![]() |
... zostać!!, ewentualnie przerobić na EW 164B z biosem BEGB
|
Mam BSOB. Zostać z nim czy zmienić?
|
Cytat:
|
WITAM. :)
Już od 3 dni testuje swoją nową BENQ Dw1640. Jestem bardzo z niej zadowolony!!!! Dosłownie zachwycony. Pakiet QSuite jest genialny. Testy w nero cd/dvd speed wychodzą świetnie - póki co zawsze powyżej 95% (nie próbowałem jeszcze marnych płytek jak hawk, media store itp). Prędkość odczytu też jest cudowna. Ten BenQ bez problemu odczytał pytkę DVD naraną na moim starym lite-on, której żadny inny napęd nie chciał czytać (nawet sam lite-on odmówił). || Pomimo, iż zachwalany jest bios bslb, to ja pozostaną narazie przy swoim. Mam tylko jedno pytanie. Gdy chcę odtworzyć film w power DVD, to program ten chce abym koniecznie wybrał region. Jak wchodze we właściwości sprzetu to aktualnie ustawienia to "brak regionu". Czy muszę jakiś wybrać? Wiem tylko tyle, że mogę zmienić decyzję tylko 5 razy. Windows MEdia player niby nie prosi o region, ale wyswietla, że dysk nieznany i odtwarza tylko pierwszy slajd filmu, na którym jest ostrzżenie przed rozpowszechnianiem. Z góry dziękuję Szymon Dziękuję również za pomoc w wyborze świetnej nagrywarki !!!!!!!!!! :spoko: EDYCJA: Odwołuję - Media Player o nic nie prosi i odtwarza bez problemu :) Pozostaje tylko kwestia PowerDVD |
Jaki bios polecacie do Beemki 1640 i dlaczego?
Mam najnowszy a chciałbym najleprzy :D |
232 strony i już chyba nie ma za bardzo o czym rozmaiać. Może pospekulujemy o tym czy Benq wyda kiedyś kolejny bios do 1640. Ja mysle że za jakieś 6 miesięcy cos wyjdzie
|
Cytat:
Też tak uważam :taktak: Jak już podawać linki to żeby je oglądać bez ceregieli Zresztą przecież wklejenie tych screenów tu to przecież chwila :> I możliwość super przeglądania :czytaj: :D |
Cytat:
Mysl pozytywnie ;) nie mowimy o linka do walsnego forum czytaj .pl & . com |
Cytat:
|
Cytat:
Każde Forum i serwis wzajemnie się uzupełniają. :spoko: :) |
Cytat:
No ale tamte sa bardziej- RENOMOWANE || |
???
Co ma jedno do drugiego. Linki podaję do różnych serwisów. Kto nie chce nie musi się rejestrować, dla mnie rejestracja to chwila i możliwość korzystania .... Regulamin zabrania ? :) |
Cytat:
|
@slawekj
Mala prosba nie podaj LINKOW na http://cdrlab.pl bo nie kazdy jest tam zarejstrowany :ysz: i nie kazdy musi :P a bez tgo nie mozna przegladac :nie: |
Verbatim -Rx8 palony 8x na BenQ 1640 bios BSOB
Q-Check PIE-POE http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30143&stc=1 Q-Check PIF http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30144&stc=1 Q-Check TA (1) Inner (wewnętrzny) http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30145&stc=1 Q-Check TA (2) Middle (środkowy) http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30146&stc=1 Q-Check TA (3) Outer (zewnętrzny) http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30147&stc=1 Dla porównania ten sam nośnik z tego samego cake (25szt.) o zbliżonych błędach TE/FE palony na: Plextor 760A bios 1.00 http://cdrlab.pl/forum/showpost.php?...6&postcount=48 Pioneer 111 bios 1.06 http://cdrlab.pl/forum/showpost.php?p=22707&postcount=7 Nec 4550A@4551A bios 1.07 http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=472 :) |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:24. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.