanie dopóki nie padnie. Chłopie w życiu są ważniejsze priorytety niż tylko siedzenie przed kompem i bawienie się w wykresy, życie ci upłynie przed monitorem, zadaj sobie sam pytanie w imię czego to wszystko???
Wyjdź gdzieś i zabaw się i zostaw już te napędy w spokoju :)

VIZZARD 18.03.2006 22:25

Cytat:

Napisany przez Tal-Rash
Kanał...
Verbatim DVD+R Advenced AZO+ 16x Certified
Palona 16x:


a tak palona 12x:


Dlaczego ciągle kiszka :'(
Druga CD się wprawdzie udała ale pod koniec też jest KAPA :(

Trudno zgadnąć, ale postawię na trefną partię płytek

Spróbuj kupić gdzie indziej i przykładowo nie Verbatim

Ciężko wnioskować gdy płytki są z jednego opakowania/partii i są tego samego rodzaju :hmm:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:24.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.