![]() |
Cytat:
Proponuje powtórzyć test. Jitter równomierny przy 8x. Płytka lepiej wypalona. :taktak: :) |
Ilość załączników: 2
Płytka BenQ x8 palona x8 na SolidBurn
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28044&stc=1 Płytka BenQ x8 palona x12 na SolidBurn http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28045&stc=1 Co ciekawe średni jitter niższy na płytce palonej x12 |
Cytat:
|
BEGB na http://hoppy.tk/dvd-rw/1640/ jest juz w formacie CVT - mozna od razu nim flashowac?
|
Co do korekcji 1640 to mam tak zwany odrzucik z wypożyczalni "Piraci z Karaibów".Wypożyczajacy chyba tylko na niej nie jedli.Mój były Plex 716 nie łyknął.Benek1640 też nie łyknął.Benek 1625 łyknął jak moja teściowa baleron.Według mnie po obserwacjach tych trzech nagrywarek najlepiej wypadł 1625.2 miejsce 1640.Potem baaardzo długo nic... i Plextor (ta nagrywarka to moja porażka-teściowa też jest moim Waterloo)
|
5/5 za korekcje dla 1640 to za duzo. 5/5 nalezy sie 1625, bo on ma ja naprawde dobra. Bledy odczytu z 1640, w wiekszosci powoduja jedynie odnizenie predkosci na 1625.
Moja ocena za korekcje to 4/5 dla 1640 i 5/5 dla 1625. Cytat:
Chcialbym tez zwrocic uwage na kolejna rzecz. Redakcja tego, czy innego portalu dostaje taki sprzet jaki dostaje (Bartez pewnie moze tu wrzucic 3 grosze) i czasem jest on naprawde ostro zjechany przez poprzednie testy (no wiadomo, ze wszystko ma jakas swoja wytrzymalosc). Sobal wspominal, ze np. 716A przyszedl w bardzo kiepskim stanie. To byl model wyprodukowany rok temu, ktory zwiedzil juz wszystkie redakcje. |
Cytat:
|
mam pytanko - bios BSLB ma tylko UDMA2. Czy ktorys nowszy ma UDMA4?
Czy na UDMA4 pomaga tylko crossflashowanie BIOSem zewnetrznego modelu? Czy taki crossflash dziala ok? |
Cytat:
|
jaki aktualnie najlepiej wgrac firmware do tego BenQ'a?
teraz mam ten co byl oryginalnie pozdro ;) |
BenQ ma dobrą korekcję , ale nie najlepszą !
Wspominałem już że IMHO BenQ 1625 ma lepszą korekcję niż 1640. :czytaj: http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...89&postcount=6 co do jakości zapisu w 100% zgadzam się z slawekj :spoko: 8 ) |
Cytat:
I tak jest w praktyce. Raz odczyta, innym razem nie. Jednak statystycznie BenQ 1640 odczytuje niezależnie od testów największą ilość plików z uszkodzonych płytek testowych. :spoko: :) |
Cytat:
|
Cytat:
http://www.cdrinfo.com/Sections/Revi...1953&PageId=29 Tak samo testowany BenQ 1640 jako jedyny otrzymał max ocenę 5/5. :spoko: http://www.cdrinfo.com/Sections/Revi...4268&PageId=24 :) |
No sorki nie doczytalem, ale to wciaz cdrlab:)A moze jakies inne zrodlo, np cdfreaks?
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:24. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.