Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   BenQ 1640 / BenQ EW164B (https://forum.cdrinfo.pl/f15/benq-1640-benq-ew164b-54486/)

Smartek 28.02.2006 19:28

Ilość załączników: 1
sciagnalem nowa wersje cddvd speed'a..
kolejny verbatimek - kolejny podobny wynik
mam tu gdzies jakiegos TDK DVD-R, ale z tego co zdazylem zauwazyc, to TDKowe minusy nie sa za dobre.. :)
pozdro ;)

Smartek 28.02.2006 18:33

Ilość załączników: 1
ciagle te same Verbatimy - wszystkie jak widac pala sie b. podobnie :)
pozdro ;)

Raus 28.02.2006 17:26

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez Takaszi
A tak wygląda nagrana kiepska płyta HAWK DVD+R x 4 na Liteonie.
A Benek to czyta! I co wy na to?

Moja płytka jest wypalona "lepiej" od Twojej, a Benek jej nie czyty i co Ty na to??

Zetoxa 28.02.2006 10:41

jadę teraz na + Verbkach x16, ciut lepsze wyniki niz minusy, ale bez wielkich różnic.

Diabolique 28.02.2006 01:47

Cytat:

Napisany przez Smartek
ale wykres fenomenalny :D

prawda? cóz za paleta barw, a'la tęcza :haha:

Smartek 28.02.2006 00:14

Cytat:

Napisany przez zene_k
Co my możemy na to, skoro czyta.
Może młotkiem go, to przestanie czytać? :mruga: ||

hawka czy benka? ;)

ale wykres fenomenalny :D
@esem - za 5 lat to juz nie bedziesz pamietal, ze bylo cos takiego jak DVD :)

zene_k 27.02.2006 23:42

Cytat:

Napisany przez Takaszi
A tak wygląda nagrana kiepska płyta HAWK DVD+R x 4 na Liteonie.
A Benek to czyta! I co wy na to?

Co my możemy na to, skoro czyta.
Może młotkiem go, to przestanie czytać? :mruga: ||

Takaszi 27.02.2006 23:23

Ale dziwowisko
 
Ilość załączników: 1
A tak wygląda nagrana kiepska płyta HAWK DVD+R x 4 na Liteonie.
A Benek to czyta! I co wy na to?

esem 27.02.2006 21:57

Cytat:

Napisany przez Smartek
tez wlasnie myslalem nad 'przeniesieniem' sie na plusy..
poczekam, az mi sie minusy skoncza i zobaczymy :)
pozdro ;)

Rewelacyjnego skoku jakości ??? to się raczej nie spodziewaj...
Pewnie będzie cent lepiej ale za to trochę mniej miejsca do nagrania > czasami ta odrobina gra rolę.
Dla mnie najważniejsza jest funkcja czasu (starzenia się). Pogadamy za rok, dwa, trzy, pięć (jak mnie jeden z kilku moderatorów nie zbanuje) :P

Smartek 27.02.2006 21:32

Cytat:

Napisany przez ryba120
Według mnie najlepsze to właśnie Verbatim, tylko że DVD+R
Choć nie wiem czy uzyskasz tak ładne wykresy co niektórzy na forum.
Ja też myślałem że jak kupię BENQ1640 to będzie pięknie.
Nadal nagrywam na NEC-u 3520, a BENQ służy do zgrywania.

tez wlasnie myslalem nad 'przeniesieniem' sie na plusy..
poczekam, az mi sie minusy skoncza i zobaczymy :)
pozdro ;)

Takaszi 27.02.2006 21:28

Uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Nareszcie dostałem benka z reklamacji. Nowego i to BOX za OEM. :>
Chwilowo miałem Liteona, ooooooooooooooooo ja cie ........... co za popelina. Miał problemy nawet z odczytem płyt tłoczonych. I o dziwo nagrałem nim 3 sztuki Verbatim Advanced AZO.
:wow: Mój szok spowodował test wykonany pod nowym Benkiem, każda płyta z jednego szpindla nagrana z inną jakością. Zero powtarzalności. :banned:

ryba120 27.02.2006 19:28

Cytat:

Napisany przez Smartek
na jakich plytkach nagrywac zeby miec jak najlepsza jakosc?
pozdro ;)

Według mnie najlepsze to właśnie Verbatim, tylko że DVD+R
Choć nie wiem czy uzyskasz tak ładne wykresy co niektórzy na forum.
Ja też myślałem że jak kupię BENQ1640 to będzie pięknie.
Nadal nagrywam na NEC-u 3520, a BENQ służy do zgrywania.

Smartek 27.02.2006 11:07

Cytat:

Napisany przez esem
@Smartek: masz krótsze nagrania - to i wynik trochę lepszy... Niestety, "końcówki" generalnie psują wynik...

tez to zauwazylem :(..
bios narazie najlepszy BSLB i przy nim zostac?
na jakich plytkach nagrywac zeby miec jak najlepsza jakosc?
pozdro ;)

esem 27.02.2006 09:08

Ale i tak lepiej niż Titanium ???
Chociaż ja przyjąłem zasadę: przechodzi bezbłędnie weryfikację Nero po nagraniu - to jest O.K. Jak nie - to do kosza...

@Smartek: masz krótsze nagrania - to i wynik trochę lepszy... Niestety, "końcówki" generalnie psują wynik...

Smartek 27.02.2006 00:42

Ilość załączników: 1
nastepna..
a mialo byc tak pieknie... ;(


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:59.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.