Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   BenQ 1640 / BenQ EW164B (https://forum.cdrinfo.pl/f15/benq-1640-benq-ew164b-54486/)

Zetoxa 16.03.2006 22:50

... zostać!!, ewentualnie przerobić na EW 164B z biosem BEGB

Tal-Rash 16.03.2006 22:38

Mam BSOB. Zostać z nim czy zmienić?

Diabolique 16.03.2006 21:59

Cytat:

Napisany przez Tal-Rash
Jaki bios polecacie do Beemki 1640 i dlaczego?
Mam najnowszy a chciałbym najleprzy :D

najlepszy to kwestia dyskusyjna, od BSLB w gore i tyle.

malanski 16.03.2006 19:47

WITAM. :)
Już od 3 dni testuje swoją nową BENQ Dw1640. Jestem bardzo z niej zadowolony!!!! Dosłownie zachwycony. Pakiet QSuite jest genialny. Testy w nero cd/dvd speed wychodzą świetnie - póki co zawsze powyżej 95% (nie próbowałem jeszcze marnych płytek jak hawk, media store itp). Prędkość odczytu też jest cudowna. Ten BenQ bez problemu odczytał pytkę DVD naraną na moim starym lite-on, której żadny inny napęd nie chciał czytać (nawet sam lite-on odmówił). ||
Pomimo, iż zachwalany jest bios bslb, to ja pozostaną narazie przy swoim.
Mam tylko jedno pytanie. Gdy chcę odtworzyć film w power DVD, to program ten chce abym koniecznie wybrał region. Jak wchodze we właściwości sprzetu to aktualnie ustawienia to "brak regionu". Czy muszę jakiś wybrać? Wiem tylko tyle, że mogę zmienić decyzję tylko 5 razy. Windows MEdia player niby nie prosi o region, ale wyswietla, że dysk nieznany i odtwarza tylko pierwszy slajd filmu, na którym jest ostrzżenie przed rozpowszechnianiem.
Z góry dziękuję
Szymon

Dziękuję również za pomoc w wyborze świetnej nagrywarki !!!!!!!!!! :spoko:


EDYCJA:
Odwołuję - Media Player o nic nie prosi i odtwarza bez problemu :)
Pozostaje tylko kwestia PowerDVD

Tal-Rash 16.03.2006 19:28

Jaki bios polecacie do Beemki 1640 i dlaczego?
Mam najnowszy a chciałbym najleprzy :D

raffal 16.03.2006 14:58

232 strony i już chyba nie ma za bardzo o czym rozmaiać. Może pospekulujemy o tym czy Benq wyda kiedyś kolejny bios do 1640. Ja mysle że za jakieś 6 miesięcy cos wyjdzie

VIZZARD 15.03.2006 20:57

Cytat:

Napisany przez mensir67pl

bo nie kazdy jest tam zarejstrowany :ysz: i nie kazdy musi :P

a bez tgo nie mozna przegladac :nie:


Też tak uważam :taktak:

Jak już podawać linki to żeby je oglądać bez ceregieli

Zresztą przecież wklejenie tych screenów tu to przecież chwila :>

I możliwość super przeglądania :czytaj:


:D

mensir67pl 15.03.2006 20:50

Cytat:

Napisany przez mgit
a co cdrinfo nie remonowane :P powiedział bym nawet że nawet bardziej :P


Mysl pozytywnie ;) nie mowimy o linka do walsnego forum czytaj .pl & . com

mgit 15.03.2006 20:43

Cytat:

Napisany przez mensir67pl
No ale tamte sa bardziej- RENOMOWANE ||

a co cdrinfo nie remonowane :P powiedział bym nawet że nawet bardziej :P

slawekj 15.03.2006 20:40

Cytat:

Napisany przez mensir67pl
No ale tamte sa bardziej- RENOMOWANE ||

Ja nie dzielę na lepsze i gorsze.
Każde Forum i serwis wzajemnie się uzupełniają. :spoko:

:)

mensir67pl 15.03.2006 20:39

Cytat:

Napisany przez slawekj
???

Linki podaję do różnych serwisów.


:)


No ale tamte sa bardziej- RENOMOWANE ||

slawekj 15.03.2006 20:33

???
Co ma jedno do drugiego.
Linki podaję do różnych serwisów.
Kto nie chce nie musi się rejestrować, dla mnie rejestracja to chwila i możliwość korzystania ....
Regulamin zabrania ?

:)

mgit 15.03.2006 20:28

Cytat:

Napisany przez mensir67pl
@slawekj

Mala prosba nie podaj LINKOW na http://cdrlab.pl

bo nie kazdy jest tam zarejstrowany :ysz: i nie kazdy musi :P

a bez tgo nie mozna przegladac :nie:

Zapomniałeś dodać i nie każdy chce być tam zarejestrowany :fiu:

mensir67pl 15.03.2006 20:26

@slawekj

Mala prosba nie podaj LINKOW na http://cdrlab.pl

bo nie kazdy jest tam zarejstrowany :ysz: i nie kazdy musi :P

a bez tgo nie mozna przegladac :nie:

slawekj 15.03.2006 19:43

Verbatim -Rx8 palony 8x na BenQ 1640 bios BSOB

Q-Check PIE-POE

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30143&stc=1

Q-Check PIF

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30144&stc=1

Q-Check TA (1) Inner (wewnętrzny)

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30145&stc=1

Q-Check TA (2) Middle (środkowy)

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30146&stc=1

Q-Check TA (3) Outer (zewnętrzny)

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=30147&stc=1

Dla porównania ten sam nośnik z tego samego cake (25szt.) o zbliżonych błędach TE/FE palony na:

Plextor 760A bios 1.00
http://cdrlab.pl/forum/showpost.php?...6&postcount=48

Pioneer 111 bios 1.06
http://cdrlab.pl/forum/showpost.php?p=22707&postcount=7

Nec 4550A@4551A bios 1.07
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=472

:)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:24.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.