![]() |
Cytat:
Tak tylko z ciekawości - co to ma do rzeczy?? Chyba nie chcesz powiedzieć, że Benq w przemyślny sposób nagrywa wg. schematu: HDD1 - kontroler1 - HDD1 - kontroler1 - kontroler2 - Benq :) ?? Skoro nagrywa wg, schamatu: HDD1 - kontroler1 - kontroler2 - Benq to po kiego licha chcesz znać wynik kopiowania z dysku na ten sam dysk?? |
Cytat:
|
Ilość załączników: 1
Cytat:
|
Ilość załączników: 1
Cytat:
|
Cytat:
:) |
Ilość załączników: 1
Cytat:
|
Cytat:
:) |
Ilość załączników: 1
Cytat:
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=26750&stc=1 Jak widac jest tak jak mówiłem.To nie jest problem transferu.Kopiowałem ten sam plik z tego samego dysku na kanał ide.Na jednym jest dysk na drugim spawarka czyli warunki można powiedziec identyczne. |
Cytat:
|
Prośba do Kolegów o zrobienie testów BurstCopy. :taktak:
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=1542 Cytat:
:) |
Cytat:
|
Ilość załączników: 4
Cytat:
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=26746&stc=1 log z decryptera.Jak widać max x15 a średnia na poziomie x10 Palone z obrazu z dysku sata.Bufor cały czas normalnie czyli kole 90 skakał. http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=26747&stc=1 i test x8 choć zastanawiałem sie czy nie x16 powinien być http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=26748&stc=1 Jak widac na wielki + dla benq.Płytka nawet nie do wyrzucenia. A to że nie doszło do 16 ?? Raczej nie jest to problem transferu,myśle że to spawarka tak "myśli" i tak nagrywa. W podsumowaniu - pierwsza i ostatnia płyta palona przezemnie x16,qscan jak zwykle miedzy bajki bo przeciez nie pozwolił nagrac tak płyty. A tak dla porównania ta sama świetna płyta co prawda z innym plikiem palona x8 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=26749&stc=1 |
Cytat:
:) |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:48. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.